ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 09:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Can Dundar a Cevap (Compeira)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIELITEIII

IIIELITEIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 05:35:28      Can Dundar a Cevap (Compeira)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bu Başlığı öylesine muhabbet konusu içinde açmak istemezdim ama compeira nick li arkadaşımızın açtığı başlığa karşılık gelmesi için burada açma zorunlulugu duydum.Zira bu konu öylesine bir konu değil tarafımca.Maksadım tartışma yaratmak değil, olamazda.Sadece Can Dündar ın kitabından aldığı alıntı dikkatimi çekti.

Ölümden Bahsediyor Sevgili Can DÜNDAR.. Ama Öldüğü Andan Gömüldüğü Ana Kadar..İşte Bu Anı Düşünürseniz, Çok Ağlarsınız Kendinize,Ya Gömüldükten Sonrası.?Öldüğünüzü düşünürken, ölümünüzden sonra geçecek olan zaman diliminden ufacık bir parçayı koparıp,Aklınızda Canlandırıp çok sevildiğinizi düşünmeyin.!Zamanı geniş tutun,işte asıl hüzün orada var.Ben Kısaca Anlatayım Sizlere...En fazla bir yıl sonra unutulacaksınız.Kabr-inize olan ziyaretler azalacak,eşiniz başka birisine aşık olup onunla evlenecek ve çocuklarınız eşinizin evlendiği kişiye baba diyecek (Yakın Çevrenizdekiler "ölenle ölünmüyor" diyecekler)...Asıl Acı olan Bunlar. Ve Allaha Dua Etmelisinizki Bunları Size Göstermesin.Bence Cehennem Ateşi Bu Acının Yanında Sönük Kalır..

Sonuç Olarak İnsan Psikolojisi değişken bir yapıya Sahiptir.Hergün Mutlu veya Mutsuz Olamazsınız.Her Mutsuz olduğunuzda Aklınıza Ölümü Getirmemenizi Şiddetle Tavsiye ederim.( Daha Mutsuz Olup Bunalıma Girebilirsiniz.!!)Ama Bu Rüya da gerçek olan bir tek Şey Vardır, (ki çoğunuzun buna katılacağini Düşünüyorum)  ALLAH(cc) tır.Sadece Ölüm ile veyahud Cenaze Törenlerinde Aklınıza Gelmesin. Korkunun Ecele Faydası Olamadığını UNUTMAYIN!!!

Sevgili Can DÜNDAR üstadımın Son Sözlerine Katılarak Bir Alıntı Vermek İstiyorum Ona Ait.. Hayatınızda Hiçbir İşi Ertelemeyin,Zira Erteleyecek Zamanınız Olmayabilir!!!

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 05:59:31sohbet oyun linki

Keske bu güzel cevabını  mevcut başlıgın altına yazıpta yenı bır başlık altında sarfetmeseydın. O zaman ınan daha mutlu olurdum.      

xCadiKisKedishx

xCadiKisKedishx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 04:32:59sohbet oyun linki
cevap verilen mesaj nerde yaws?

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 04:55:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
IIIELITEIII :

Öldüğünüzü düşünürken, ölümünüzden sonra geçecek olan zaman diliminden ufacık bir parçayı koparıp,Aklınızda Canlandırıp çok sevildiğinizi düşünmeyin.!Zamanı geniş tutun,işte asıl hüzün orada var.Ben Kısaca Anlatayım Sizlere...En fazla bir yıl sonra unutulacaksınız.Kabr-inize olan ziyaretler azalacak,eşiniz başka birisine aşık olup onunla evlenecek ve çocuklarınız eşinizin evlendiği kişiye baba diyecek (Yakın Çevrenizdekiler "ölenle ölünmüyor" diyecekler)...Asıl Acı olan Bunlar. Ve Allaha Dua Etmelisinizki Bunları Size Göstermesin.Bence Cehennem Ateşi Bu Acının Yanında Sönük Kalır..

Bunu Can cım sülediyse canı gönülden kutladım
özellikle yanlız burayı aldım çünkü bence başta yazdıkların ve başka konu açman saçma Compeira nın açtıı konuya"bu sözler Can Dündar ın" diebilirdin oda cwbını orda verirdi öölesi daa mantıklı olurdu ama sen yeni konu açarak gayet luzümsuz bi iş yapmışın,bu arada o konuya benim verdiim cwbıda gördüysen bende "ölümü düşünmeyin" demeye getirdim ama tabe herkesin görüşü farklı...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir