ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 10:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   MSN VERMEK YADA VERMEMEK
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

shadowmaster

shadowmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2009 Sal 06:35:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
zazaninsigarakeyfi :

[QUOTE=zeynoski] Valla ben counluguna msnmý vermýyorum . Ben suan 16 yasýndayým 17me basýcam , bu ccde 12 yasýmdan berý takýlýyorum =D garýp gelebýlýr ama oyle . Sadece 2 kýsýye verdým , onlard ýyý týpler cýktý zaten : ) vermedýklerým bana erkeksýn dýolar ama bený býlen býlýr , býlmeyenýnde býlmesý gerekmez !

Nie bi Donla resim çektirip siteye koymayý biliosun msn e gelincemi vermiosun onuda verde tam olsun bari 16 yaþýndaymýþ 17 bascakmýþ demek 20 li yaþlara gelsen ne olcak bilmiom daha düzgün bi foton yokmuydu

35biz

35biz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2009 Pzr 20:39:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

chatcity odalarında doğru düzgün sohbet edilebilse bi kısım msn istemez hergün siteye gelir arkadaş ortamı yaratır (bi aralar öyleydi) uzun zamandır siteye girmiyodum girip bakayım dedim selam verirsin alan yok ortaya konu açarsın yazan yok adamlar dikilirler bi kız üyenin etrafına adın ne ordamısın yazsana felan sonra kızda sıkılır ama chatcityden çıkmaz aynı odada çakılır sağa sola kaçışır felan sohbet edenlere özel bi oda felan açılsın bari orda ortadan sohbetler yapılsın ben de bazen sohbet ederken msn istiyorum ama karşımdakiyle doğru düzgün yazışamadığım için istiyorum genelde adres veriyorlar bundan 5 ay önce msnini aldığım bayanla dosttan öte arkadaşız hala görüşüyoruz neden iyi dostluklar kuramıyoruz burada ? çünkü sohbet eden insan kalmamış herkes msn istiyo kızlarda msn vermiyorlar ama sohbet etmeden dolanıyolar =)

paolo35

paolo35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2009 Pzt 20:45:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çıkmateklifimikabul@hotmail.com

çok dahiane

GhostWhisperer

GhostWhisperer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 01:13:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben bir bayan olarak neden msn vermem?

Tanışalım mı? Adın ne? Msnini versene..

Ne sıkıcı bir muhabbettir yahu yemin ederim öyle userlardan öyle nefret ediyorum ki bunu da ilk defa burada bu başlık sayesinde dile getiriyorum.Bu konuda içim biraz dolu çok konuşacağım..

Öncelikle sitede tanımadığım halini hareketini bilmediğim daha önüme yeni çıkmış saçma sapan konuşarak dikkat çekmeye çalışan birisine nasıl msn verilir ki

Sohbetin başında bayan sen ne kadar güzelsin böyle ..sevgilin var mı diyen birisinin niyeti açık zaten.. Sevgili olmak ya da msn yoluyla o kişiye asılmaktır.. Ccde asılmaya çalışanlardan zaten sıkılan bayanlar bir de öyle başbelası kimseleri neden msnlerinde bulundursunlar ki

Tanışalım mı? Olur tanışalım .Ama msnde...

Ya sabır!Yahu burada yazılar mı görünmüyor Yoksa içimizde bir takım körler mi mevcut Ha burda ha msnde Değişen durum ne ki? Nedir bu bazı userların msn msn msn diye peşinden koşup aynı zamanda gururlarını ayak altına almaları..Dilenci bile bu kadar ısrarcı olmamıştır para dilenirken eminim.

Karşıdaki kişiyle sohbeti ilerletipte arada bir arkadaşlık bağı kurulursa msn istenir bu çok doğaldır.Bu yadırganamaz.. Ama kimseden pat diye msn istenmez..

Bir diğer hususta şu; yine bu konuyla alakalı ..

CC içerisinde tanışmak isteyenler oluyor elbet.. Ama bana ve bazı benim gibi bayanlara sormayın nerede okuduğumu yaşımı nereli olduğumuBıktım bu sorulardan.. Ben bu bilgilerimi sadece istediğim insanlarla paylaşırım. nedir necidir kimdir bilmediğim bir insana ben iş başvurusu yapar gibi bilgilerimi vermek zorunda değilim

Merak etmediğim insana da sormam kimsin necisin diye..Bunlar boş laf kalabalığıdır ancak!!!

Neden tanışmak istemiyorsun diyenlere bir diğer cevabım da şu olacak:Karşıma ve bayanların karşısına o kadar user çıkıyor ki tanışmak isteyen ohoooooo  Kendi adıma şunu diyeyim:Her gün girdiğim her odada papağan gibi kendimi tanıtmak zorunda değilim.Ve kimse de beni tanımak zorunda değilidir.

Yeni insanları tanımak güzeldir bu fikre katılıyorum;ama tanınacak yeni insandan insana çok fark vardır

Hoş Sohbetler diliyorum arkadaşlar Bol muhabbetli,msn istenmeyen,ilginç ve yaratıcı paylaşımların olduğu...samimi ve sıcak..

cimbom384

cimbom384 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2009 Per 16:39:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MSN  muhabbetinin öyle cılkı çıktı ki artık istenmesi gereken yerlerde bile istemeye çekiniyoruz  sitede her an baloncuk içinde msn adresi görebiliyosunuz zaten. Ya msn versem eklermisin aceba sorusu artık küfür mü gelio ahahaha  kardeşm nie eklesin msne 2 muabbet etmedin dimi dha bi dur nere yetişiosun lannnn diyesi gelmiyomu herkesin yaa.  Zaten msne ne gerek var burda miss gbi muabbet var işte. Bide herkes msnden önce chatcitye takılıo artık     Yada bi öneri. Hiçbir erkek MSN istemesin bundan sonra. MSN i kızlar versin zamanı gelince sormadan    Biz erkekler de hayır diyerek kabalık etmeyiz

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir