ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 21:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Neden ßen Dememek..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2008 Cmt 02:51:18      Neden ßen Dememek..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Efsane Wimbledon tenis oyuncusu Arthur Ashe AIDS den ölmekteydi. Dünyanın her kösesindeki hayranlarından mektuplar yagmaktaydı. Bunlardan bir tanesi şöyle soruyordu: "Neden Tanrı böylesine kötü bir hastalık için seni seçti?"
Arthur Ashe buna şu cevabı verdi: "Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı ögrenir, 500,000 i profesyonel tenisi ögrenir, 50,000 i yarışmalara girer, 5,000 i büyük turnuvalara erişir, 50 si Wimbledon a kadar gelir, 4 ü yarı finale, 2 si finale kalır. Elimde sampiyonluk kupasını tutarken Tanrı ya "Neden ben?" diye hiç sormadım. Ve bugün sancı çekerken, Tanrı ya "Niye ben?" mi demeliyim?"
     Mutluluk insanı tatlı yapar.
     Zorluklar güçlü yapar,
     Hüzün ise insan yapar,
     Yenilgi mütevazi yapar,
     Başarı insanı ışıldatır ama yalnız Tanrı yolumuza devam etmemizi saglar. Tanrı ya asla "Niye ben?" diye sormayın... Ne olacaksa olacak. O nun kendine has usulleri vardır. Her sey insanın kendi iyiliği için olur.
İnancınızı koruyun.
Alıntıdır..

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2008 Cmt 04:06:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tenis  dünyada  zengin  oyunu  diye  bilinir zengin  ülkelerin  aristokrat  sporcuları  oynar tenisçinin  neden adidas (aids)(bu  hastalığa bizim  köylülerin  verdiği isim) hastası  olduğu  ise biraz  manidar  rock  hudson da  adidastan  ölmüştü  ben büyük  bir  ihtimalle  adidastan  ölmeyeceğim ( hastanelerde  bir  kazaya  kurban  gitmezsem) ayrıca  ben  tanrıma  her  zaman  şükrederim çünki  ben  doğarken  tanrım  bana  bir  meziyet  vermiş onun sayesinde  rahat  ve  huzurlu  yaşıyorum  keşke  şu  adidaslı adamı  örnek  vermeseydin   allah  korusun cümlemizi

bileydin

bileydin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2008 Cmt 12:58:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aklı yerinde düşünme kabiliyetine haiz her insan durduk yere aids yada benzeri bir hastalığa kapılamayacağını bilir.İlginçtirki ülkemizde gerçek manada neden ben diyebileceğimiz binlerce olay var,sahsi kanatimce aç tavuk misali insanımız her konuda olduğu gibi kendi durumundan  çok kendi etnik kimliği ve anlayışından  çok  manevi konulardada A.B.D ve AB gibi gerçeklerden ziyade şişirme yaşantıları satan reklamın iyisi kötüsü olmaz babından süre gelen menşeisi bizim gibi uluslara göre zırvalık olan etik ahlakla henuz yeni yeni tanışmaya baslamış  toplukların şahsımca komik tanrı ,rab veya oh my gad gibi sözlerini ve misallerini öz değerlermiş gibi alınıp insanımıza empozesine bilmeden yardımcı olan arkadaşları biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum.İnsan kendi cehennemini kendi yaratırmış temeli zayıf olan yapılarımızı saglamlaştırırsak eminimki bir ömrü huzurlu temiz bir şekilde tamamlamamız mümkün olacaktır.ben eminimki dünya üzerinde  bir çok insan tenis oynamayı araba kullanmayı yada karşı  cinsle beraberlik kurmayı tadamadan ölümü tadmıştır,mutlu yada mutsuz,bunu bilelimki bugun biz mutlu olalım çünkü iyi yada kötü hala yaşıyor hala nefes alıyoruz .iyi olan herşey bizimdir bunu sebebiyse kendi iyiliğimizdir

img145/3492/bileydinrk3.gif

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir