ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 06:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Bu Saka Degil Malesef!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NlCELY

NlCELY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2008 Çar 20:53:18      Bu Saka Degil Malesef!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
CHP yeni sigorta yasasının iptali için mahkemeye başvuruyor  
ANKARA (ANKA) - CHP, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu nun iptali ve yürürlüğünün durdurulması talebiyle yarın Anayasa Makemesi ne başvuruyor.

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, yasanın iptali ve iptaline kadar yürürlüğünün durdurulması istemini yarın saat 11.30 da Anayasa Mahkemesi ne sunacak.

Arkadaslar bu haber mynetten alintidir ve altindaki iki yorumu paylasmak istiyorum sizlerle:)
Yorum_1:simarik_genc_41 - 18.06.2008 18:18:
bunuda yaparsınız
yahu chp sız ne dedınızde anayasanız yapmadı yapmazsa zaten ayıp yaparlar sız anayasasız anayasada sızsız olmaz yarına gec kalmıssınız bugun nerededınız chp olmazsa anasaya neye yararkı bılemıyorum

yorum_2:
koferdam2828 - 18.06.2008 18:07
bende ssk lıyım amma
benim hakkımı chp savunacaksa ben o hakkımdan vaz geçiyorum .atanın kurduğu TBMM ye bak chp nin imzası olmadan yasa çıkartamıyor. tavsiyem boşuna oy kullanıpta zaman harcanmaması TBMM. ÖNEMİ BİTMİŞTİR BU SAATTEN SONRA.
(Yorumlar alinmistir baska söze gerek varmi:)

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 09:39:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

doğrusu hiç şaşmam ben bu davaa  açma işine , onur öymen: hırvatistan - türkiye maçından sonra "hırvatlar 18 - 8 aslında galipler" demişşş

neymiş, hırvatlar 18 ,biz ise 8 başlık açabilmişiz!!

anlayış işte(!)

sizin gibi muhalefet varken 8 başlığı açmak  rekordur aslında

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 18:16:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CHP nin en süper icraatı bu ama lütfen DAVA AÇMAK ....Birileri kaliteli muhalefet hareketini hatırlarsa içlerinde yaşamsal anlamda birşeyler görebilicez diye umut ediyorum...

NlCELY

NlCELY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2008 Sal 20:16:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba.Muhalefetin olmasi alternatifleri gündeme getirir.Bu baglamda tabiki muhalafet yapmalari hos ve gerekli olan bir durum.Ama iktidar yapiyor diyede herseye muhalefet olmazki:)Günlerdir birkac tv kanalinda (stv.kanal 7,tv5 vs.) CHP genel sekreteri (sayin deme geregi duymuyorum haketmiyor cünki) Önder Savin Peygamberimizle ilgili yaptigi konusmalar haber yapiliyordu dikkatimi cekti ve youtubeye girerek varmi yokmu diye bakmak istedim:)ve o ilginc konusmaya denk geldim.Bu konusmanin aynisini birisi Atatürk hakkinda yapsa birak mahkum olmayi Türkiyeden aninda yurt disi edilir edilmese bile kacmaya zorlanir vatan haini ilan edilir:(Ama bu sahis o konusmalari kameralar önünde yaptigi halde hala ayni görevin basinda ve o sözde davanin pesindedir.Sözü muhalefete getirmek istedigim icin bunlari yaziyorum eger bu ülkede muhalefeti bu ve bunun gibi adamlar yapicaksa bence hic gerek yok dönelim geriye tek partili hayata öyle daha iyi olur,cünki muhalefetin bile bir serefi vardir ve bu insana o görevde bulunuyor olmasi bütün islam aleminin peygamberine o sekilde hitap etme hakkini vermez...fazla uzatmadan önder sav hakkinda wikipediadan birkac yazi buldum paylasmak istiyorum sizlerle ayriyeten videoyuda koyucam izlerseniz sevinirim...Saygilarimla

Önder Sav

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Git ve: kullan, ara

Önder Sav (d. 1937, Manyas, Türkiye), Türk siyasetçi. Cumhuriyet Halk Partisi genel sekreteri.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ni bitirdi. Ankara Barosu ve 28 Mayýs 1989 - 31 Ekim 1995 tarihleri arasýnda Türkiye Barolar Birliði Baþkanlýklarý, 4.(XV), 5.(XVI), XX., XXII.ve XXIII. Dönem Ankara Milletvekiliði ile Çalýþma Bakanlýðý yaptý. Evli ve 2 çocuk babasýdýr.

Son zamanlarda Hac ve Muhammed ile ilgili sözleri ve tele-kulak olayýyla gündeme gelmiþtir. Hacca gitmeyi düþünen CHP li vatandaþ Mustafa Ünal la sohbet ederken hac ile ilgili alaylý konuþmsý ve Muhammed le ilgili Hazreti takýsýný kullanmamasý[1] tepkilere neden olmuþtur.[2][3] Baþbakana söylediði Laiklik Baþbakan Erdoðan’ýn küçücük beynine sýðmayacak kadar geniþ bir kavramdýr sözlerinden dolayý [4] 10 bin YTL tazminat ödemeye mahkum olmuþtur.[5] Daha sonra, eski Bolu Valisi Ali Serindað ile odasýnda yaptýðý konuþmanýn Vakit te aynen yayýnlanmasý üzerine tele-kulak iddialarýný ortaya atmýþ, fakat cep telefonunda yapmakta konuþmayý sonlandýrmayý unuttuðu ortaya çýkmýþtýr.[6]

(Telefonun kapanip kapanmadigini bilmeyen,yaptigi hatayi baskalarina iftra atarak kapatmaya calisan birisi bu ülkede sözde laikligin ve cumhuriyetimizin yilmaz bekcisi CHP nin genel sekreteridir)

https://www.youtube.com/watch?v=-C8VXM2o7kM   

(ISTE INSANLARA VE BU HALKA DINIMIZE OLAN SAYGILARI BU VIDEODA ACIKCA ORTAYA CIKIYOR EGER LAIKLIK BUYSA BEN ASLA LAIK BIRISI DIGILIM VE OLMIYCAMDA)

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2008 Sal 20:49:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
izlerız kardesım sen koyy vıdeo
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir