ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 01:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   www.bizkaçlirayız.com.tr / satılık dava
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2008 Per 10:28:24      www.bizkaçlirayız.com.tr / satılık davasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

TUNCAY ÖZKAN I KIZDIRAN MANŞET

Kanaltürk ü Koza İpek Grubu na sattığı için destekçilerinden büyük tepki gören Tuncay Özkan, Kerimcan Kamal ile beraber kanalın ana haber bültenine son kez konuk olarak katıldı.

KANALTÜRK NEDEN SATILDI?: Kanalı satmasaydık bizden bunu hacizle alacaklardı. Burada insanlar kaç aydır maaşlarını alamıyorlar. Söyle bana Emre, sen kaç aydır maaş almıyorsun? Sen kameraman arkadaşım kaç aydır maaşını almıyorsun? Bu arkadaşlarımın hepsi 8 aydır maaş almıyor. Şimdi bana o kodaman, göbekli arkadaşlar, plazalarda oturup patron yalakalığı yapanlar sorarsa niçin sattın" diye, arkadaşlarımın karnını doyurmak için diye. Siz bir gün gelip de bu kanalda nasıl gidiyor işler dediniz mi? Buradaki insanlar evlerine ekmek götüremiyorsa, benim arkadaşlarım maaş alamayacak duruma geldilerse ne yapacağım? Sosyal demokrat bir adamı gelip de ben alayım dedi de ben mi hayır dedim.

HALK DIŞINDA KİMSE BENİ ELEŞTİRMESİN, CANINI YAKARIM!: Ben bugün gazetelere bakınca midem bulandı. İsmet Berkan sana sesleniyorum, maaşın neyse ben vereyim. Alçaklar, haysiyetsizler! Ben 6 yıldır bağırıyorum burada. O dost dediğiniz gazetelere bakın, benim adım var mı, sizin adınız var mı? Hangi gün gelip de burada benim kardeşlerime sahip çıktılar. biz bugün KanalTürk denen aracımızı sattık. Kimse beni eleştirmesin, canını yakarım.

ALANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ: Onlara teşekkür ediyorum. Biz bugün kanalı satmasaydık haciz gelecekti, haraç mezat satılacaktı. İşte bu Maliye Bakanlığı Gelir İdarasi Başkanlığının gönderdiği yazı. Kanaldaki herşey zaten hacizli. Bu satış gerçekleşmeseydi Perşembe günü herşey haraç mezat satılacaktı.

YENİ TELEVİZYON KURULACAK MI?: Televizyonsa televizyon, gazeteyse gazete. Biz devrimciyiz, biz Cumhuriyetçiyiz. Yine televizyonlar, gazeteler kurarız.

SATIŞ BEDELİ: 25 milyon dolara sattık. 20 küsür milyon dolar da borç var.

not:1

ben 2007 yılında açtığım bir başlıkta, kanaltürk ün satılacağını yazmıştım. maalesef ogün bile  okadar ipe sapa gelmeyecek cevaplar verildiki başlığa, sonunda da satıldı.şimdi o zaman açtığım başlığa  sallayanları bu başlıada beklerim.

not:2  tuncay özkanın kendi tv sinde yaptığı ve  ağıza alınmayacak küfürlerin edildiği video haber mevcuttur.buraya koymaya utandım, dileyene gönderilir.

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2008 Per 10:43:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O kadar da Yiğit değilmiş!
Herkes Tuncay Özkan ın "satışını" konuşuyor ama bir başka isim daha ulusalcıları fena halde satışa getirmiş. Hem de Aydın Doğan operasyonuyla..

O kadar da Yiğit değilmiş

Yiğit Bulut bugünkü köşesinde “Ulusal ve milli çizginiz Tuncay Özkan ile aynı, neden Kanaltürk te program yapmıyor ve bizkackisiyiz.com un konferanslarına katılıp çalışmıyorsunuz?” diyen okurlarına cevap veriyor ve kısaca, “Tuncay Özkan ın ne mal olduğunu bildiğim” için açıklamasını yapıyor.

Tuncay Özkan Kanaltürk ü Akın İpek e sattıktan sonra bunları söylemek kolay.

Peki Yiğit Bulut gerçekten Tuncay Özkan ve bizkackisiyiz eksenli mitinglere uzak mıydı?

Tarih: 12 Nisan 2008

Atatürkçü Düşünce Derneği nin (ADD) de içinde bulunduğu "Ulusal Platformlar Güçbirliği" tarafından "Ulusal Egemenlik Buluşması" adı altında Ankara Tandoğan da bir miting düzenlendi.

Mitinge Yiğit Bulut ta katılma sözü vermişti. Yiğit Bulut un mitinge katılacağı dile getirilmiş ve Doğan Grubu ndan bir destek almanın heyecanı Ulusal Platform da heyecan yaratmıştı.

Ancak miting yaklaştıkça ilginç şeyler olmaya başladı. Yiğit Bulut telefonlara çıkmamaya başladı. Hatta emekli Org. Hurşit Tolon un telefonlarına bile.

Miting başlamış ama Yiğit Bulut a bir türlü ulaşılamamıştı. Saatler ilerliyor ama değişen hiçbirşey olmuyordu. Sonunda Yiğit Bulut gelmeden ve telefonlara çıkmadan miting dağıldı.

Peki ne olmuştu?
 Doğan Grubu nun üst düzeyinde konuşulan bomba  :

Yiğit Bulut un 12 Nisan daki Mitingte konuşacağı ortaya çıkınca Doğan Grubu nda hareketlilik başladı. Aydın Doğan “Bir Doğan Grubu çalışanı nasıl olur da Tuncay Özkan ın mitinginde konuşur” diyerek konuya bizzat dahil oldu. Doğan Grubu kurmayları da “darbeci” yaftası yemiş bu mitinglerde bir Doğan Grubu çalışanının “konuşmacı” olarak katılmasına karşı çıktılar.

Aydın Doğan ın ve diğerlerinin bu sert çıkışı üzerine Yiğit Bulut, işimi kaybederim korkusuyla mitingte konuşmaktan vazgeçti. Hurşit Tolon un telefonlarına son ana kadar çıkmaması da “Yiğit”liğe halel getirmemek için “utanma” belasındandı.

Yiğit Bulut “yiğitlik” yapıp mitinge katılmadı ama Doğan Grubu ndaki rahatsızlık bitmedi. Bulut un ulusalcı görüşlerinin artık “faşizan” çizgiye kaydığı Doğan Grubu kurmayları arasında konuşuluyor. CNNTürk teki sabah programında hemen her haber sonrası yaptığı sert milliyetçi yorumların da programın Ankara ayağındaki Enis Berberoğlu nu ciddi biçimde rahatsız ettiği biliniyor.

Aydın Doğan ın bacanağı Namık Kemal Zeybek in damadı olması, Yiğit Bulut un koltuğunu korumasını sağlasa da bu “garantinin” ne kadar daha süreceği tartışılıyor.

lPANl

lPANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2008 Per 13:40:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Denize düşen Koza ya sarıldı! Tuncay Özkan ın satışını gerçekleştirdiği, kendi kanalı olan Kanal Türk te yaptığı konuşmayı canlı yayında izledim. Kanal satışındaki nedenleri, nasılları konuşuyorken neden hiç kimse canlı telefon bağlantısı yaptırmadı? O kadar hakaret edilirken neden sus pus oturuldu? Aylardır işçisine veremediği maaşın, kanal giderlerinin faturasının şahsi görüşüne kesildiği bir kumpasta, kaybetmenin verdiği üzüntü ile ettiği hakaretlere neden ses çıkarmadı "Biz kaç lirayız" cılar? Önce adamın kanalına görüş aykırılığı yüzünden reklam ambargosu uygulat, sonra bunu resmileştir ve RTÜK kararı ile reklamı yasaklat, sonra da geçsinler karşısına kanalı sattığı için ağır dille eleştirsinler! Tuncay Özkan ın amacı para kazanmak olsaydı, hükümet lehine iki haber yapıp, hükümetle yapacağı işbirliği ile satıştan kazandığı paranın misli misli fazlasını alabilirdi. Tıpkı ATV nin devletten aldığı 700.000.000 YTL kredi gibi. Kendi idealleri doğrultusunda kurduğu kanalın, hedeflerini gerçekleştiremediği için satışını yaptı. Bu satışı üstelik Koza Grubu gibi muhafazakar düşünce sahibi bir gruba yaptı. Bir kanalın satşına tepki madem bu kadar çok oluyorsa, islamcı ve milliyetçi geçinen Enver Ören TGRT yi Fox Tv gibi yabancı bir gruba sattığında neden kimse ayaklanmadı? Burada Tuncay Özkan ın tek hatası, kanal satışında ufacık bir vefa örneği göstermeyen Sosyal Demokratlara zamanında aşırı güvenmesi ve desteğidir.
        Koskoca milli servet Türktelekom yabancılara satılırken bu kadar yaygara çıkmazken, alt tarafı küçücük bir kanalın üstelik bir Türk kuruluşuna satılması mı bu yaygaranın sebebi? Türk grubuna satmış, gidip Araplara mı satsaydı yani?
         Denize düştü Koza ya sarıldı. Mukadderat!

www.alanmemnunsatanmemnunsizene.com

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2008 Per 13:55:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sanırım  kanalı alan kişilerin yada kurumun  durduğu yer  itibarı iledir bu  kuru gürültü!! dünkü yalancıların  toplandığı grup olan hurriyette yalçın doğanda  sallıyordu,bu satış ile alakalı olarak !!

ayrıca koza grubunada teşekkür  etti özkan !! satın aldığı için!

ben 2007 yılı içerisinde , satışın olacağını ve çalışanların alamadıkları maaşları ile alakalı bir başlık açtım. gelen cevaplar aynen  şöyleydi... yalan, uydurma , kasıtlı haber vs....

not: ATV  satışında devlete 1.100.000.000 usd  nakit verildi,.kalan 750.000 usd ise  vakıflar bankasından kredi ile tamamlandı!ve vakıflar bankası bu konu ile ilgili olarak bir sirkülasyon yayımladı zaten!!

zulalp

zulalp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2008 Per 21:37:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sayin Perfectman ve ona gorusleri ile konulari irdeleyen diger arkadaslar.... Buraya tasidiginiz konular forumun kalitesini arttiriyor ve ben bu konulari takip etmekten cok keyif aliyorum.Benim gibi arkadaslar oldugunada eminim.Hepinize tesekkurler.....Sizi buyuk bir zevkle takip ediyorum....

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2008 Per 23:55:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir de şöyle bakmak taraflısıyım, diğer esnek tv kanalları gibi reklam geliri olmayan bir tv kanalının SSK borçları, Vergi borçları yüzünden satılmak zorunda olduğu, TMSF ye geçme ihtimali! Satıştan alınacak parayla yeni bir tv kurup, borçsuz ve elde kalacak parayla direnebilme güçlerinin olduğu.

Bekleyip görelim....

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir