ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 20:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Gamzeye (melissa18sonne)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2008 Cmt 11:05:34      Gamzeye (melissa18sonne)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Herkes görsün istedim yalanım varsa biri çıkıp yalan desin istedim bu yüzden tam da buraya yazdım gamzem meleem benim chatcity de kimse ile sanal yada real bir ilişkim olmadı en çok adı geçen zuzuzezezizi nilay1907 arkadaşlarım da buna dahil evet insanım zaman zaman hoşlandım birilerinden hoşlananlar oldu benden ama aşk dersen işte o olmadı ne aşık olduğum ne bana olan elini tuttuğum bir tek kişi yok aşkla bu sanal ortamda dostlarım çok ama kalbimde senden başka kimseye yer yok çok sık yaptığım bir şey değildir şiir yazmak ama yazdım işte okumaya değer görürsen.

Soğuk ellerin başka elleri utuyorsa utangaç gözlerin benden başkasına bakıyorsa ve oturup düşündüğünde adım aklına gelmiyorsa Şimdi git bir dakika bile durma

Günler öylesine kolay geçiyorsa için bir damla bile acımıyorsa o karanlık yollarda yüreğimle söylediğim şarkılar aklına gelmiyorsa şimdi git bir dakika bile durma

Saçlrından ellerimin izi yok oluyorsa gözlerinden yaş geldiğinde başın omuzumu aramıyorsa gözün benden başkasını görüyorsa şimdi git bir dakika bile durma

Ama içimdeki sen gibi bir ben varsa içinde ve çarpıyorsa kalbin delicesine sende seviyorsan benim seni sevdiğim gibi ölümüne gel otur gülüm karargah kur yüreğime

Sevgilerimle....

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2008 Cum 00:11:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gidecek misin? git tabi durma aldırma sen bana bakma Senden yadigar bana bu aşk da acısı da hadi git yolun açık olsun aldırma ağlama inanmam göz yaşına Zaten hiç aşkım demedin ki bana şimdi kal gitme desem ne fayda kime yararı var ne sana ne bana iyi bir seyirdi bu aşk etraftan bakanlara perde kapandı elveda hadi git şimdi geç kalma

Kim sorarsa sorsun sözüm ona adı sevda aslında başından beri koca bir elveda yalnızdım yalnızım şerefe gülüm içiyorum yalnızlığıma sana senden kalan ne varsa ona ve en zoru bu aşka elveda gidiyormusun git tabi durma aldırma sen bana yolun açık olsun kaç kere söylenir ki git işte elveda

Neydi beni benden alan şimdi ne bu elimde kalan bir resmin bile yok masamda duran nerde ellerin aşkla dokunan kim bu aşkta var olan kimdi yok olan işte bunlar senden bana kalan işte bu ıslaklık gözlerimden usul usul damlayan kim bu aşkta gülen kimdi ağlayan sen gidensin o malum da peki kim kalan kanayan için için ağlayan kim

Gidiyor musun hadi git aldırma sen bana kim sorarsa sorsun sözüm ona sevda aslında başından beri koca bir elveda hadi şimdi git hiç birşey sorma canın sağ yolun açık olsun elveda

niLay1907

niLay1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2008 Cum 00:57:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili Cem arkadaşım ikimizin arasında arkadaşlıktan öte bir şey olmadığını biz biliyoruz değilmi artık kimin ne düşündüğünün pek önemi kalmadı sanırım.Seni arkadaşım olarak çok seviyorum.Aşk hayatında bazı pürüzler çıksa da zamanla hepsi düzelir inan bana bunun için kendini yıpratma sakın desemde herzaman sen bildiğini yapıyorsun.

Aşkın biri biter diğeri başlar mutlaka ama geçip giden ömür ve sağlığımız geri gelmez bunu da unutma.Herşey dilediğin gibi olur umarım.

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2008 Cum 16:16:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Filmlerdeki gibi bir aşk dilerdim hep fakat kader beni yanlış anladı benim hikayemi leyla ile mecnuna uyarladı
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir