ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 00:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Arkadaş
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

feelone

feelone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2008 Çar 00:39:44      Arkadaşsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Geleceğini Biliyordum

Savaşın en kanlı günlerinden biriydi. Asker en iyi arkadaşının az ileride, kanlar içinde yere düştüğünü gördü. İnsanın başını bir saniye siperden çıkaramayacağı gibi bir ateş altındaydılar.

Asker teğmenine koştu hemen:
- Komutanım, bir koşu arkadaşımı alıp geleyim mi?
Delirdin mi? der gibi baktı teğmen...
— Gitmeye değmez oğlum, arkadaşın delik deşik olmuş. Büyük olasılıkla ölmüştür bile. Kendi hayatını da tehlikeye atma sakın!

Ama asker o kadar ısrar etti ki, teğmen izin vermek zorunda kaldı.

- Peki, dene bakalım!

Asker yoğun ateş altında fırladı siperden ve mucize eseri, arkadaşının yanına kadar gitti, yaralı arkadaşını sırtlandığı gibi taşıdı. Birlikte siperin içine yuvarlandılar.

Teğmen koşup yaralıya bir göz attı ve nefes nefese bir kenara yıkılmış askere döndü:·- Sana hayatını tehlikeye atmaya değmez, dememiş miydim? Bu zaten ölmüş...

- Değdi Komutanım, değdi! d edi asker.
- Nasıl değdi, arkadaşın zaten ölmüş, görmüyor musun?
- Gene de değdi komutanım, çünkü yanına vardığımda henüz yaşıyordu...

Ve onun son sözlerini duymak, dünyalara bedeldi benim için...
Ve, hıçkırarak, arkadaşının son sözlerini tekrarladı:
Geleceğini biliyordum!

GELECEĞİNİ BİLİYORDUM!                                                                                          Not : Alıntıdır
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalbimizde Arkadaşlık denilen bir mucize var  nasıl olduğunu, nasıl başladığını bilemezsiniz ama bunun özel bir armağan olduğunu, Allah ın bir lütfu olduğunu bilirsiniz
Gerçekten de arkadaşlar nadide mücevherlerdir  Yüzünüzü güldürüp, başarmanız için cesaret verirler  Sizi dinlerler ve kalplerini açmaya hazırdırlar. Bu Arada Kusura Bakmayin Arkadaşlar Benim Vip im Olmadıgı İçin Abimin Nick i İle Konu Açiyorum Bütün Arkadaşlarima Selam Olsun .

Konuyu Açan : FrankfurtYakisiklisi

FrankfurtYakisiklisi

FrankfurtYakisiklisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 03:37:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Umarım Yazıyı Begenirsiniz

AydinlikPrens

AydinlikPrens resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 06:04:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok güzeldi frankfurtlu yakışılı.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir