ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 02:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Canlı Canlı Binbirgece Fiyaskosu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 01:03:12      Canlı Canlı Binbirgece Fiyaskosusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Hani dünyada bir ilkmiş ya... Hani Türk televizyonları içinde de
yapan çıkmamış ya... Zap yaparken rastlamak dışında izlemediğim Binbirgece yi sırf bu merak yüzünden oturup izledim...
Bakalım "ilk" nasıl olacak diye...
Sonunda da şunu bir kez daha anladım...
Bizim medyanın gazına gelmemek lazım...
Gelirsen kendini enayi gibi ekran önünde kala kalmış bulursun...

Valla ben öyle oldum...
Belki arıza bendedir diye evdeki ahaliye de sordum...
Dizinin sıkı izleyicisi olan yengem;
-"Dizi izliyormuş gibi olmadım ki... Suni bir şeydi, hiç bir şey anlamadım" deyip özetini yaptı.
Yüzünde koca bir hayalkırıklığı vardı ve kendini fena halde aldatılmış hissediyordu.

Haksızda değildi yani... Dizinin takipçisi olmayan ben bile aynı moddaydım...  Hani komşunun düğün kaydını almışız da videodan izlemişiz gibiydi. Gerçi o video kayıtları bile daha eğlenceli olur ya neyse...

Finale dair notları sıralayacak olursak;
-İzleyici efekt sesten başka bir şey duymadı. Ne çarpıcı bir sahne, ne de etkili bir diyalog vardı.
-Ferhat Göçer, İlhan Şeşen ve Nükhet Duru nun şarkıları bile güme gitti. Zamansız patlatılan havai fişekler ile mikrofonlar patladı.
Hatta Nükhet Duru şarkı söylerken, Onur un "Ne güzel şeysin sen kız, nasılsınız" gibi anlamsız konuşmaları yayındaydı...
-Dizedeki muhabir rolünü oynayan bayan arka arkaya tekledi. Öylesine garip bir sahneydi ki ne işi vardı o sahnenin o anda anlamak mümkün olmadı.

-Tek düzgün sahne Burak ile Sezen in gizli düğünüydü. Orada hem diyalog hem güzel çekimler vardı. Ama Sezen in babasının sözde endişelendiği için Kerem i aradığı sahne evlere şenlikti.
-"Canına kıymasından korkuyorum" derken ne seste ne yüzde zerre kadar endişe ifadesi yoktu. Ardından da içmeye devam ediyor. Müthiş endişeli baba böyle mi oluyor...

-Başrol oyuncusu Şehrazat ile Onur un sahneleri ise tam anlamıyla rezaletti. Doğru düzgün iki cümlelik diyalog yazılmamıştı. Ne bir özel bakış, ne özel bir duygu karesi vardı.
-Onur dan 1 saat içinde çıkan üç cümle vardı; "Hoşgeldiniz, nasılsınız, sağolun..." Şehrazat ın ise mıymıy sesi canlı yayında kaybolup gitti.

-Final sahnesi ise o kadar yapmacıktı ki diziyi izlemek için ekran başına oturanlar büyük bir amatörlüğe denk geldi...
Şehrazat karnını tutup;
-"Onur... Onur..." diye sesleniyor...
Yine sesi mırıltı gibi... Kamera da uzak planda olduğu için yüz mimiklerinden de bir şey anlaşılmıyor.
Onur ise yerine kazık kakmış gibi bir türlü kımıldamıyor.
-"Ne oluyor sevgilim" diye sesleniyor...
Şehrazat yere yığılıyor, bir anda gelinliği kanlanıyor...
Onur başına o zaman gidiyor yine takılmış plak gibi;
-"Ne oluyor sevgilim" lafından başka bir şey çıkmıyor ağzından.  Başka bir cümle yazılmamış ya da ezberletilmemiş anlaşılan...

Ve dizinin final müziği çalıyor, alt yazılar ekrandan geçip gidiyor...
Televizyon başına merakla oturan binlerce kişi aval aval ekrana bakıp kalıyor. Günlerce pohpohlanıp reklamı yapılan muhteşem final tam bir hayalkırıklığı ve koca bir balon oluyor.

Hani dünya televizyonlarında bir ilkti ya bu...
Doğru vallahi...
Dünya televizyonlarında canlı canlı yayınlanan ilk fiyaskoydu bence... Bu açıdan Binbirgece ekibi bir ilke imza attı...
Tebrikler...

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 04:17:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Güzel bir anlatım her ne kadar sadece zap yaparken rastladığın bir dizi anlatımı gibi olmasada yinede sevmeyip bize izlemediğini belli etmek için hafif çaba içinde dizinin kötü bir son bölüm olduğunu anladım...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 08:50:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Zaten dizinin her bölümünde, ayrı bir entrika yaratmak uğruna iyice saçmalamışlardı... Sezon içinde düşen reytingi kurtarma amaçlı canlı yayın yapılan son bölümde, herşeyin yapmacık olması tam da sezon içindeki senaryolara yakışır bir final oldu...

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 09:36:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
manolya41 :

Hani dünyada bir ilkmiş ya... Hani Türk televizyonları içinde de
yapan çıkmamış ya... Zap yaparken rastlamak dışında izlemediğim Binbirgece yi sırf bu merak yüzünden oturup izledim...
Bakalım "ilk" nasıl olacak diye...
Sonunda da şunu bir kez daha anladım...
Bizim medyanın gazına gelmemek lazım...
Gelirsen kendini enayi gibi ekran önünde kala kalmış bulursun...

Valla ben öyle oldum...
Belki arıza bendedir diye evdeki ahaliye de sordum...
Dizinin sıkı izleyicisi olan yengem;
-"Dizi izliyormuş gibi olmadım ki... Suni bir şeydi, hiç bir şey anlamadım" deyip özetini yaptı.
Yüzünde koca bir hayalkırıklığı vardı ve kendini fena halde aldatılmış hissediyordu.

Haksızda değildi yani... Dizinin takipçisi olmayan ben bile aynı moddaydım...  Hani komşunun düğün kaydını almışız da videodan izlemişiz gibiydi. Gerçi o video kayıtları bile daha eğlenceli olur ya neyse...

Finale dair notları sıralayacak olursak;
-İzleyici efekt sesten başka bir şey duymadı. Ne çarpıcı bir sahne, ne de etkili bir diyalog vardı.
-Ferhat Göçer, İlhan Şeşen ve Nükhet Duru nun şarkıları bile güme gitti. Zamansız patlatılan havai fişekler ile mikrofonlar patladı.
Hatta Nükhet Duru şarkı söylerken, Onur un "Ne güzel şeysin sen kız, nasılsınız" gibi anlamsız konuşmaları yayındaydı...
-Dizedeki muhabir rolünü oynayan bayan arka arkaya tekledi. Öylesine garip bir sahneydi ki ne işi vardı o sahnenin o anda anlamak mümkün olmadı.

-Tek düzgün sahne Burak ile Sezen in gizli düğünüydü. Orada hem diyalog hem güzel çekimler vardı. Ama Sezen in babasının sözde endişelendiği için Kerem i aradığı sahne evlere şenlikti.
-"Canına kıymasından korkuyorum" derken ne seste ne yüzde zerre kadar endişe ifadesi yoktu. Ardından da içmeye devam ediyor. Müthiş endişeli baba böyle mi oluyor...

-Başrol oyuncusu Şehrazat ile Onur un sahneleri ise tam anlamıyla rezaletti. Doğru düzgün iki cümlelik diyalog yazılmamıştı. Ne bir özel bakış, ne özel bir duygu karesi vardı.
-Onur dan 1 saat içinde çıkan üç cümle vardı; "Hoşgeldiniz, nasılsınız, sağolun..." Şehrazat ın ise mıymıy sesi canlı yayında kaybolup gitti.

-Final sahnesi ise o kadar yapmacıktı ki diziyi izlemek için ekran başına oturanlar büyük bir amatörlüğe denk geldi...
Şehrazat karnını tutup;
-"Onur... Onur..." diye sesleniyor...
Yine sesi mırıltı gibi... Kamera da uzak planda olduğu için yüz mimiklerinden de bir şey anlaşılmıyor.
Onur ise yerine kazık kakmış gibi bir türlü kımıldamıyor.
-"Ne oluyor sevgilim" diye sesleniyor...
Şehrazat yere yığılıyor, bir anda gelinliği kanlanıyor...
Onur başına o zaman gidiyor yine takılmış plak gibi;
-"Ne oluyor sevgilim" lafından başka bir şey çıkmıyor ağzından.  Başka bir cümle yazılmamış ya da ezberletilmemiş anlaşılan...

Ve dizinin final müziği çalıyor, alt yazılar ekrandan geçip gidiyor...
Televizyon başına merakla oturan binlerce kişi aval aval ekrana bakıp kalıyor. Günlerce pohpohlanıp reklamı yapılan muhteşem final tam bir hayalkırıklığı ve koca bir balon oluyor.

Hani dünya televizyonlarında bir ilkti ya bu...
Doğru vallahi...
Dünya televizyonlarında canlı canlı yayınlanan ilk fiyaskoydu bence... Bu açıdan Binbirgece ekibi bir ilke imza attı...
Tebrikler...

eklediğiniz yazıların altına ne zaman alıntıdır yazısını eklemeyi öğreneceksiniz bakalım

yazıyı kendiniz yazmışsınız izlenimi vermek egolarınızı mı tatmin ediyor bir türlü anlamıyorum

hacer alkan güzel bir tespit yapmış.bir çok konuda onunla hem fikirim.en rezalet sahne canlı yayın muhabirinin Mehmet Ali Birand ile yaptığı konuş(a)ma(ma) sahnesi idi.

iyi sayılabilecek olan sahneler ise bennu ile kerem in sahneleriydi.

dizi iyiden iyiye sarpa sarmaya başlamıştı.bu canlı yayın fiyaskosu da tuz biber oldu.senaryo sanki binbir gece masalı değil de bahtsız bedevi masalı.

ne zaman evlenmeye niyet etseler hep bir aksilik oluyor

aksilik elbette olur ama bu kadar da aksilik biraz abes kaçmış.

yine de emek verilmiş.malum canlı yayın hata affetmez.çok büyük gaf olmadığı için ya da çok büyük bir rezalet yaşanmadığı için oyuncuları tebrik etmek gerek.

sonuçta ellerine ne malzeme verildiyse onunla yetinmek zorundaydılar

oyunculardan çok senaristi,yönetmeni ve de teknik ekibi yermek gerek bence...

dumanim

dumanim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 14:01:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir