ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 06:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   COCO COLA İÇERKEN BİRKEZ DAHA DÜŞÜNÜNÜZ...!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

GretcheN

GretcheN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 00:09:57      COCO COLA İÇERKEN BİRKEZ DAHA DÜŞÜNÜNÜZ...!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Önce 23 yaşındaki Filistinli Moh d Saleh i tutukluyorlar, Şu anda bunda yanlış bir şey yok gibi
israil1.jpg
                  2.Daha sonra Moh d un üzerinde bomba olma ihtimaline karşı onu hareket edemeyeceği şekilde yere yatırıyorlar. Hala anormal bir şey yok mu?                                        israil2.jpg   3- Onu hala yerde tutuyorlar ve ikinci bir Filistinliyi sorguluyorlar. Onu tamamen kontrol aldıkları ve duruma hakim oldukları görünüyor. israil4.jpg4- ( Bu yeterli değil mi? Şimdi üzerinde bomba olmadığına emin olmak (!) için elbiselerini çıkarıyorlar. Yerde neredeyse tamamen çıplak olduğundan tamamen silahsız ve tepkisiz, üzerinde bomba olduğuna dair hiç bir işaret yok. Peki İsrail gibi(!!!) insan haklarına saygılı, demokratik (!) bir ülke ne yapar ??? Onu tutuklar mı? ) israil5.jpgBizler rahat evlerimizde oturuyorken bu katliamlar Filistin de günlük hayatın bir parçası olmaya başladı.
BÜTÜN DÜNYA ASLINDA BU KATLİAMLARI BİLİYOR FAKAT KİMSE NEDEN SES ÇIKARMIYOR. DÜNYA DA BİR KÜRESELLEŞME, BİR SÖMÜRGECİLİK ADINA EMPERYALİST ÜLKELER BORULARINI ÖTTÜRÜYORLAR. cola.jpgVE COCA COLA FİRMASININ REKLAM RESMİ

COCA COLA NIN DEĞİŞİK YAHUDİ BÖLGELERİNDEKİ REKLAMI:....
Üstteki yazının tercümesi: (Were moving to a new location !!! = Artik yeni yerimize tasiniyoruz !!!)
Alttaki yazının tercümesi: COCA COLA İÇ, ISRAEL E DESTEK OL !!!!!
Biliyormuydunuz ?
Firma karının % 50 sini İsrail Ordusuna aktarıldığını...
Dünyada en çok coca cola sevenlerin müslümanlar olduğunu
Belçika da Sağlık Bakanı Luc Van Den Bossche nin Coca-cola nın
şişe veya kutulardaki tüm ürünlerinin piyasadan çekilmesini emrettiğini...
Ve Bakanlığın, Coca-Cola ürünlerini içen kişilerde ciddi zehirlenmeler görüldüğünü belirterek, Coca-Cola nın
içinde kandaki alyuvarların erimesine neden ve kansızlığa yol açan hemolyse maddesinin bulunduğunu

YADA BUNA RAĞMEN HALA COLA İÇMEYE DEVAM ETTİĞİNİZİ VE  BU   İNSANLARIN VE ONUNLA BERABER İNSANLIĞIN ÖLECEĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

KediyeBicaqCekenFare

KediyeBicaqCekenFare resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 00:36:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben Coca Cola İçmiyorum Ayran İçiyorum.Thumbs Up

ccTiyatrocuArda

ccTiyatrocuArda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 01:09:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Coca Cola içmiyorum yabancı marka oldugu ıcın... Türk Markası Cola Turka içiyorum... EN azından paramız Türklere gitsin.

beyza66

beyza66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 01:23:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GretcheN·

Kutlarım çok Güzel bir konuya deyinmişisin orda insanalar işkence görürken biz burda kendi paramızla lSRAEL e desetek oluyoruz. Bende İçiyordum Coco Cola Ama Bunları ögrendikten sonra içmicem Ve herkesin bu konuda Duyarlı olmasını bekliyoruz....

AxRxDxA

AxRxDxA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 19:14:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ama resim gerçekleri  çok şeyler  ifade ediyor günyüzüne çıkmış  ama umrumuzda degil  çünkü görmmezlikden gelmemiz gerekmiş işimize gelmiyor  yoksa   işte bu görüntü çok şeyleride ima ediyor bir katliam bir  gösteriş olmuş   bu görüntüde malesef  üzücü bir taplo  tabiki biz türkler açık yazmalıyımki nankörüz   nedenmi ?  cevap açık ve  net  malesefki yardımları ve zekatlarını vermeyen  müslümanlar çogaldı   inanın ki öyle aç  insanlarımız var  veaç ama  dilenmez  insanlarımız var  türkiyemizde  yani komşum aç ken  biz kendimizi düşünüyoruz  ve   bu filistinli arkadaşımızın görüntüsünüde  bir kenara yazmak gerek  tabiki             neyse  sanki bir etkimi oluyorki her gün öyle.ki habermi seyretmiyoruz  seyrediyoruz degişen birşey yok yine aynıyız yıne degişemezik

Neyse- dost acı söyler diye bir söz var   görüntüyü seyredelim isterseniz ~~

< =img2485.htm method=post>israil askerlerin saldırısından korkan iki filistinli

•  

Katliam ve Terör

< src=https://aka-static.vox.com/.shared:v25.4:vox:de/flash/MusicP.swf width=498 height=22 =application/x-shockwave-flash wmode="transparent" flashvars="mediaURL=https://a0.vox.com/6a00d41420f6473c7f00d4142c00306a47-mp3&mediaWidth=496&autostart=true">

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2008 Pzr 02:24:28sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d
    aynen ömercim ne diyelimki insanız diyoalr kendilerince bunlar..

crystlela

crystlela resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2008 Pzr 04:12:45sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d

yaa.. hepsi çok iç acıtan kareler fakat o başı kapalı kadına ben çok üzüldüm

AxRxDxA

AxRxDxA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2008 Pzr 04:58:31sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d

lllKURTlll :
    aynen ömercim ne diyelimki insanız diyoalr kendilerince bunlar..

Çok Çok Afedersiniz   Ama  Ben Bu İşkenceyi Yapanlara HayvaN  Bile

Demem  Hayvana Hakaret Etmiş  Oluruz Ve hayvanında Bir

Adı Var  onun  İçin İnsan canı Bukadar Ucuz Olamaz  Bizim İçin Burası  SAdece   İmtihan Dünyası

Bizler Bile   Bazen Bir Hata Yapdıgımız Zaman Akibetimiz Korkutuyor Bizleri Emin Olunki

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN VE FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZE

TEZ GÜNDE BİR AYDINLIK GÖRÜLÜR İNŞALLAH

HALİMİZE HER ZAMAN   ŞÜKÜR ETMEYİ UNUTMAMALIYIZ

HaYVaN15309

HaYVaN15309 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2008 Sal 09:55:47sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d

Filistinliler osmanlıyı ingilizlere satarken iyiydi. Şimdi işbirliği yaptığı adamların onlara yaptıkları... Sadece çocuklara yapılan işkencelere üzülüyorum ben. Gerisi fos.

İçiyorum cocacola ve copy right olan ürünlerini zevkle içiyorum. Lezzetliler ne yapayım?

xxLord0fWarxx

xxLord0fWarxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2008 Sal 14:30:51sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d

yapıcak bişi yok filistinliler alsın coca cola copyright ını beni baglamıyor herkes böle konusur içmeyin cart curt oruc tutuyorsunuz orucu coca cola ile acıyorsunuz çelişki yok mu burada ?

O bu deil bence arkadaşım tek coca cola deil 50 firma war böle o zaman çöle qidin !

Arkadaşım Klavyene saglık bu arada !

CC sohbet icin buraya
     <<1 2>>
    Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir