ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 01:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   ***Karadenizli bir babadan, oğluna mektup:))***
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2008 Cmt 00:02:21      ***Karadenizli bir babadan, oğluna mektup:))***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

KARADENİZLİ BİR BABANIN OĞLUNA YAZDIĞI MEKTUP:)))   

Uy sevgili usağum, Allah in selami tabiidur. Mektubumu çok yavas yazayrum, Çünkim bilirum ki, okuman zayuftur, çabuk okuyamazsun.

Benden sana sual edersen, Allahuma pin sükür iyiyum, yeni pir is buldum. Emrimde 1500 e yakin adam var, hepside sessuz sedasuz,kendi hallerinde. Ne is puldugumu soraysan söyleyecegum patlama, mezarluk pekçisi oldum.

Geçtigimiz hafta puraya iki tefa yagmur yagdu. Piri pazartesinden persembeye öbüri de persembeden pazara.

Bacin Emine bir usak doguracak, daha erkek midir kiz midir pelli degil, haçan o yüzden saga dayi mi oldin, teyze mi oldin söyleyemeyrum.

Kötü havadisler piter mu? Pahriyede askerlik yapan 10 usaguda kaybettuk. Pindikleri denizaltu pozulmus, motoru turmus, inmis asagu, denizaltuyu itekleyup, motorunu çalistirmak istemuslar.

Temel emicen de tükkan açtu, o da 30 a alduguni 25 e verir, sürümden kazaniyormus öyle dedu.

Bizim köye findukçularun Temel i muhtar seçtuk, akullu usak da. Geçen gün hepimizu zelzeleye karsi asi etturdu. Temel hem akillidur, hem de dürüsttür.

Geçenlerde bir taksinin soförü köye varmis, muhtari ariyor, meger yolda bir tavuk ezmis sahibini soraymus. Muhtar Temel tavuga pakmis, ha bu pizden deguldur pizum köyde yassu tavuk yoktir demuş.

Senin küçügün Ergin çok akullu usak çikti. Geçen gün tepeye varmis,elinde bir ip sallayip duriy. Anan uy usagum ne edeysun orada demis. O da heva durumuna bakayrum demus. Çektum oni aksam karsuma, anlat bakayum su hava turumu isinu dedum.Anlattu, meger ip sallaninca havanin rüzgarli olduguni; ip islanunca da yagmur yagduguni anlaymis. Çok akillu usak vesselam.Sen o yasta böyle akillu degildun.

Senin gönderdigun resmi alduk, pir yaninda bir Alman herif , pir yaninda pir Alman karisi var, ortada da sen. İyi ki resmin arkasina ortadaki penum diye yazmissun yoksam tanimayacaktuk.

Yaa işte pöyle uşagum. Memleçetten saga pol pol havadis. Yeni havadis olursa yine yazarum. Baki Hüdaya emanet olasun…

*BABAN*

SEVGİ YAĞMURUNDAN YÜREĞİNE BİR DAMLA DÜŞÜRMEYİ BİLENLERE

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 15:54:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Senin gönderdigun resmi alduk, pir yaninda bir Alman herif , pir yaninda pir Alman karisi var, ortada da sen. İyi ki resmin arkasina ortadaki penum diye yazmissun yoksam tanimayacaktuk.

KuBrAKuByY

KuBrAKuByY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 18:11:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·xJULIETx· :

Uy sevgili usağum, Allah in selami tabiidur. Mektubumu çok yavas yazayrum, Çünkim bilirum ki, okuman zayuftur, çabuk okuyamazsun.

Benden sana sual edersen, Allahuma pin sükür iyiyum, yeni pir is buldum. Emrimde 1500 e yakin adam var, hepside sessuz sedasuz,kendi hallerinde. Ne is puldugumu soraysan söyleyecegum patlama, mezarluk pekçisi oldum.

Geçtigimiz hafta puraya iki tefa yagmur yagdu. Piri pazartesinden persembeye öbüri de persembeden pazara.

Çok komik yaa koptumm

Emeğine sağlık Nil ablamcım çok güsel olmuş

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 18:24:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xJULIETx· :
Bacin Emine bir usak doguracak, daha erkek midir kiz midir pelli degil, haçan o yüzden saga dayi mi oldin, teyze mi oldin söyleyemeyrum.

buna da şükür

en azından dayı olma ihtimali tutmuş

bu kadar üstün zekaya(!) sahip bir laz

emice mi olacaysun yoksa hala mı pilemeyrum da diyebilirdi

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 18:26:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Komik olmasının yanı sıra ince bir göndermede var gibi geldi sanki bana.Tşk ler Nil.

JuvenescentBeatifuL

JuvenescentBeatifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 18:56:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

TskLer niL payLasımın

cok guzeL oLmus

Koptum

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 19:37:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·xJULIETx· :

Her satırı birbirinden güzel ama yukarıdaki satırı okurken kahkahayı patlattım. Harikaydı...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir