ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 11:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   DİKKATLE okuyun ve gereğini yapın lütfen..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2008 Çar 09:29:14      DİKKATLE okuyun ve gereğini yapın lütfen..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar çok sık rastladığımız birşey olmasada etrafımızda yaşanan olaylardan biridir ve en kötüsü en adisidir taciz ve bunu internet üzerinden yapan karaktersiz kişiliksiz insanlık dışı mahlugatlar çoğunluktadır ve bunlardan biri malesef benim çok sevdiğim bir arkadaşıma musallat oldu bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum üye sayısı hafife alınmayacak bir platformun paylaşımcılarıyız aramızda polisler avukatlar ve diğer bir sürü meslekten olan arkadaşlar var bu nedenle yardımınız dokunacağını düşünüyorum bahsi geçen yaratık arkadaşımı msne eklemiş ve resimlerinin elinde olduğunu bu resimler üzerinde oynama yaparak bi takım sitelere yayacağını söyleyerek (tehdit ederek) web cam de erotik görüntüler vermesini istemiş Kişinin bu tehditleri ve taciz içerikli sözlerini belirten ıspatlayan ileti geçmişleri mevcuttur bana bu konuda yardım edecek arkadaşların yazmasını rica ediyorum kişinin mail adresi gul90gul@hotmail.com

Ayrıca ben ip adresi bulma konusunda bilgi sahibi değilim dolayısı ile önce ip bulma programı bulmam sonra onu öğrenmem sonrada gerekeni yapmam gerekir bu da uzun zaman alır hali hazırda bu bilgiye sahip olan varsa ve bu konuda da bana yardımcı olursa minnettar kalırım.

Saygılarımla Cem ARIKAN

dipintodiblu

dipintodiblu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2008 Çar 11:34:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Selamlar

Bahsi geçen konu ile ilgilenmek için şahsi anlamda gerekli bilgiye sahip olunması (IP,yer tespiti v.s.) hiçbir çözüm sağlamaz.

Bu tür vakalardaki prosedür önce en yakın savcılığa müracatla başlar.Bu müracat sonrası savcılık bilirkişi nezaretinde olaya taraf olan kişilerin bilgisayarlarını incelemeye,gerekirse izlemeye alır ve tüm deliller toplandıktan sonra mahkeme açabilecek konuma gelinir.Tehdit ve şantaj internet üzerindende yapılsa (MSN,site,forum v.s.) suç teşkil eder cezası vardır.Önemsemezlikten gelmeyin,savcılığa şikayette bulunun.

İyi sohbetler.

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2008 Çar 11:55:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
dipintodiblu :

Selamlar

Bahsi geçen konu ile ilgilenmek için şahsi anlamda gerekli bilgiye sahip olunması (IP,yer tespiti v.s.) hiçbir çözüm sağlamaz.

Bu tür vakalardaki prosedür önce en yakın savcılığa müracatla başlar.Bu müracat sonrası savcılık bilirkişi nezaretinde olaya taraf olan kişilerin bilgisayarlarını incelemeye,gerekirse izlemeye alır ve tüm deliller toplandıktan sonra mahkeme açabilecek konuma gelinir.Tehdit ve şantaj internet üzerindende yapılsa (MSN,site,forum v.s.) suç teşkil eder cezası vardır.Önemsemezlikten gelmeyin,savcılığa şikayette bulunun.

İyi sohbetler.

Sağol dipin önerin için fakat bildiğim kadarıyla internet suçları suç kapsamında çıkartıldı eğer emin isen tekrar bana dönersen memnun olurum bu konuda konuşmuştum bile sabah programda ama bu verdiğin bilgi kesin ise adli yol en doğru yoldur

dipintodiblu

dipintodiblu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2008 Çar 13:32:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnternet ne dingonun ahırı ne de muz cumhuriyeti öyle şey olmaz,aksine yeni yasalarla daha ciddi yaptırımlar getirildi.Bugün gerçekdışı bir haber yazan siteye iletilmesi durumunda 3 gün içinde tekzip yayınlamak zorundadır,sitelerde yer alan metinler mahkemelerde delil olarak gösterilebilir v.s..Özetle olaya taraf olan kişinin yapması gereken en yakın savcılığa giderek suç duyurusunda bulunmak.

İyi sohbetler.

xCHEEFx

xCHEEFx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 18:40:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   tacizden bahsediyorsun ama ajanlar da tacizcilerden ve de küfürbazlardan yana kardeşim haklısın ama haklı olanı 9 köyden kovarlar

ccTiyatrocuArda

ccTiyatrocuArda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 20:05:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar

Hoş sohbetler.

Konuyu Aksatmayalım...

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2008 Sal 13:51:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
LOL
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir