ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

31 Mayıs 2024, Cuma 10:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   EURO 2008
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

youkamil

youkamil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2008 Pzt 16:15:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İŞTE CILGIN TURKLER

SAOLUN COCUKLAR COK HEYECANLI VE GUZEL BI 90 DK İNŞ

HIRVATLARIDA GECERİZ

Kamil

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2008 Pzt 17:59:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harika bir futbol şöleni izledik dün akşam...

Teşekkürler Milli Takım...

Harikaydınız...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2008 Cum 01:02:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Grup maçları göz açayıp kapayıncaya kadar bitti , ve geldik çeyrek final maçlarına:)

Türkiye nin şansını büyük görüyorum inşallah defans gününde olur.Defans gününde oldumu zaten bizim forvet ve ortasaha hattı olayı bitirir...

İspanya rahat çıktı , hollanda ve ikisi bayadır başarıya açlar ve bu turnuvada dindirmeyi planlıyorlar bu açlıklarını:) zaten ikiside şuan en büyük favori.

İspanya italya çok çekişmeli olucak.İtalyanların son anda çeyrek finale kaldıgına bakmayın geçen dünya kupasında da avustralya yı saçma sapan elemişler ve sonra kupaya kadar gitmişlerdi:)

Hollanda rusya yı rahat geçicek gibi. Ama rusları genede alkışlamak gerkir büyük iş başardılar...

Bügün Portekizin kazanmasını istiyordum ,eğer muhtemel bir yarı finalde almanya yı kesinlikle istemiyordum ama malesef panzerler kazandı.Portekiz çok çabaladı,yazık oldu emeklerine.Zaten 3. gol faul gibiydi:) Eğer yarı fianle cıkarsak ben ballack a baya küfür edicem gibi geliyor:)

Şunuda eklemek gerekir turnuvanın en iyi işler yapan oyuncusu(tüm oyuncular arasında) Bence Podolski 
 yok böyle bir sol ayak  artı bu turnuvada sol kanat oynasa bile en golcu 2. futbolcu, helal olsun...

Yarın inşallah zaferden sonra burayı süsleyeceğiz...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 02:32:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Öhöm öhöm diye başlıyacağım tekrar 

Gene mucizeler gecesi yaşadık:) Bunun adı şans değil arkadaşlar,dünya üzerinde böyle şans olmaz!

Bunun adı 70 milyonun DUAlarının sonucu olan bir mucize........

Alıntı:

Türkiye nin şansını büyük görüyorum inşallah defans gününde olur.Defans gününde oldumu zaten bizim forvet ve ortasaha hattı olayı bitirir...

diye yazmıştım,

Evet bence bügün defans sayesinde kazandık, en iyi defansı bu maçta yaptık.Pozisyon filan verdik ama eldekiyle anca bukadar.
Maçın adamları  Emre AŞIK, Mehmet Topal, Hakan Balta ve Semih Şentürk   

Hepsi çok oynadı ama bunlar sonuca direk etti eden adamlar, Allah hepsinden razı olsun...

Ama beklediğim ortasaha olmadı bugun, Mehmet in eksikliği bundaki baş faktördü tabiki. Nese Almanya maçında dönüyor inşallah daha güzel olucak.
Malesef 3 tane kayıpverdik:(
1. en önemli Emre aşık sonra arda ve tuncay ın da oynamıyacak olması beni çok düşündürüyor. Almanya forvetleri acımaz malesef.Turnuvanın en favori takımının karşısına çıkacağız,futbolun melekleri inşallah gene yanımızda olur...

Her yer ne güzel ŞENTÜRK dolu , inşallah haftaya çarşamba daha çok şen olmamız dileğiyle , Şampiyon TÜRKİYE........

not:Silah ile kutlama yapanlar insanlar! siz nasıl bir insansınız !!!! ***** ***** **** 

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 02:41:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben Türkiye´nin turnuva takımları (Brezilya, Arjantin, Almanya, İngiltere, İtalya v.s.) dışındaki tüm ülke takımlarını eleyebileceğini düşünüyorum. Ancak bu saydığım türden birinci sınıf dünya takımlarına karşı şansımız çok az bence. Almanya´yı yenersek kafamdaki bu tabuyu da yıkmış olacağım. (İnşallah)

Hele bir de finalde karşımıza İspanya çıkarsa değmeyin keyfime

BurakG

BurakG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 03:33:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Almanya maçında ilk golü yemek çok önemli :))))

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 03:43:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Alman basını Türk Milli Takımı için; "Türkler bizi de paketler !" ifadesini kullandı...

Avrupa nın değir önemli medya kuruluşları şu başlıkları kullandı:

Skysports: Penaltılarda Türk lokumu

Corriera Della Sera: Türkler vurdu, Hırvatlar nakavt

La Gazzette Dello Sport: Türkler peri masalı gibi

Marca: Başka bir inanılmaz sonun ardından gelen galibiyet

AS: Türkiye yi inanç zafere taşıdı

Lequipe: Yeni bir Türk mucizesi

Football365.fr: Çılgın Türkler

France Football: Hayret verici Türkler

Abola: Acımasız Türkler

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 12:03:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Biliç diyor ki;

Hırvatistan Teknik Direktörü Slaven Biliç de yaptığı açıklamada, bu maçın inanılmaz bir sonu olduğunu belirterek, Türkiye maçının son 2 dakikasını tarif etmem mümkün değil. Herhalde yaşamım boyunca da tarif edemem dedi.

Biliç, Türkiye maçının inanılmaz bir sonunun olduğunu ifade ederek, Biz Türkler den daha iyi rakipleri yendik. Maçın penaltılara kalması bizim için bir şoktu. Herşey bitmiş gibi gözüküyordu. Bütün bunlara karşın elenmeyi haketmedik diye konuştu.

Biliç, Türkiye nin 3. kez bir maçı geriden gelerek kazandığını belirterek, İlginç bir biçimde kazanıyorlar. Hem kaliteleri var hem de başka birşey var. O yalnızca Türkler de var onun ne olduğunu tarif edemiyorum, anlayamıyorum. Böyle giderlerse final oynarlar. Bu yenilgiyi unutmamız mümkün olmayacak. Yaşamımız boyunca da aklımızda kalacak dedi.

Biliç, yarın yeni bir güne başlayacaklarını, biraz ağlayıp üzüleceklerini, ancak yaşamın da sürdüğünü sözlerine ekledi.

Biz de diyoruz ki;

Eeeeee, biz Türk üz!!!

pLutOnn

pLutOnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 13:11:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

inanılmaz bi maçtı gözümle görmesem inanmazdım ...

artık herkes TÜRKİYEmizin neler yapabildigini gördü koşun cocuklar finale

Bild gazetesi de Penaltı dramı - Bu Türkleri yeneriz başlığıyla verdiği haberde, Yarı finalde rakibimiz belli oldu. Türkiye Hırvatistan ı penaltı atışlarında 4-2 yendi. Ancak endişelenmeyin: Bu Türkleri yeneriz şeklinde görüş belirtti.

eminmisiz? son kararınızmı?  bekleyin ozaman geliyoruz

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 13:18:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Herkes haddini bilecek, Bilmeyenler öğrenecek :)
CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir