ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 22:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Hayata Düştüğüm Dipnotlar
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

chxqs

chxqs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 16:19:01      Hayata Düştüğüm Dipnotlarsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hayat, kendi sandalına binip uzaklaştıkça büyüdüğünü sandığın ama limana geri döndüğünde yaşlandığın -bu kadar kısa-, hiçbir şey eskisi gibi olmadan, nedir bu geçmişe özlem asla anlayamadan çekip gitmek . Ne garip! Küçücük parmaklarını severken annen baban şimdi üzeri kırış kırış.. Hakikaten hayat ne garip değil mi? Zaman ne kadar da çabuk geçiyor. Attığımız her adım geçmişe salladığımız bir boşluk gibi. Neden buradayım demeyi düşünemeden gidenler heyhat! Ya ben! Neresindeyim hayatın, hangi köşe bucağında? “Nerden geldim” karşısında bu kadar aciz ve bu kadar yalnızken avuçlarımda sakladım kelimelerimi sımsıkı! Belki de söylersem benim olmayacaklar diye mi korkuyorum ne?! Öff öf! Sanki çürüyorum…

--- --- ---

Koca bir şehir burası. Anlat anlat bitiremez şairler yazarlar. Büyülü kocaman şehir! Hah beni her gün biraz daha tüketen şehir. Aldıklarını geri vermemek için inat edermişçesine içine hapsedip kör eden bir şehir. Öyle ki seni saldığında kendi rızanla geri geldiğin şehir. Nasılda alıştırıyor kendini. Vazgeçemiyorsun.. Sanki zamanla yarışarak yaşamakla aklını bozmuş burada insanlar. Bir de bakıyorsun sen de o güruhtansın. En alaylı kahkahayı patlatmak geliyor içimden.

Yüzlerin tüm bezginlikleri ile arada göz göze geldiğin anlar dünyanın en berbat trafiğinde bir otobüste olduğunu kulaklarına haykırıyor. Ha gayret koşuşturma, bitmeyen işler, bitmeyen yollar, sıkıntılar stres stres stres . Herkes patlamaya hazır bir bomba gibi! Çatık kaşlar, zombi gibi dolaşan insanlar. Çizgi karikatür olmuş hayatlar yığınla üst üste biriktiği dört duvarlar arasında küçücük bir gülümsemeye dahi muhtaçken günlük koşuşturmacaların içinde neşeli kendinden emin mutlu gülmene tahammülleri dahi yok. Ne çelişki demeye kalmaz birden etrafını saran hain bakışlar. Rahatsız edersin olur da üstüne terslenirsin de ; ama anlam veremezsin anladığın bu hallere.

İnsan gittiği yere mutluluğunu da beraberinde götürmeli. Kendi dünyanda usulca bir hayat ne kadar tercih edilebilirse o kanaatkarlıkla kendine sokulup sımsıkı sarılıp mutlu olmaya çalışırsın. İnşallah kursağında kalmaz!

Kimsenin kimseye güveni yokken akşamın o mavi koyuluğunda karşı evlerde yanan ışıklara bakarsın. Onca insan, onca umutlar, hayatlar. Kim ne kadar kötü ki dersin? Özlerinde iyidirler de; acaba sabah olduğunda egoların esiri mi olunuyor menfaati mi giyiniyoruz her yeni bir güne yeniden?! Bir de bakıyorsun ki anlamak neye yarar sen de kırılıyorsun, ödünlerin kalmıyor. Kimsenin kimseyi düşünecek durumu yok. Bak başının çaresine. Dürüst olma harcanırsın ve diğer doğruları da unut burası dünya. Aptalsındır yoksa, enayi ha ha haa!!! Bu bozuk düzen içinde hepimiz kaybolduk. Ne kadar ben benim sorsam da kendimden aldığım cevaplar tatmin etmiyor beni.. Kusmak istiyorum

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2008 Pzt 12:37:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

birileri de gün gelecek, dipnotunuzun  altına bir dip notu düşecek...!

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir