ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 17:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   müslümanlara gene ağır tahrik
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MYdarlingVelet

MYdarlingVelet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 23:42:17      müslümanlara gene ağır tahriksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Müslümanların yoğun olarak yaşadığı Ceuta daki karnavalda Los Polluelos adlı grup, tüm engellemelere karşın yarışmada Müslümanlara hakaret eden şarkıyla yarıştı ve birinci oldu. Kentteki Müslümanlar şarkıya büyük tepki gösterirken, ispanyol basını Müslümanları daha da kızdırmamak için şarkının sözlerine sansür uyguladı. Ceuta islam Cemaati Başkanı El Bujari, şarkının sözlerinden duyduğu sıkıntıyı belirterek, kültürlerarası barışı sağlamaya çalışırken, ifade özgürlüğü çerçevesinde bu sözlerin sarfedilmesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. Müslüman dernekleri ise yerel hükümetten ve şarkıyı söyleyen gruptan özür dilemesi çağrısında bulundu. Tepki çeken şarkının nakarat kısmı şöyle:

"Benim kültürüm, Müslüman kültürü gibi deli değil; Müslümanların hayvan olup olmadığını anlamak için doğa kitabına baktım; gördüm ki orada hayvanlarla Müslümanlar (Türkler) aynı. Böylece kafamdaki kuşkular dağıldı. Ne kadar kötü yapmış Hitler Yahudileri katlederken, Müslümanları pas geçmekle."

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir