ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 00:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Hido ya büyük onur
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2008 Sal 16:58:52      Hido ya büyük onursohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bu sezon gösterdiği performansla alkışlanan Hidayet Türkoğlu, NBA in en önemli ödüllerinden birinin sahibi oldu.

All-Star a seçilmemesi bir çok otorite tarafından hayal kırıklığı olarak yorumlanan milli oyuncu, sezonun en çok gelişme kaydeden oyuncusu (MIP) ödülünü aldı.

Hido, takımı Olando Magic in Doğu Konferansı nın 3. sırada tamamlayıp, play-off lara kalmasında büyük rol oynamış, normal sezondaki 19.5 sayı-5.7 ribaunt-5 asist ortalamalarıyla kariyerinin en iyi dönemini geçirmişti. NBA de sekizinci sezonunu geçiren Hidayet, bir önceki sezon ise 13.3 sayı – 4 ribaunt ve 3.2 asist ortalamasıyla mücadele etmişti.

Hidayet Türkoğlu, aynı zamanda Scott Skiles, Darrell Armstrong ve Tracy McGrady den sonra  Orlando Magic tarihinde bu ödüle layık görülen 4. oyuncu oldu.

"ÇOK MUTLUYUM"
Bu ödülü kazanan en tecrübeli oyuncu olarak da tarihe geçen Hidayet, kendisine ödülün verildiği basın toplantısında Orlando Magic Antrenörü Stan Van Gundy ve takım arkadaşlarından övgüyle söz etti.

"Bana destek ve fırsat veren herkese, bana güvenenlere teşekkür ediyorum. Onlarsız hiçbir şey yapamazdım. Bu ödülü benim için çok özel" diyen Türkoğlu, çok iyi bir sezon geçirdiğini ve bu ödüle değer görüldüğü için çok mutlu olduğunu söyledi.

Geldiği noktanın mutluluk verici olduğunu belirten Hidayet Türkoğlu, takımla birlikte kendinin de geliştiğini ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını söyledi. 8 sezon boyunca sürekli gelişme kaydettiğini belirten Hidayet, "Bu yıl artık zamanı gelmişti. Sağlıklıydım ve herşey benim için iyi gitti. Bu kadar ileri gidebildiğimiz için çok şanslıyım" dedi.

Verilen ödülün All-Star a alınmamasının yarattığı üzüntüyü hafifletip hafifletmediği ile ilgili soruya da milli basketbolcu, "Herkes All-Star da yer almam gerektiğini söylüyordu. Hala elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Sanıyorum herkes ne kadar ilerleme kaydettiğimi gördü ve bu ödülü vererek bunu göstermek istediler. Önemli olan iyi çalışmak ve takım için doğru oynamak. Koç da bunu gördü. Sizi destekleyenleri gördüğünüz zaman kendinizi özgür hissediyorsunuz ve elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu ödülü almak için doğru zaman olduğunu düşünüyorum ve bana oy verenlere teşekkür ediorum" şeklinde konuştu.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir