ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 03:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   MUTFAKTAKİ EROTİZM...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

QblueseaQ

QblueseaQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2008 Cum 19:13:08sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

HurremSultan:))  Aksam Rüyanda mı Gördün bunları Bak ben Neler Gördüm Bir Görsen:)) Bak Şimdi Sen Beni İzle :))

HurremSultan Nasıl Olmuş Ama:) Rüyamda Gördüm Hepsin:))

sinemsultann

sinemsultann resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2008 Çar 17:31:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bize noluyor?  Abuk sabuk başlıklar altında ki geyik muhabbetleri, sıradakinin çamaşırının rengini tahmin et, üstekine lakap tak gibi saçmalıklar çok normal geliyor da bu başlık mı rahatsız ediyor bizi? Rahatsız eden nedir? Bu yemeklerin adı böyle ve bir restauranta gittiğinizde böyle yazıyor menüde isimleri. Hürrem arkadaşımız da hem eğlenceli hem de aslında üzerine bir sürü makara dönecek bir başlık açmış. Ama nerde eğlence? Daha iyisini açtınız da yazmadık mı? Bazı tepkiler beni dumurdan dumura sürüklüyor...

Neyse gerginliği bırakıp "Genç Kız Rüyası" ile alakalı anımı anlatıcam müsadenizle :)

Bu tatlı Bağdat Caddesi nde eskiden Pizza Pina olan restaurantta mevcuttu.

Sene 1996 üniversite sınavından çıktım ve ailem moral olsun diye oraya yemeğe götürdü. İçerisi tıklım tıklım. Pizzalarımızı yedik, sıra tatlıya geldi. İlginç isimli ne görse, bir sazan kıvamında atlayan bendeniz, "aaa bu ne, ben bundan yiyicem" diyerek tatlıyı sipariş ettim. Garsonun suratındaki müstehsi gülümsemenin nedenini tatlı masama geldiğinde ve tüm Pizza Pina bana bakarken anladım :))) Bir kup içerisine dik ve yüzü size bakar şekilde oturtulmuş yarım muz, iki yanına yerleştirilmiş yarımşar kayısı ve etrafı dondurma olan bir tatlı ile karşı karşıyaydım. Uzun süre o bana baktı, ben ona baktım, herkes bana baktı :) Anneannem ve teyzelerimin yüzü yavaş yavaş kırmızıdan mora dönmeye başlamıştı ki, "eeehhh onlar böyle bi tatlı getirmeye utanmadılarsa ben yemeğe hiç utanmam, neticede üniversite sınavından çıkmış bir GENÇ KIZIM" dedim ve kaşık darbesi ile muzu kupa devirerek o görüntüyü bertaraf ettim, bir banana split kıvamında yemeye başladım :) Gergin hava yerini bir anda gülüşmelere bıraktı. Hala Pizza Pina nın neden böyle bir MUZİPLİK içine girdiğini anşayabilmiş değilim. Daha sonraki gidişlerimde benim konumuma düşen bir kaç sazanla daha karşılaştım. Evet ben de onlara güldüm :)

Kapandı sonra Pizza Pina.

Ahlak insanın kalbindedir arkadaşlar. Hepinize sevgiler.

sinemsultann

sinemsultann resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2008 Çar 17:19:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok hislendim bi şiir yazmak istiyorum;

İyidir dedim ayva tipli Hanım Göbeği.

Oysa Hünkar Beğendi o Dilber Dudaklı yari.

Bana düşen sadece Vezir Parmağı idi.

Oysa ne Genç Kız Rüylarım var idi.

İmza : Emine S. Beder :)

lllAniLlll

lllAniLlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2008 Cmt 03:02:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Genç kız rüyası dediğiniz tatlı banana split.. 2 değil 3 top dondurma ve değişik soslarla (çikolata, karamel v.s) servis ediliyor. Erotik değil ama nevrotiğe faydalı...Dilerseniz maytapla getiriyorlar.

Bak becerikli olan hanım nasıl biliyooo hemen tarifi verdi 2 dk da ^_^

Yapta yiyelim bakalım...

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir