ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 12:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Tacizci VİPlerin artık durdurulması gerekiyor
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LAFIMIderim

LAFIMIderim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2011 Per 06:15:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·soyceloso· :

Çok kişiye söyledim ama benim yazmam gerektiği söylendiği için ben yazmaya karar verdim.

Özel mesaj atma izni olmasından dolayı bazı sapık zihniyetli viplerin odalara gelen bayanlara özel mesaj yolu ile taciz etmelerinin engellenmesini istiyorum ve bunun bu site için bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum engellenmediği takdirde sitenin tacizcileri para uğruna koruduğu gibi bir düşünceye kapılacağım  çünkü başka hiçbir sebep izah edemez engellenmeyişini..

Bir bayan siteye giriyor ama sohbet edecek bir ortam ama bir arkadaşını arama sebebi ile yada başka bir sebep ile. odaya girdiği gibi bir özel mesaj alıyor selam bebek sanal sexe ne dersin (isminide yazarım bu sapığın ya neyse) bayan hemen engelliyor ama sinirleri bozulup çıkıyor başka odada ayni şey selam bebek nasılsın öteki odada hey yavrum tanışalımmı . örnekler bitmez.

Bence panele bir adet buton yapılmalı. Odalar butonunun altına mesaj engeme butonu konmalı isteyen herkes  daha ilk odada bunu engelleyebilmeli bir daha hiç uğraşmasın gönül rahatlığıyla heryere gitsin. yada 2 seçenekli yapılabilir tümünü engelle yada sadece arkadaş listesinden özel mesaj kabul et gibi. ancak isterse kendisi açabilsin kim taciz ederse etsin o zaman kimsenin itirazı olamaz.

Ayrıca bende şikayetçiyim hergün tanımadığım kişilerin kanka cc versene borç yada bi tip hediye etsene gibi mesajları bende almak istenmiyorum

daha çok  düşüncem var cc ye çok para kazandıracak fikirlerimde var ama bu önerim ne olacak onu bekleyeceğim sonrasına bakarım :))

selamlar kolay gelsin

Bu da öneri olarak kalmış birşey değişmemiş.

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir