ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 18:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Yaşlara Göre Baba - Kız
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 17:56:50      Yaşlara Göre Baba - Kızsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Baba Ve Kızı Arasındaki Yıllar Geçtikçe Farklılaşan Diyalog İlginizi Çekecek.babanızın Kıymetini Daha İyi Bilmenize Vesile Olacak.

0 Yaşında

baba :
Ne Kadar Da Güzel ! Şimdi Bu Küçücük Şey Benim Kızım Mı? Gözleri De Bana Ne Kadar Çok Benziyor!

kızı :
Bu Gözlerini Benden Hiç Ayırmayan Adam Babam Olsa Gerek !

5 Yaşında

baba :
Bir Tanem Benim, Gözbebeğim, Güzel Kızım ! Söyle Bakalım , Baban Sana Ne Alsın ?

kızı :
En Çok Babamı Seviyorum.babam Niye Hep Annemle Uyuyor. Hep Benimle Uyusun, Başkasını Sevmesin!

10 Yaşında

baba :
Gittikçe Yaramaz Oluyor, Kime Çekti Bu Kız ?

kızı :
Babama Hayranım. Babam Bu Ay Harçlığımı Artırır Mı Acaba?

15 Yaşında

baba : Ne Kadar Da Çabuk Büyüdü!

kızı :
Babam Yüzünden Arkadaşlarımla İstediğim Kadar Vakit Geçiremiyorum.bana Baskı Uygulamasından Nefret Ediyorum! Ne Zaman Özgür Olacağım?

20 Yaşında

baba : Artık Sözümü Dinlemiyor, Benden Giderek Uzaklaşıyor. Uzun Süredir Tatlı Bir İki Laf Geçmedi Aramızda Zaten...yoksa Kafayı Birine Mi Taktı? Galiba Kızım Elden Gidiyor!

kızı :
Her Dediğime Alınıyor, Beni Bir Türlü Anlamıyor.artık Kendi Hayatımı Kurmalıyım.çocuk Muamelesi Görmekten Bıktım!

25 Yaşında

baba :
Birgün Bunun Olacağını Biliyordum.işte Evleniyor. Zaten Aramız Eskisi Gibi Değildi.şimdi Birde Kocası Var.kızım Beni Terkediyor.

kızı:
Böyle Bir Günde Bile O Mutsuz İfadeyi Takınmasının Ne Lüzumu Var Ki?

30 Yaşında

baba :
Çok Az Görüşüyoruz, Daha Sık Biraraya Gelsek Ne İyi Olur! Hem Torunlarımı Özlüyorum.fırsat Bulup Bize Gelemiyorlar Ki !

kızı :
Babamları Çok İhmal Diyorum Galiba? Yine Telefonda Üzgün Geldi Sesi.haftasonu Onlara Sürpriz Yapmak En İyisi.

40 Yaşında

baba : Kızım Kültür Seviyemi Yeterli Bulmuyor.ona Göre Çağın Gerisindeyim. Oysa Küçükken Derslerine Hep Ben Yardım Ederdim.anlayamadığı Bütün Problemleri Bana Sorardı.şimdi Beni Beğenmiyor.bir Daha Onunla Asla Bu Tür Tartışmalara Girmeyeceğim.

kızı :
Babam Giderek Daha Da Çocuk Gibi Davranıyor.devamlı Birşeylerden Yakınıyor.gerçi Son Zamanlarda Sağlığı Da İyi Değil Ama...ya Ona Birşey Olursa? Zaten Hiçbir Zaman Dilediği Gibi Bir Evlat Olamadım!

45 Yaşında

baba :
Kızımın Mutlu Bir Yuva Kurması Ne Güzel! Gözüm Arkada Gitmeyeceğim.onunla İftihar Ediyorum!

kızı :
Babam İçin Çok Endişeleniyorum.onu Kaybetmeye Hazır Değilim.ilaçlarını Da Hep İhmal Ediyor Zaten...allahıım Onu Benden Ayırma!

50 Yaşında

baba : Dünyada Mutlu Kal Kızım!

kızı :
Seni Çok Özleyeceğim,arayacağım Baba! Şimdi Ben Kime Danışacağım, Kim Yardım Edecek Bana? Ah Baba! Sensiz Nasıl Yaşayacağım?

55 Yaşında

kızı : Sen Gideli Seni Daha İyi Anlıyorum Baba! Keşke Seni Hiç Üzmeseydim Demeyeceğim, Çünkü "keşke"ler Hiçbirşeyi Değiştirmeyecek.yine De Beni Duyuyorsan, Lütfen Seni Üzdüğüm Hergün İçin Çok Ama Çok Pişman Olduğumu Bil, Olur Mu ? Mekanın Cennet Olsun!

babanız Şayet Hayattaysa Onun Kıymetini Çok Çok İyi Bilin...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir