ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 11:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   ATATÜRK bu CHP ye oy vermezdi!!/ şahin ALPAY
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 12:44:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
perfectman70 :

boş yere tırmalıyorsun restt

istersen bir düşün, taşın, kaşın  sonra  aynı başlığa 3-5  yorum yerine tek yorum yaz ,malum dönem tasarruf dönemi

aynı şeyleri 3 kere yazmamalısın, sende uymuşssun baykala

Aman ne kadar komik şeyler söylemişsin, ben de güleyim şakirt abi.
Bazen 2 kere gösterirsin görülemez, 3.sünde görülür. Yorumlarım gözleri bağlı olmayanlar içindi.
Mutaassıplar için değil.

catdog

catdog resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2008 Çar 15:29:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hala aranızda akpyi tutan varmı? ha doğru siz çifçi değilsinz ha doğru siz memur değilsiniz ha doğru siz emekli değilsiniz siz ananızın babanızın evinde oturup hizmet etmeyenlerdensiniz bi annenize babanıza sorun bi ozaman anne eve birşey alabiliyomusun ,enflasyon nasıl ne kadar elektrik ödüyosun diye. ATATÜRK bunları görseydi.o gün bir kez daha ölürdü.ALLAHIN adını kullanarak aldatıyorlar sizi.KURANI KERİM de ise açık bir  hadis var tabi okuduysanız:(EY İMAN EDENLER SAKIN ALLAH İLE ALDATILMAYIN) hem ALLAH böyle buyurmuştur hemde PEYGAMBERİMİZ (S.A.V) .BÖYLE DEMİŞTİR ÜLKE BORÇ BATAK İÇİNDE AMA HALA DURMA YOK YOLA DEVAM İŞALLAH BENİM ÇOÇUKLARIMIN BİR ÜLKESİ OLUR. (sadece görüşlerimi yazdım)

TheKatiLkasap

TheKatiLkasap resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2008 Çar 15:40:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ByKal ın bu güne kadar yaptığı hangi şey saçma değilki. Yolunu sapıtmış bunlar chp eski chp değil. Hala bu parti Atatürk ün kurduğu parti diye oy verenlere de söyleyecek söz bulamıyorum.
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir