ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 16:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Ben Sokak Çocuğuyum
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 19:52:04      Ben Sokak Çocuğuyumsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 20:57:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
manolya gercekten açıklı bir dram.. resimlerle anlatım güzel olmuş ama söyliyen bedirhan gökçeye de saygılar.. Paylasımın için tşk ler manolya eline sağlık

manolya41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 21:07:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Teşekkür Ederim

xrainheart13

xrainheart13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 21:36:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar

Öncelikle araba kullanabilmek için kurs sınav vs. ye girmeyi ehliyet almayı kabul ediyorsanız Anne baba olabilmek için bundan çok daha ağır kurslar ve testlerden geçilmeli diye düşünüyorum.Trafiğe çıkmak için bi seviyede bilgi sahibi olmak pratik yapmak gerektiğini herkes kabul eder.İNSAN dünyaya getirmek onu yetiştirmek için neden hiç bir şart aranmaz ?Ebeveyn olmak bu kadar önemsiz  bu kadar hafifsenecek bir durum mudur ?Bir insan yetiştirmek için gereken koşullara sahip olup olmadığına bakmaksızın neden herkes ürer..Seri üretim şeklinde çocuk yapıldığı sürece daha çook tinerci  sokak çocuğu  kapkaççı  uyuşturucu bağımlısı katil ve terörist olacak..Sokak çocukları gelişmemiş toplumun sonucudur..Bu konuya duyarlı bireylerin  gönüllü olarak sokak çocuklarına destek veren kuruluşlarda çalışmaları maddi veya manevi katkıda bulunmak işe yarayacaktır.

Kişisel olarak elimizden ne gelir öncelikle bunu düşünmeli ve bu soruya samimi bir cevap verebilmeliyiz..Örnek olarak her akşam evimize giderken bir tanesini alıp besleyelim  sonra sıkılırsak azat buzat eder ertesi akşam evimize giderken başkasını alır besleriz .

Onlara yardım ve yataklık yapacak bir sistem ve kurumlar varken ve sistem ve kurumlar işlemiyorken  bence tartışılması gereken SİSTEMDİR. Kurumların iyileştirilmesidir. En başta ise eğitim gelir iş gelir aş gelir...
 Bu konuya Devletin köklü bir çözüm getirmesi gerekir.

Bu duyarlı paylaşım için ayrıca tşk ler..Sevgiyle

kopyakalp

kopyakalp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 23:39:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
manolya ellerine sağlık

manolya41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 23:54:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Teşekkürler
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir