ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 07:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   PROTESTO EDİYORUM !!!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2006 Çar 09:00:45      PROTESTO EDİYORUM !!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Halkın oyları ile seçtiği ve 2005 yılının  futbol takımı ödülüne layık görülen Fenerbahçe ekibi ve yönetcisi (diktatörü)aziz yıldırımın ödül törenine iştirak etmemesi ve ettirmemesini PROTESTO ediyorum.

LUCESCU,FELDKAMP,ABDULLAH GEGİÇ VE ETO O  kalkacak bilmem nerelerden gelecek ve futbolda şiddete hayır kampanyası yapacaklar,ama  samandıradan lÜTFİ KIRDAR spor salonuna fenerbahçe gelmeyecek.(!)

üstelik sporda şiddete ve küfüre karşı savaş açtığını söyleyen camiada bu törene gelmeyen camia (!)

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Delacour

Delacour resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2006 Çar 12:28:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Fenerbahçe bir spor kulübüdür. Tarihi başarılara imza atabilen kulüplerden değildir. Bu yönüyle Bursaspor dan, Samsunspor dan, Gaziantepspor dan tek farkı; renkleridir. Ama Fenerbahçe, bu ülkenin bir spor kulübüdür ve saygıya değerdir.

Bu güzel kulübün asıl sorunu, her dönem karşımıza çıkarttığı; aç, haysiyetsiz, amigo yöneticilere sahip olmasıdır.

Arka plânda kalmış olmanın paranoyasını Fenerbahçe Cumhuriyeti!!! gibi baştan aşağıya komedi bir cümleyi sahiplenmekte aramaktadır bu yöneticiler. Taraftarvari bir slogan olarak kalması ve bu yönüyle de ezeli rekâbetin bir hoşluğu olarak kabul görmesi gereken bir cümleyi, yönetim bazında sahiplenebilmektedirler.

Şiddete karşıdırlar ama şiddetin baş körükçüsüdürler.

Kendilerini sistemin dışına çekmektedirler ve organizasyon, buna müsaade etmektedir. Çünkü; Fenerbahçe, ticari piyasaya sahiptir.

Tüm amaçlar, Fenerbahçe nin ticari piyasasını arttırmaya yöneliktir ve maalesef tuzağa düşürülen Fenerbahçe taraftarları, bu oyunun saf birer gönüllüsü olduklarını görememektedirler.

"Futbolda Şiddet" başlıklı bir foruma Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinin katılmamasına şaşırmadım. Aksi durum abes olurdu.

Şimdi ben, futbol sahalarındaki şiddeti "Şiddetle kınayan" Fenerbahçe yöneticilerini "Gülerek" izleyeceğim.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir