ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 02:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   MSN VERMEK YADA VERMEMEK
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KeKiKS

KeKiKS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2008 Per 22:27:07      MSN VERMEK YADA VERMEMEKsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba,

Bu konumuzda msn neden vermez bu bayanlar onu tartışalım...

Öncelikle ben örnekler sunayım...)))

Yahu çıtırlar konuşuyoruz annan varmidur var, baban varmidur var, ismun nedur Ayşa nerdensun trabzon nersundan sun da  of ... kimlerdensin  özdemir ailesinden he he iyi )) döktü seceresini )) sohbet ilerliyor, msn verirmusun  yokkkk msn vermem

Canını istesen verir ))))))

Şİmdi sorarım MSN ın değerini haydi bakalım msn sevenler paylaşıma...

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 13:37:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Msn Vermek Yada Vermemek ,,bütün mesele bu ,,hamlet gibi konuştum ya

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 14:00:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Msn almaya yada vermeye karşı değilim.. yanlız şunuda bir düşünelim..

-Beş on dakika konuştugun kişi neden msn ister?

-Site içinde sohbet edemeyen kişi, Msn de farklı ne paylaşabilir?  (yeni tanışmış kişiler)

-Amaç sohbet ise neden bu kadar özel sohbet istenir? ki site içinde de özelden konuşula bilir..

-Aynı sohbeti site içinde neden yapamıyorlar?

-Msn adreslerinin hacklendiğini düşünürsek, herkeze bu kadar rahat msn adresini neden veririz?

-Sadece bayanların msn adresleri hacklenmiyor, peki erkekler neden bu kadar rahat verebiliyor adreslerini?

KeKiKS

KeKiKS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 14:51:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba,

İlahisen yahu  msn e neden bukadar değer verir bu hanımlar , birde bunu açıklasalar ))

Telefon numarası istesek hadi neyse... Alt tarafı  program yahu istemediğin kişileride listenden siliebildiğin bir program )) Yahu listene eklersin 6 ay boyunca tek yazı yazmamış silincede beni niye sildin listenden diye bir soru yönelir ? )))) aman yahu nedir bu işler tek yaptığı sohbet içeriği sunmak....

Ne yani dumanlamı haberleşelim... ))

İlahisen baca adresini alabilirmiyim...)

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2008 Cmt 06:37:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KeKiKS istediğin msn olsun,  ilahiben@chatcity.cc 

gereksiz yere mesgul etmeyiniz..

duman yerinede site içerisinde,

tiplerin üzerindeki baloncuklarla idare et

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2008 Cmt 15:43:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zeynoski

zeynoski resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2009 Cum 12:26:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Valla ben counluguna msnmı vermıyorum . Ben suan 16 yasındayım 17me basıcam , bu ccde 12 yasımdan berı takılıyorum =D garıp gelebılır ama oyle . Sadece 2 kısıye verdım , onlard ıyı tıpler cıktı zaten : ) vermedıklerım bana erkeksın dıolar ama benı bılen bılır , bılmeyenınde bılmesı gerekmez ! =D

byexotik

byexotik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2009 Cmt 04:13:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
zaaten hep boyle oluyo msn vermek ya da vermemek ben italia da katilyorum kızlar guzel resim gorduler mi listeme ekle diyolar ya da nerden katilyosun bakiyolar ana zevki yok gercekten ba sanki yariş yapiosun dur bugun kac tane msn alcam dur bugun kimi tavlicam arkadaşlar burda konuşmak daha zevkli bence eglenceli bende uzun zamandir beri katilyorum .. ama zevki yok gercekten sadece msn muhabeti degil kufur eden bi suru şey...

zazaninsigarakeyfi

zazaninsigarakeyfi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2009 Cmt 04:07:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

[QUOTE=zeynoski] Valla ben counluguna msnmı vermıyorum . Ben suan 16 yasındayım 17me basıcam , bu ccde 12 yasımdan berı takılıyorum =D garıp gelebılır ama oyle . Sadece 2 kısıye verdım , onlard ıyı tıpler cıktı zaten : ) vermedıklerım bana erkeksın dıolar ama benı bılen bılır , bılmeyenınde bılmesı gerekmez !

Nie bi Donla resim çektirip siteye koymayı biliosun msn e gelincemi vermiosun onuda verde tam olsun bari 16 yaşındaymış 17 bascakmış demek 20 li yaşlara gelsen ne olcak bilmiom daha düzgün bi foton yokmuydu

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2009 Cmt 04:33:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßence ßir insan hemen msn istememelidir isteyen olursa 100 de 100 kimse vermez zaten ts edilip onaylanmıstır :))

Öncelikle genel sohbete bakılır genel sohbette arkadaşlarınla iyisindir makara gırgır yapıyosundur dikat cekmekte önemlidir :)
sonra ilk satasmalar basar mesela ya ben sizi sanki bi yerden tanıyorum daha önceki nickiniz neydi der baslarsın muhabete sonra nerdensin ıvır zıvır tabi benim yasamadığım bir sehir olursa konusmaya gerek bile duymam sağdece geyik muhabeti yaparım ilerisi olmaz bu benim acımdan diyorum sonra bi kac defa git del olur odada :)selam alıp vermeler falan derken zaten imkan var tavla okey gibi

özele gelip pardon rahatsız ettim ama tavla yada okey oynıyabilirmiyiz eşim olabilirmisin diye sorarsın

halıyle evet der :)
 sonra özel acarsın okey esnasında elin nasıl falan  muhabete girebilirsin orda neyse bi kac gün daha gecer aradan ya ben fazla giremiyecem k. bakmassanız msn nizi alaiblirmiyim dersiniz olay biter tabi bunda hiç bir art niyer olmamlıdır ben bu sitede kendimi güvendirdiysem problem yasamıyorum biraz kendimi anlatır gibi oldum ama bence böyle olması gerekir seviyeli olması ve uzun süreli arkadslık kurmak istiyorsan :))

Not: Denemeye  kalkmayın Her insanın isteyiş tarzı farklıdır :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir