ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 14:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Başlık?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

masCara

masCara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2008 Sal 00:14:05      Başlık?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
cc de  kişisel gelişim  psikoloji üzerine  bir başlık  neden yok?  bunlara  da yer  verelim bence....böylelikle insan la r ruh  hallerini anlatmayada zaman bulabilir hem insanlarda  aradıkları kişi olmaktan vazgeçebilir? reelde kürsüye  çıkmayan  klavyeyi burada  mikrofon  gibi kullabiliyor

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2008 Sal 00:51:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Psikiyatri çok geniş kapsamlı bir konudur, kişisel gelişim de bunlardan biri olmakla birlikte, tek başına bireysel bir anlam ifade eder.Bence daha kapsamlı olarak düşünülmeli ve İnsan psikolojisi adı altında başlık açılmalı.İnsanlar burada duygu durumlarını, değişim ve gelişimleri biri biri ile paylaşmak suretiyle, grup terabisi gibisnden sohbetlere katılabilir.

Bence herkesin ilgi duyması gereken bir konu olan psikoloji, pek çok başkaca etkilerin de zeminini oluşturmaktadır.Çok ilgi duyduğum bir konudur psikoloji.Bir daha dünyaya gelecek olsam kesinlikle psikoloji alanında uzmanlaşırdım.

Bu fikrini destekliyorum.Umarım bu tarz bir bölüm açılır.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2008 Sal 01:38:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Laser, senin bir cevher olduğunu biliyordum da, neden yahu neden? Neden odalarda psikopatlar gibi davranıyorsun?

KuOAp

KuOAp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2008 Sal 04:20:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burdaki ajanlara anlatmak lazım bu gelişmeyi çoluk çocuk cezalar vermeye devam etmesinler diye ;)

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2008 Çar 12:07:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bak bayan, bana ayen beyan, sana alenen açık seçik ifade edeyim Hürrem, gerçi anlarsın çok eminim ya:) tatlım şöyle arz edeyim ben sanal alemi ciddye almıyorum.bu yüzden gayrı ciddiyim bu satırlarda beni tanıyan bana erer bunun için yormayın kendinizi izin vemem.Özel olmak gizemlilik iksirimi sürdürmek pek güzel.

Yaz kızım gereği düşünüldü de diyemediğime göre bu satırları uzatmayacağım lakin yaz yaz bıktım artık.İyi okumalar gençler.

xaiaS

xaiaS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2008 Çar 12:41:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Reel de kürsüye çıkamayan burda klavyeyi mirofon gibi kullanıyor.

Öncelikle Gerçek hayatın içinde neler varsa sanal alemde o var. Aşırı ciddi insanlar mı dersiniz, psikopatlar mı dersiniz, manyaklar mı dersiniz, iyi ahlaklı güzel insanlar mı dersiniz, kısacası  ne ararsanız, kimi ararsanız burada bulabilirsiniz.Malum insanların diline kilit vurma gibi bir lüksümüz malesef yok.

Burada seviyeli saygılı dostluklara şahit oldum.

Karşılıklı güven duygularına şahit oldum.

Burada aldatanlara şahit oldum. ( aldatmak çok geniş kavramdır dar anlamda düşünmeyelim lütfen)

Burada sevgili olanlara şahit oldum.

Burada sanal kavga edip düşman olanları gördüm.

Burada içindeki ahlaksızlığı kusanlara şahit oldum.

Slm verir vermez karşısındakine hakaret edenlere sahit oldum.

Buna sıralayamayacağım daha nice olumsuz davranışları katabiliriz.

Burda saygılı seviyeli diyaloglara şahit oldum.

Burada  4 kişinin birbirine olan saygı ve muhabbetinden memleket meseleleri üzerine saatlerce konuştuklarına şahit oldum.

iyilik te kötülükte bizim içimizde ortamın kusuru olsada asıl suçlu biz oluruz.

İnsan ihtiyaçlarının başında gelir KONUŞMAK.   Saygılı, ölçülü ve seviyeli cinsiyet ayrımı yapmadan konuşabilmek fikir ve düşünceleri paylaşmak kaliteli sohbeti oluşturmak. ( Bazı durumlarda aynı cins iki kişinin muhabbeti sizi gay veya lezbiyen suçlamasıyla da karşı karşıya bırakabiliyor bu site de. )

“ insandır bulunduğu ortamı nezih bir hale getiren yine insandır o ortamı berbat  eden. Sevgiyle..

masCara

masCara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.May.2008 Pzr 00:45:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

bana arkadasını soyle sana kim olduğunu gostereyim çok doğru bir  laf  ben lazerin burdaki  yaziları  copy  paste  yaptığını  düşünebilirdim ama gerçekten güzel  yazmış  o yaşa  kadar  ogrendiği bişiy  varmış demekki arda senin yazına  gelirsem  ozeti  gibi olmuş  burdakilerin ben senin kadar  iyi bakamamışım daha negatif  duygularla  bakıyorum  çok fazla  kestirip  atılan  konu  var  hergun  burada  oysa  coğu zamanımızı burada geçirioyoruz bir  aşktan konu  açıldığında  geyik olduğunda  yazıyoruz ilginize  teşekkür  ettim  sanırım  ozeleştirimizide  burada  yapalım

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir