ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Mayıs 2024, Pazar 23:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   LaserSail in Söndürdüğü Yangının Külleri
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BlackGirls

BlackGirls resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 02:00:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar laserin yaşadıklarına degil olayı anlatış tarzına gülüyorum ben şahsen yoksa öyle bir olaya gülmek ne haddimize :)ama şu yazıya gerçekten koptum Siz siz olun söndürebileceğiniz yangını söndürmekten imtina etmeyin ALLAH İYİLİGİNİ VERSİN EMİ LASER

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 02:04:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 02:07:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Taziyelerini sunan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarken olayın vukuu oluş biçimini merak eden arkadaşlarımızın hatırına olayo bir kez daha açık seçik ifade edeyim;

Yahu gençler ben alt katta salondayım tamam mı derken pat diye sigorta attı.Buraya kadar normal olağan şeylerdir bunlar ve aspiratörün ışığı söndü.Sönmez mi söner tabi.Ama yangın mühim değil ADSL olayı kopmadı ben aynen bu satırlarda idim kesintisiz iletişim olayı.Derken sigortayı açayım dedim hemen yine attı.Ben dedim aspiratörün ışında sorun var kısa devre vs olmaz mı olur.Fakat bu kez LaserSail ağabeyiniz yanıldı.Şöyle ki ben atık sigortaya güvenerek her hangi istenmeyen durumun olmayışı düşüncesinin vermiş olduğu huz ile günlük yaşamıa devam ettim.3dk kadar felan sürdü doğal yaşamım, zira üst kattan tanımlayamadığım tuaf sesler gelmeye başladı.Dedim yukarda bir hadise var gidiyim bir bakayım.Gittim üst kata banyoya giriş yapmam ile bir duman bir duman.Duman ne kelime bir yangın bir yangın, hatta külleri.Neyse baktım bu küçük çaplı yangını söndüremeyeceğim lakin dumandan nefes almak ne mümkün.Derhal mevcut kattaki pencereleri banyo penceresi dahil açtım ve evin içinde bir esinti yarattım.Yine derhal olay yerine girdim bir nebze solunabilir atmosfer vardı 1dk içerisinde yangını söndürdüm.Priz komple yanmıştı duvarda priz mriz yok.Yere de prizde çıkmış olan yangının, muhtemelen eriyik haldeki plastik kısmı ateş halinde yere damlamış olacak ki yerde, çamaşır makinas denilen teknoloji mucizesi aygıtın yanı başındaki deterjan nevi kimyasallar naylonsu pvc içerikli poşetleri ile birlikte yanıyordu.Derhal olay yerinde bulduğum cisimleri ateşebastırmak, ateşi soluksuz bırakmak anlamkında söndürdümAkabinde söz konusu prizin yuvasnın içerisinde yanan ateşi de su tatbik etmek şeklinde söndürdüm.Bir 5 dk kadar olay yerinde yeni bir olası ateşe karşı hazır bulundum.Soğutma çalışması falan yaptım.Nyese...

Evin tüm camlarını kapılarını açtım ve 1 saat gibi bir sürede gayrımenkulun içerisindeki havayı dumandan arındırdım.(Allah vere de esinti vardı yoksa o dumanlı ortamda yangın falan bir yana, meftah olurdum.)

Hadis şöyle olmuş olacak; söz konusu prizde ısınma ve akabinde yanma olmuş olmalı.Bunun sebebi düşük voltaj dolayısıyla yüksek amperli Alternatif akım tüketimi olabileceği gibi, elektiriki sistemin dandikliği de olabilir.Isınan ve yanan kablo kısa devre yapmış ve sigorta atmıştır.Şahsen yukarıdaki ateşin sesini duymamış olsa idim, müzik dinliyor olsa idim veyahutta meskenin dışında olsa idim söz konusu ateş söz konusu gayrımenkulün kül olmasına sebebiyet verebilirdi.Evde uyuyor olsa idim ne olurdu bakın bunu düşünmek bile istemiyorum.

Bilmiyorum konuyu yeterince sizlere izah edebildim mi.

Allah hepimizi korusun

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 03:08:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
suylamı söndürdün yangını laser ve ne kadar su harcadın merak ettim :=))

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 03:13:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SariSheyTan

SariSheyTan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 03:29:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden Ewde Uyuyor Vaziyette DeğiLdin Laser...

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 03:42:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
laser elektirik kontağından oldu sanırım :D elektirikli sohben ama resimde fark ettim de yangının sohben değilde baska bi şeye benzediğini fakt etitm cünkü sohbenin en dipleir bile yanmamıs bence sen sohbeni değil banyoda ateş yakıp  suyu ısıtmayamı calsıtın :D belli olmamıs her halde sohbenin marsı basmamıs :D neyse saka bi yana da gecmiş olsun laser :) ask adamısın büyüksün seni seviyorum  tekrar gecmiş olsun olay ı  büyük bir heycanla okudum bende olayın içinde olur gibi hissettim kendimi neyse umarım böyle olaylar basıan daha gelmez :))

CixMuRaThSCr

CixMuRaThSCr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 07:35:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Siz siz olun söndürebileceğiniz yangını söndürmekten imtina etmeyin 

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 13:08:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bir laf vardır pireyi deve yapmak bu olsa gerek ama şuda var  evde olmasan  ev yanardı sonra site belkide sarköy ve sen sarköyde nargileni körüklerken alevler seni orda bile bulabilirdi lasersail  sen chatcity deki nickini  bahsızbedevi olarak deyiştir o zaman belki bende kutup ayısı olurum

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2008 Pzr 13:17:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Geçmiş olsun Laser :)

CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir