ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 10:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   19 MAYIS ALLAHA İSYANMIŞ??????????????????
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

notsp

notsp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2008 Per 01:35:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·OzmmQ· :
·notsp· :

Bu yazılanları anormal karşılamamak lazım. Yalnız bunu yapana da düşünce özgürlüğü vermek adına gün yüzünü göstermek pek adil değil. Demir parmaklıklar ardında olmaları daha bir yakışık alır.  

Cumhuriyetin kurucusu,gençlik/çocuk konusunda hep duyarlıdır.Geleceğe ilişkin görüş ve düşüncelerinde ağırlık hep genç ve çocuktan yanadır

Tevfik Rüştü Aras ın evindeki bir davete Atatürk de katılır.Atatürk kendisine sunulan bir salkım üzümü tane tane koparıp yerken,yanına yaklaşan çocuğa da sunmak ister."Al bakalım,sen de ye" diye salkımı uzatınca,çocuk sert çıkar,"Ben sevmem sen kendin ye" sözleriyle sunulan salkımı iter.Şımarık çocuk hem sunulan üzümü almaz, hem de Atatürk ün çevresinde dönerek bir takım uygunsuz davranışlarını sürdürür.Atatürk çocuğa uzattığı üzüm tanelerini kendi ağzına atınca çocuk çok kızar,uygunsuz hareketler yaparak,dudak büzerek"Aman canın isterse"diye bir söz savurur.Atatürk gene kızmaz "Onu asıl ben sana söyleyecektim"sözleriyle,hem üzümü canı çeken,hem de sunulanı alıp yemekten utandığı ya da ailesinin kendisini azarlayacağından çekindiği için,işi bir takım gereksiz davranışlara dönüştüren çocukla söyleşmesini sürdürür.Bu durumu oturduğu yerden izleyen dönemin Adalet Bakanı Mhmut Esat Bozkurt,Atatürk ün yanına giderek:"Paşam önünüzde bu biçimde sizinle konuşabilecek dünyada bir kimseyi gözönüne getirmezdim.Demek ki ancak bir insan çocukluk çağında Cumhurbaşkanına bile kafatutabiliyormuş." deyince Atatürk gene çocuğa bakıp gülümseyerek,şöyle konuşur:"Bugün bir hiç gibi gördüğün bu çocuk,belki de yarının ülkesini,insanlarını aydınlatacak bir sanatçı ya da büyük işler başaracak bir kahramandır.Onun için her kim olursa olsun istediği biçimde konuşmakta özgür olmalıdır."

Ben,saadet partisini çocukluk çağını yaşamadan çabucak ergenliğe ulaşmak isteyen küçük,şımarık çocuk olarak görüyorum.Bu yüzden Atatürk e bile kafatutabildiklerini düşünüyorum.Ama yine de herkes düşüncesini özgürce paylaşabilmeli ve düşüncelere kısıtlama getirilmemeli,bu kesinlikle suç olmamalı.Bu gibi fikirler sadece demokrasimizi güçlendirir.Birbirimizden ne kadar farklı düşünürsek ülkemiz o kadar güçlenir.Farkında değiliz belki ama böyle düşünceler ortaya çıktıkça Cumhuriyetemize olan bağlılığımız daha da artıyor.Yaşar Büyükanıt bile teröristler için;yapılan saldırılar arttıkça biz dahada güçleniyoruz diyor.

Ben Atatürk e karşı bir mukavemet içinde olmaları için değil, milletin zayıf olduğu yönde doğru olmayan beyanlarla özgür fikirleri esir etmelerinin sübut göstergesini parmaklıklar ardına almalarını talep ederim. Yoksa özgür düşünce tabiki olmalı. Fakat birisi özgürlüğü bahse konu alıp başka insanların esaretini kendi zenginliğine karine alırsa o zaman bu adamın hakkı özgürlükle ölçülmez.

Teokraside bile Din İsitsmarına müktesap gözü ile bakılmaz, doğrudan kafası kesilir. Biz demir parmaklık göstermişiz çok mu???

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxmanyackcocukx

xxmanyackcocukx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2008 Per 10:19:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
hiç çekememm wallaa
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir