ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 14:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   cc de resim onayı için 2 yıl bekleseydik bari :))))
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Volkybeyawik

Volkybeyawik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2008 Cum 02:09:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
perfectman70 :

userlerden gelen yoğun talep üzerine  bir  ortak teklif yapmayı karar aldık. kararı alan arkadaşlar aşağıdadır :P

Ne zaman foruma girsem illa bi saçmalık yakalamak zorunda mıyım?  Hayır atlamayım diyom, zorla olaylar içine çekiyo beni. Bu gibi konuların üzerimde mıknatıs etkisi yaptığını inkar edemem.

Öncelikle belirtiyim ki, yukarıda bahsedilen kararla hiç bi alakam yok! Bunun için kaç user bi araya gelmiş karar almış, onu da bilmiyom. 

Şimdi yazıda sözü edilen "gayri ciddi kişi" Jisell mi oluyo, buraya da bi açıklık getirseniz diyom? Jisell gayri ciddi ise, Barbie30 çok mu ciddi oluyo? Bu başlık açılğında msn den link gönderip, tafartar toplama işi kime ait, onu da merak ediyom? Barbie30 un resim onaylarken  kriterleri nolcak?  Ya benden cam açmamı isterse? Barbie30 da bize cam açacak mı? Barbie30, 18 saat cc de kalırsa reel hayatı nolur?  Düşündüğünüz en mantıklı user Barbie30 mu, başka user gerçekten düşünülmedi mi?

Perfectman70 bu başlığı açarken ciddi ciddi bu olayı onayladığın, Barbie30 un görev almasını istediğin için mi açtın, yoksa başlığa kaç sazan atlar diye mi merak ettin? Hayır senden bunu hiç beklemiyodum.

Barbie30 konuyla ilgili senin yorumunu da merak ediyom.

Yaf sizin daha işiniz yokmu? önce yıldız ajanlık, sonra ajanlık, şimdide foto onaylama görevi. Bence Barbie30 forumda açtığı konu olan "vip ban ekibim" fikrini hayata geçirsin. 4 adet nick alsın oda oda dolaşıp, gönüllü ajanlık yapsın. Barbie30 kendi resimlerini onaylamaktan verimli olamaz hoca efendimiz. Hem senin karakterine uygun mevzular mı bunlar? Resimleri şefler, ajanlar onaylar. Kafanızı yormayın siz.Big smile

bybrut568

bybrut568 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2008 Cum 04:12:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bugune kadar burada 3-5 değersiz kişinin önerisiyle kim ajan olduki..

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2008 Cum 09:36:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sözüm meclisten dışarı ama , ben sazanı yakaldım  

sazan ağa takıldı,zazan ağa takıldı suzan değil vallahi sazan

güzel dilimizde bir deyim vardır aynen şöyle "katıra sormuşlar senin baban kim? o da demişki benim dayım at"

nasılettin hocadanda var beş on tane böyle söz ! ama  saklıyorum sözü  ki zamanı gelince

SpeLLBindeR

SpeLLBindeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2008 Cum 15:24:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Perfectman misin yoksa Akpartiman misin bılmıyorum  ama;

Ben senın resim degiştirdigini hic gormedım.Ne zaman resim degiştirdinde 2 yıl bekledin.Ayrica ;

cc de resim onayı için 2 yıl bekleseydik bari :))))   

Böle bir başlik acarak yıllardır hem ajanlık hemde resim öperatörlük görevini en iyi bir şekilde  yaparak Gold ajanlıga kadar yukselmiş bırıne saygısızlık yapmıyor musun ?

Bır şeyı ıstıyorsan ilk once ıstemesını bıleceksın.

Topic baslıgını adam gıbı yapıp jısell i kötülemeseydın daha ıyı olmazmıydı..

Jisell işini gücünü bırakıp resimlerle ugrasiyorsa.Emege saygı gostermelisin.

DipNot:24 saat içinde onaylanmayan resim ben hıc gormedım...!Atmayin

İstek:Şu Topıcın baslıgını degiştiririseniz sevinirim

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2008 Sal 10:57:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ORTADA BİR YÖNETİM VAR İSE, BU ÖNERİLERE BİRER CEVAP VERMESİ GEREKMEZMİ?

EĞER YOKSA BÖYLE BİR YÖNETİM, OZAMAN  FORUM SAYFASINDA "ÖNERİLER" LİNKİNİ KALDIRSINLAR HERKES KURTULSUN!!

NOT: bazıları açılan başlıktan rahatsız olmuş! neymiş efendim, görüşler yazılıyorken hakeret edilebilirmişmiş!! edilirse modlar var değilmi?? hakaret edeni editler yada uyarır!!

ama maksat bu değilki!!!!ota gelince  beeeee diyen, bıçağa gelince  meeeeeee demeye başladı!!!!

notsp

notsp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2008 Sal 13:02:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Türkiyede lafı dönüp dolaştırsanda konu dönüp dolaşır erkeklerin yarışına, siyasete ve sıfat tenkitine döner.

Konu başlığı cc de resim onayı için 2 yıl bekleseydik bari :))))

Sonra konu evrim geçirip kişilerin değeri, siyasi parti ve en komiği olan şu yoruma geliyor; "abi zaten baksana adamın tipine.. tabi resim çektirememiş daha fazla çünkü çekecek midesi sağlam birini bulamamıs bence." Bence de sadece sence. Yani sadece seni bağlar. :)

Önerinin temeli sanırım resimlerin geç onaylanması. Resim onayı için sanırım şu işleyişten çıkıp bir başkasını görevlendirecek değil kimse. Sonuçta gelende aynı olur. Çünkü kimse akşama kadar oturup gönüllü şekilde kendisini böyle bir iş için feda edemez. Şöyle bir uygulama olur bu öneri sonucunda; bir kişi daha bu konuda yetkili olur. Beraber bu işi götürürler ve iş yükü azalır. Önemli olan doğru kişiyi bulmak. Zaten resim onayında bir bayan var ikinci bayan olmaz.Birde erkek lazım bakış açısı genişlemesi için. Bunuda yapacak en iyi kişi tabiki ·bybrut568· değil. (şaka şaka)

Öneriniz varsa ajanlar arasından bence yazın. Kimbilir belkide bu öneriniz uygun bulunur ve resimleriniz daha hızlı şekilde onaylanır.

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2008 Per 09:46:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Spellbinder ;

ben 5 senedir buradayım..bu bir

çok resim değiştirdim, çok değiştireni gördüm, duydum bu iki

bu görevli zevatın  olduğu dönemdeki kadar resim onayı ile ilgili hiç şikayet gelmemişti bu da 3

diğer bir mevzuuya gelince, yaptığınız yaşıştırmalar ve ithamlar doğrudan yapanı ilgilendirir!!yüzü bile kızarmayan kişilerle işim olmaz benim!!

notsp ; sana  yine katılıyorum. başlığa bak yoruma bak

atalarımızı bir kez daha anmadan geçemeyeceğim.

"tilkinin 99 türküsü varmış,hepside kümes üzerineymiş ama" derler.bunlarınkisi de o misal!!

boş ver  bu nickinde kim olduğunu biliyorum ben,biraz sende dikkat et bak göreceksin daha böyle çok nik var

not: 3 adet resim koydum,1 haftadır bekliyorum.

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2008 Per 14:12:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

perfectman70 :
bu görevli zevatın  olduğu dönemdeki kadar resim onayı ile ilgili hiç şikayet gelmemişti.

CC Şikayet kutusu perfectman in elinde ya ne de olsa - bütün şikayetler ona gider direk - en iyi o bilir(!), zat-ı muhterem din kardeşim :)

SemHolme

SemHolme resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 17:38:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

perfecman70 sen özürlümüsün 18 saat online olması gerek en az demişsin bu en azmı ençoğu kimbilir 24 saat felandır sen kesin lazsındır 2 kelimeyi bir araya getiremiyip burda kişisel egoların için minleti ayaklandırıyorsun seni kaileye alıp buraya yazan userlere gülüyorum sadece? bu işi yapan kişi chatcity tarihinde bu işi yapabilecek en yetenekli kişidir onun bırakıp gittiği taktirde gelebilecek her hangi kişi veya kişiler ancak burda hava atarlar iş yapmazlar bu konuda secmiş olduğunuz kişi veya kişilerde uygun değildir jisell olmadan burda bu iş yürümez.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir