ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 11:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Okumanız lazım:)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Thorses

Thorses resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 15:27:24      Okumanız lazım:)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Genç ve yakisiklidir,askerden yeni dönmüstekrar eski isinde çalismaya baslamistir.Hayati sevmekte ve ileriye daima umutla bakmaktadir.Bir gün evinden çikip ise giderken bir evin penceresinde genç bir kiz gözüne ilisir.Birden afallar.Aman Allahim o ne güzellik. Masum bir yüz,kalem kaslar,badem gözler,lepiska saçlar.Birden içinde birseyler kipirdar ve yildirim aski bu olsa gerek diye düsünür.Bütün gün boyunca kizin hayali gözlerinin
önünden gitmez ve aksami iple çeker. Aksam eve dönerken kiz yine
pencerededir ve manali manali kendisine bakmaktadir. Belli ki kiz da kendisine karsi birseyler hissetmektedir.O gece sabaha kadar kizin hayali ile yataginda bir saga bir sola döner ve gözüne uyku girmez. Ertesi gün kararini vermistir. Bu dünya güzeli kizla muhakkak tanismalidir.Bütün cesaretini toplayip kizin bulundugu evin dibine yanasir ve kendisini takdim ederek telefon numarasini verir ve aramasini ister.Kiz gecikmeden arar kendisini ve uzun uzun konusurlar,birbirlerini tanirlar. Bir süre devam eden ve karsilikli sevgi sözcüklerinin çokca söylendigi telefon görüsmelerinden sonra nihayet son sözünü söyler ve "benimle evlenirmisin?" der. İste o anda kizin konusmasi birden degisir ve hüzünlü bir sesle

- "Bu imkansiz, zira dogustan benim ellerim yoktur" der.
Oglan ne söyleyecegini sasirmistir, biran sessizce durur ve
"Olsun ben yine de seninle evlenmek istiyorum, zira ben senin yüz güzelliginden ziyade ruhunun güzelligini sevdim" der.Kiz ummadigi bu cevap karsisinda gözyaslarini tutamaz ve oglanin gösterdigi bu fedakarliktan ötürü hüngür hüngür aglamaya baslar. Artik telefon görüsmeleri daha bir bambaskadir ve Leyla ile Mecnun misali birbirlerini çilginca sevdiklerini sikca takrarlarlar.İste artik mucize baslamistir. Kiz bir gün uykudan uyandiginda ellerinin yavas yavas olustugunu görür. Bu sevginin bir mucizesidir.Kisa zamanda eller tamamen olusur ve normal hale gelir. Bunu artik sevgilisine açiklama zamani gelmistir. O gün oglan isten dönerken pencerede bekler ve tam önünden geçerken coskulu bir sekilde oglana saslenir ve pencereden yeni olusan ellerini göstererek
- "Bak sevgilim askimizin kuvvetinden bir mucize oldu ve ellerim çikti" der.
iste o anda birden oglanin yüz ifadesi degisir ve dudaklarindan su
sarkinin
kelimeleri dökülür..........

SENI BEN "ELLERIN OLSUN" DIYE MI SEVDIM

(biliorum çok gıcığım affedin )

HaYaLPeResT19

HaYaLPeResT19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 15:59:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Allam ya bu kadar olur 

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 16:26:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok güzel bir hikaye sonu olmuş. :)

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 17:42:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Paylasım ıcın tskler hasanım

leslie

leslie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 20:07:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ayh yha süPer bişimiş bittim

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2008 Cum 20:11:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
superr
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir