ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 22:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   İLK YERLİ YAPIM (HAND MADE) JEEPİMİZ :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2008 Sal 11:18:10      İLK YERLİ YAPIM (HAND MADE) JEEPİMİZ :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Mucit tamirci, el yapımı cip üretti
Ağrı nın Doğubayazıt ilçesinde bir oto tamircisi kendi el emeğiyle cip üretti. Hem LPG hem de benzinle çalışan el yapımı cip, 85 beygir gücünde. Merkezi kilit bulunan araçta camlar otomatik. Saatte 140 kilometre hız yapabiliyor

Cipi 17 ay gibi kısa bir sürede 2 bin YTL harcayarak tamamlayan mucit tamirci Aydın İsenç, iddialı konuşuyor: "Bana imkan verilirse hem daha ucuza hem de daha kısa sürede Hammer Jeep bile üretirim."

İlkokul mezunu Aydın İsenç (28), 18 yıldır oto tamirciliği yapıyor. Küçük yaşta babasının yanında soba tamirciliğine başlayan İsenç, daha sonra otomobil tamirciliği yapmak için 10 yaşında kendi dükkanını açmış. Hiç oto tamiri yapmamasına rağmen böyle bir girişimde bulunan küçük tamirci, tamamen el yapımı otomobil üretmeye karar vermiş. Bin YTL harcayarak 10 ayda bir otomobil yapan genç mucit, patentini alamadığı için yaptığı otomobili sinirlenerek parçalamış. Bir süre ailesinin baskısı ile araç üretme özleminden uzak duran mucit tamirci, cip yapmaya karar verdiğinde ise herkesin dalga konusu olmuş. Ancak çevre baskısına aldırış etmeden 17 ay gibi kısa bir sürede 2 bin YTL harcayarak cip üretmeyi başarmış. Hayatı boyunca hiç cip tamir etmeyen Aydın İsenç, "Ama bugün bir cip ürettim. Tamamı el yapımı olan araç, saatte 140 kilometre hız yapabiliyor." diyor. Cipini trafiğe çıkaramamaktan yakınan genç mucit, "Aracımı trafiğe çıkarmam için patent almam gerekiyor. Uzun süredir uğraşmama rağmen Sanayi Bakanlığı ndan bir türlü patent alamadım." diye konuşuyor. Aracına patenti olmadan plaka da alamadığını anlatan mucit tamirci, şunları söylüyor: "Dolayısıyla ne kendim kullanabiliyorum ne de başkalarına satabiliyorum. Yetkililerin bu konuda bana yardım etmesini istiyorum."

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

bileydin

bileydin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2008 Çar 11:40:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ahh muhterem ahhh namık kemalin bir sözü vardır,derki hayalle yaşayanında yaşamayanında henüz kendi maden zenginliklerine hakim olamamış,kendi imalat sektörünü oluşturamammış senelerce taşıma suyla rantlanarak halkını aldatmış siyasetin ve basının ilk ve son olmayan şişirme haberi güzel bir komedi gülelim ne diim

img145/3492/bileydinrk3.gif

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir