ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 21:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   girdim çıkamıyorum
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 03:58:06      girdim çıkamıyorumsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Burası bağımlılık yapıyoooooooo nikoteinmi var acaba: ya ilk önce evde canım sıkıldı chat sitesi arıyordum normalde hayatta chat yapan biri değilim chat benim için sanal sevgili veya manita diyelim bulmak için ortak bi yerdi ama buraya girince standart chat ortamı yerine daha değişik bir ortam ve daha değişik muhabbet buldum ve gerçekten sevdim sadece arkadaşlık önemli bence

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 04:02:28sohbet oyun linki
Helal olsun Duygu. Sonuna kadar arkandayım. Sanal arkadaşım benım. Senınle aynı ortamı paylasıyoruzya bu bıle bana yetıyor acıkcası.. Bakıyorum olaylara ilmi sekılde yaklaşıyorsun bu huyunuda takdir etmeden gecemıcem.. Gecenın su saatı ve sen halen bu sekılde yazılar yazabılıyorsunya bravo..

XxconcongirlxX

XxconcongirlxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 04:03:37sohbet oyun linki
Bencede Candyim aynen katılıyorum sana resmen bagımlılık yapıyo!!! gercekten guzel dostlar kazandıgmı dusunuyorum  

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 04:10:06sohbet oyun linki
teşekkür ederim compcum ve conconum ama şuna emin olunki reelde bulamadığım dostluğu bazen burada bulduğumu düşünüyorum....burada yalan yok....(bazen) ama sanal olduğu içinde reel gibi insan fazla sıkmıyor canını keşke herkezin karşısına sizler gibiler çıksa...sizi seviyorum

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 04:44:57sohbet oyun linki
Evet Candy Janem lovebebeto Yorum Yazmazsa Olmaz Tabi Zaman Her Şeyi Belirten Ve Anlatan Bir Kavramdır İnsanlar Zamanla Bazı Şeylerin Farkına Varır Lafı Fazla Uzatmadan Sölediklerine Bende Katılıyorum Zaman Diyorum Geniş Bir Kavram Arkadaşlık Kazanmak Güzel Şey Ben Hep Sölerim Bugun 17 Şubat 2006 Cuma Bu Günü İnsan Bir Kere Yaşar Hoş Sohbetler Arkadaşlarım

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 04:50:07sohbet oyun linki
Senide seviyorum bebetom

suc0006

suc0006 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 08:31:57sohbet oyun linki
millet sanal alemin en güzel chat sitesi bende bi rap yazacam cc hakkında

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 09:56:05sohbet oyun linki
Heryere yazdım buraya yazmassam olmaz dimiEvet Çok Güzel Bir Site Burası Kıymetini Bilelim Arkadaşlar Herşey Bizim İçin.Teşşekkür Ediyorum Tüm Yetkililere Bize Buradaki Arkadaşlığı ve Güzellikleri Yaşattığınız İçin Tebrikler!

FLowFire

FLowFire resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 14:04:14sohbet oyun linki
önemli olan sanal alemde duygular duygu bi girdik bidaha çıkamıyoz:))

alohaCCaloha

alohaCCaloha resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:19:37sohbet oyun linki
evet  candygril doğru sölüyosun.Yaklaşık 3 yılı geçti burda olalı.evde pc yoktu iş çıkışlar saatlerce buralara takılıyodum ve ortama alışmaya çalışyoruk.Tam bilmesek te  Ama eve pc alınca ayrılamaz oldum.Artık gitmiş olduğum diğer alışkanlık siteleri ve asıl MIRC lerden tamamen koptum.İyide etmişim tabiki.Burda iyi dostluklar kurdum.İmkanlar doğrultusun da arkadaşlar la buluştum.Çay- Kahve içtim.İşte benim gönlümde arkadaşlık bu işte.İyiki sizler varsınız.Tanışmak ve görüşmek umudu ilem sağlıcakla kalnnnnn
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir