ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 23:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   Yüreğim seni çok sevdi - Canan Tan ( Kitap Tanıtımı )
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FrankfurtYakisiklisi

FrankfurtYakisiklisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 00:57:59      Yüreğim seni çok sevdi - Canan Tan ( Kitap Tanıtımı )sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Kitap Adı : YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ
Yazarı : Canan TAN
Türü : Roman

"Biliyorum, imkansız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, yüreğim seni çok sevdi!.."

Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını.

"Yüreğim seni çok sevdi
O yürek talan
O yürek yangın yeri
O yürek sen istiyor
Bir tek seni..."

Aslı ile Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü... Herkesin kendinden bir şey bulabileceği kadar gerçek...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben okuyamadım arkadaşlar    ama çok bahsettiler ve sizlerle paylaşmak istedim.

MrLion

MrLion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2009 Çar 23:50:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Umutlarımı suların dibine gömüp çıkıyorum sonunda.Kumların üzerine yığılıp kalıyorum.

"Neyin var ?" diye yanıma koşuyor Özden...

"Ağlıyorsun sen! diye haykırıyor. Ne oldu ?"

Hıçkırıklar arasında "kolyemi düşürdüm" diyorum.

Saçlarımı okşayarak sakinleşmemi bekliyor bir süre....

"Üzüntünü anlıyorum ama .. Murat konusunda noktayı koymamış mıydın sen ?"

"Koymamışım demek ki! Aramızdaki son bağıda kendi ellerimle denize gömdüm. Bitti artık Özden aşkımız son umudunu da yitirdi."

"Nesnel sembolleri bu kadar gözünde büyütme....."

Duymuyorum bile onu.İçine düştüğüm amansız girdabın ortasında kendimle hesaplaşıyorum.

"Tanrı nın bana verdiği bir ders bu! Yüreğinin kapılarını başkaları için açık tutarsan , elinde kalmış biricik hazineni de alırım senden, dedi bana."

***** Kitabın arka yüzü *****

"Bilmiyorum, imkansız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. " Çünkü YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ!..."

Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını. "Yüreğim seni çok sevdi, o yürek talan, o yürek yangın yeri, o yürek seni istiyor, birtek seni..."

Aslı ile Murat ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü.

Herkesin kendinden birşeyler bulabileceği kadar gerçek... Değerli yazarımız : "Canan Tan"

*** Kimi zaman alınan kararlar sizi kızdırıyor, kimi zaman heyecanla kalbiniz çarpıyor,benim beğenerek okuduğum; duygusal, merak uyandıran sürükleyicilikle, sinema tadında tavsiye edebileceğim bir roman...

*** Aşkı kaybetmeye dair düşüncelerim:

Bazen elimizdeki değerlerin kıymetini yitirdikten sonra anlayabiliyoruz. İşte klasik bir cümle; "İş işten çoktan geçmiş oluyor."Neden böyle davranır insanlar bilemiyorum, belkide doğamızda bu var, kıymet bilmemek, biraz nankör olmak belkide, asla yetinmemek!

Sonra ilk başta suçu kendimizde görememek ve zaman geçtikçe tabiri caizse dannk! etmesi ne işe yarar ki ? Giden gitti artık, yok...! döktürülen gözyaşların hesabı ne olacak peki?

Kaybeden, kıymetbilmeyen , dannk sesleriyle irkilen : "O" tek ve ömürlük aşkım imkansızım! diyor.. Pişman, permeperişan, vicdan azabı yakıyor yüreğini, yitirdiğinemi üzülsün, ömürlük aldığı "ah" a mı? Bir af diyor sadece bir "affettim" i duysam yeter!

Hesap vermek, ahı üzerinden atmak bu kadar kolay mı dersiniz? Ya yanan o yürek; "O"tek ve ömürlük aşkım ve imkansızım! cümlesiyle ölse de af yok diyorsa...!?

( Yüreğim eğer çok severse birgün asla yitirmemeyi ve yitirilmemeyi diliyor Yüce Allah tan ve herkes için...)

A.Demet Bakır 21.08.2008

Alıntıdır.

sanalizasyonfaresi

sanalizasyonfaresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2009 Cmt 12:57:41sohbet oyun linki
bir kaç defa okuyup ta bıkmayacağımız kitaplardan bir tanesi....
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir