ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 23:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   CC nin En Hızlı Forumcuları
 <<1...4567891011121314 1516171819>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jameshassan

jameshassan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 22:58:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
arkadaşları tebrik ederim valla ben de aralarında olmak isterdim

lucatoni0096

lucatoni0096 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2007 Sal 20:02:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

keşke banada cc gönderilseydi....

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2007 Çar 08:17:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
2 mart 2006 da acılmıs 1 baslık bence guncellenme li .Bir not duseyim forum adı ustunde becerilerin sahne  aldıgı 1 platform kendisini ifade edemeyen yeteneksiz insanların hızlı forumcu olarak algılanması bence garip :)

babysmm

babysmm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2007 Per 18:08:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dikkat et bıssuru kısı daha war öncelıkle tikymm we pen

TRYGCOOL

TRYGCOOL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2007 Pzr 21:05:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     Arkadaşları kutluyorum.katkılarından dolayı çok hızlı cevaplar yazamıyorum daha doğrusu sıksık cc forumda bulunamıyorum her şeyden önemlisi ele alınması gereken konularda düşüncelerimize yer verdiğiniz için tşk.ed.görüşlerimle cc forumdayım beni takip edin cc forumsuz kalmayın

goodmornig

goodmornig resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2007 Per 09:59:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
vallaha bravooooo beeeeeeeeeeee

PaSaM39

PaSaM39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2007 Sal 11:51:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgili forumyazarlar...

bende bir süreliğine forum moderatörlüğü ve adminliği yaptım ve forumun içerden işleyişini az çok tahmin edebiliyoru.

elbette ki forumun kullanım amacının basında paylasım vardır..bu paylasım forumun adminleri tarafından belirlenen kurallar dahilinde emeğe saygı duyularak...bilgilendirme eğlence faydalanma gibi sebeplerin üzerine inşa edilmiştir....elbette ki bu birçok farklı forumlarda farklı yorumlanmıştır ama ben bu forumda yazılan kurallar üstüne yorum yapmak istiyorum...

paylaşmak ve bilgi vermek gibi olaylar için kullanılan konu açılmasının engellenmesi forumun zati en önemli amacının baştan dizginlenmesi,diğer bir deyişle kendi bacağını kırmak gibi birşeydir....

elbette forumlarda ticari kaygının da aşmanın yolları vardır...ama bu boyle ucuz bir yöntemle diil gerçekten kullanıcı teşvikli amaca yönelik bir gelişme olmalıdır...

en kısa tabiriyle,en çok yazanı ödüllendirmek amaçsızca bilek kuvvetine dayalı zamanı bol insanların faydasız birkaç klikle para kazanması demektir...bu şekilde çalışan sitelerde vardır ama forum bu amacı gütmemeliir..

burada kısıtlanacak şey konu açmak diildir....vip üyelere eğer foruma ek imkan sunulması ille de söz konusuysa..onlara özel bir bölüm açılır...gerekirse lisanslı ürün paylaşımı,reklam verme ...vs gibi ek özellikler sunularak ona yönelik bir teşvik yapılabilir.

yapılan paylaşımlarda ve açılan konularda yine diğer kullanıcılar tarafından verilen konu puanlamasına giderek teşvik ve hakedenin ödüllendirilmesi çok daha mantıklı bir uygulamadır ve forumların genel yapısı bu şekildedir...forum kullanıcı tabanlıdır ve öyle olmak zorundadır.

forum amacına ulastığı kadar değerlidir..ve hepimiz yaptığımız seyin değerli olmasını isteriz....saygılarımla

SQULREAVERR

SQULREAVERR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2007 Pzr 23:40:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

abim sen ne yaptın bea kızdırı mayın beni  öyle dünya batıyoru bea pasam abim cahatcity abim kurdu

yalovali1

yalovali1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 17:42:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·jameshassan· :
arkadaşları tebrik ederim valla ben de aralarında olmak isterdim

yalovali1

yalovali1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 17:43:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cok güzelllllllllllllllllllllllllllll

CC sohbet icin buraya
 <<1...4567891011121314 1516171819>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir