ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 08:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   LANET TERÖR BU DEFA ÇOK YAKINIMDA CAN ALDI... Yer Güngören, İstanbul...
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 01:52:13      LANET TERÖR BU DEFA ÇOK YAKINIMDA CAN ALDI... Yer Güngören, İstanbul...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Patlama sesinin arkasından hemen sonra gelen ambulans, itfaiye sesleri ve bir anda ana-baba gününe dönen sokaklar... Lanet terörü bu defa çok yakınımda hisettim...

İstanbul da bombalı saldırı 1
Güngören de 2 ayrı patlama meydana geldi. Meydana gelen patlamalarda ilk belirlemelere göre 15 kişi öldü, 157 kişi de yaralandı.

İstanbul da bombalı saldırı 2
Güngören deki patlamanın ardından İstanbul Valisi Muammer Güler olay yerine gelerek inceleme yapmaya başladı.

İstanbul da bombalı saldırı 3
Vali Güler, ilk incelemelerinin ardından, meydana gelen patlamaların kesinlikle bomba olduğunu, saldırının bir terör saldırısı olduğunu ifade etti.

İstanbul da bombalı saldırı 4
Güler, ilk belirlemelere göre 13 kişinin hayatını kaybettiğini, 72 kişinin de yaralandığını açıkladı.Öte yandan olay yerine çevik kuvvet ekipleri sevk edildi ve güvenlik çemberi oluşturdular...

İstanbul da bombalı saldırı 6

İstanbul da bombalı saldırı 9

PKK TERÖRÜ; ALDIĞIN YÜZLERCE CAN İÇİN, ÜZERİNE MİLYARLARCA LANET YAĞSIN!

lailaflower

lailaflower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 01:59:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KAHROLSUN PKK AŞŞAĞILIK KÖPEĞİ VE ONUN YANDAŞLARI .

YAHUTTA BU HAİN SALDIRIYI HER KİM YAPMIŞSA KAHROLSUN

RBD666

RBD666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 02:02:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lanet oLsun bunar insan oLamaz.!!

qahroLsun PKK

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 02:09:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yorum yazıcam fakat onları ne ile isimlendireyim bilemedim bir türlü. Yada isimlendieceğim şekli editleyeceklerdir. Ahlak ve edep kuralları dışına çıkmak istemiyorum ama bu insan olmaya varlıklar her kötü sözü hakediyor. Bunlarımn amacı bu işte.! Hiçbir şekilde bir yeri işgal etme veya ele geçirme gibi bir ihtimalleri yok. Amaçları silahlı provokasyon. Silahlı provokasyonla halkı paniğe itmek ve devlet güçlerine olan güveni azaltmak. Ama istedikleri olmayacak. Ve birgün ilahi adalet tecelli edecek ve bu birgün bitecek. Masum insanları öldürmenin nasıl bir haklı gerekçesi olur. Allah sizleri bildiği gibi yapsın. Kinimi kelimelerle kusamıyorum artık.!!!!

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 02:11:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßunlar insan değil insanlıktan çıkmışlar bunlara havan bile denmez hayvanlara hakaret olur.. Allah bu yaşattıkları acının binlerce katını yaşatır inşallah bunlara.. LANET OLSUN PKK..

o1ihtiyar

o1ihtiyar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 02:24:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hepsinin mekanları cennet olsun. yaralılarada acil şifalar olsun. olaya yandaş olanlarada lanet olsun . olayı yapanlar da kahrolsun 

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 02:54:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu terör eylemindele de evvelce gerçekleşen bombalı eylemlerinde olduğu gibi pek çok canları kaybedildi, yaralılar vardır.Ölenlere Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim.Yaralara da acil şifalar diliyorum.

Umuyor ve inanıyorum ki, eminyet güçlerimiz olayı tez zamanda gün ışığına çıkaracaktır.Suçlular yargılanacak, olayın terör örgütüyle olan bağı da çözülecektir.Aynı zamanda ileriye dönük eylem planları da etkisiz hale getirilmiş olacaktır şeklinde düşünüyorum.

Bir kez daha ulusça terörü lanetliyoruz.

TuzRuhuESK

TuzRuhuESK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 03:02:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :

İstanbul da bombalı saldırı 9

Her gün geçtiğin yoldan geçiyorsun, akşam saati evine doğru yol almışsın ve durup dururken bir patlama sonuç kolunun hali bu. Kime ne diyebilirsin, yok daha önceden bu patlamanın olacağı istihbarat tarafından biliniyomuş yok oymuş yok buymuş. O kol o hale geldikten sonra onca insan öldükten sonra neyin önemi var. Bu patlamaları engellemek için ilk önce meclisteki sonrada içimizdeki vatan hayinlerinin faturalarını kesmek lazım. Yarın gidip baş sağlığı dilemekle hiç bir şey geri gelmiyor !

TuzRuhuESK

TuzRuhuESK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 03:52:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şimdi youtubede izledim, adı hayvanın tekide patlama anını koymuş ve videonun devamında bu yazıyor

" kürde kefen biçenin sonu ölümdür, ne mutlu kürdüm diyene. bıjı kurd u kurdistan "

şimdi size soruyorum bu patlamayı dağdaki terör örgütmü düzenledi yoksa bunların hepsi bir ergenekon devamından ibaretmi, akp gelme üstüme de demek istiyor olabilirler.

veli küçük, iskender büyük hesabı

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2008 Pzt 09:44:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ergenekon gündemini değiştirmek için yapılmış hain bir saldırı...

bu soysuzları yakalayıp hapishanede beslemek yerine çatır çatır yakmak gerek

kaç kişinin yüreğine ateş düşürdüler Allah sız,kitapsızlar

yaralananlara acil şifa,ölenlere rahmet,yakınlarına da sabır diliyorum

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir