ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 16:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CITY HAMAM SEFASI...
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 17:18:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben adımın geçmesinden hoşnut değilim bu konuda. Hurremsultaan a bu konu hakkındaki rahatsızlığımı belirtmeme rağmen adımın yinede geçmesi hoşuma gitmedi açıkcası. Mümkünse bu tür geyik muhabbetlerinde adım geçmezse sevinirim. Hatta forumdaki geyik namına hiç bir konu içinde bulunmak ve bulundurulmak istemiyorum dikkate alınırsa sevinirim. 

Crotch

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 17:48:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Crotch :

Ben adımın geçmesinden hoşnut değilim bu konuda. Hurremsultaan a bu konu hakkındaki rahatsızlığımı belirtmeme rağmen adımın yinede geçmesi hoşuma gitmedi açıkcası. Mümkünse bu tür geyik muhabbetlerinde adım geçmezse sevinirim. Hatta forumdaki geyik namına hiç bir konu içinde bulunmak ve bulundurulmak istemiyorum dikkate alınırsa sevinirim. 

Crotch

Kesinlikle katılıyorum sana Crotch abicim,benim de asılsız ve hiç bir şekilde benim hakkımda sarfedilen sözlerin doğruyu yansıtmadığını ve benim bu imaj ile  yakın çevreme kötü bir izlenim bıraktırdığımı dile getirerekten kınıyorum..

ccCeylan

ccCeylan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 19:02:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürrem ofline..Gelince uygun bir açıklama yapar tahmin ediyorum:)

Azcık vaktim varken yazayım....

Crotch u anlayabiliyorum,doğal bir istek herkes hoşlanmayabilir.Zaten kibar bir dille hoşnut olmadığını dile getirmiş.Hürremde onun bir dostu olarak anlayacaktır durumu..

muristi anlayamam,çünkü  ilk sayfada görüldüğü üzere bir övgü bir övgü...

murist :

Hürremciğim ilk olarak yaratıcı kimliğini bir kez daha tescil ettirdin,tebrik ederim seni bu başarılı paylaşımın için ama...
Ama ben o bildiğin erkeklerden değilim bu yüzden biraz buruğum.Sana tüm samimiyetimle şu itirafta da bulunayım,duştan çıkıp(saçlarım bile ıslak) hiç bir şey yapmadan bu paylaşımına cevap vermek için pc başına geçtim....!!!Yani ben tövbekar bir kulum.Son olarak ta ``bunun bir duası var mı?41 e kadar mı saycaz tasları?Burdan çıkınca ak pak mı oluyoruz yani?`` diye söylenen arkadaşımız da beni sırtında Hacer-ül Esved taşına kadar taşısa bile aklanmaz.
Eline emeğine ve diline sağlık Hurrem Bacım.
   Murist.

Sonraki açıklama ise çeldirici.Önceden tepkini gösterseydin ya kardeşim :) desemde yine de beni bir cc üyesi olarak beni ilgilendirmez.

Neyse herkese hoş takılmalar ;))

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 20:47:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ahmet ciğim, nam-ı değer obezim... Bu konunun içine seni de dahil ederken, inanılmaz derecede geniş ve çeşit bolluğu olan espiri anlayışından ve dahası odalar içindeki samimiyetinden cesaret aldım... Konu mizah içerikli bir konu, yüzlerin bir parça tebessümü adına... Forumdaki yazını şimdiden sonra dikkate alacağım... Odalar içinde de bu ikazına uymaya çalışacağım... Amacım biraz eğlence çıkarmak olmakla beraber, zaten ne oradaki tipler hamamda olabilir, ne sen kullandığın tiple aynı çizgide olabilirsin...

Murist sana gelince; seni Beyoğlu nun Arnavut kaldırımlarına gömerim... O kadar!(Yanlış anlaşılıyormuş... Tuzlayayımda kokma...)

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 21:13:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Murat adın çıktı dokuza inmez sekize. İşin çok zor kardeşim.

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 22:09:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ozhur :

Murat adın çıktı dokuza inmez sekize. İşin çok zor kardeşim.

Abi umurumda değil...Ama biri çıkıp desin ki Murat şunu yaptı bunu etti desin ispat ederek.Laf atmak çamura saplamak çok kolaydır.

xDeniZzx

xDeniZzx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 22:34:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC de ne çapkınlar varmışta haberimiz yokmu$....

Ellerinize sağlık.. Hoş bir hikaye...

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 22:45:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
 Murist sana gelince; seni Beyoğlu nun Arnavut kaldırımlarına gömerim... O kadar!(Yanlış anlaşılıyormuş... Tuzlayayımda kokma...)

Ahahahahha  Hürrem :))

M0D

M0D resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2008 Sal 01:41:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xDeniZzx· :

CC de ne çapkınlar varmışta haberimiz yokmu$....

Ellerinize sağlık.. Hoş bir hikaye...

Millet çok hızlı vay be...

M0D

M0D resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2008 Sal 01:42:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :

HurremSuItaan :

Ahahahahha  Hürrem :))

Melisa hanım,bencede çok komik bir cümle kurmuş Hurremsultaan:))..Gülmemek elde değil.
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir