ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 04:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Eskiler Külübü Kurma Fikri
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2008 Pzt 23:55:30      Eskiler Külübü Kurma Fikrisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba Arkadaşlar 

Ben ve diğer eski üye arkadaşlarımız  CC de ESKİ ÜYELER KÜLÜBÜ  (külüp adını daha sonrada belirleyebiliriz ortakça)  adı altında bir külüp kurmayı düşünüyoruz 2004 ve daha eski tarihli uye arkadaşlarımız bize burdan yazarsa güzel bir külüp kurabiliriz, şahsen ben HEPYEK külübünü kıskandım tavla  yarışması düzenliyor , radyosu var, ödüllü sorular hazırlıyor , bizim kuracağımız külüp te böyle olabilir hatta dahada güzel yapabiliriz, buyrun eski üye arkadaşlar beni tanıyanlar yada tanımayanlar bekliyorum yazılarınızı ....

NOT: Gelen yazılara istinaden birkaç gün içrisinde kararlaştırırız külüp olayını...

Saygılar & Sevgiler

Dawson

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 00:08:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Işını (parayı) bol buldun saçacan yooh ya
Aslında neden olmasın diyeceğim ancak giden gitti Cc den eski mi kaldı artık. Çoğu eski kullanıcı ise yeni (noktalı) nickler açmış onları kullanmakta. Şu da var; 2004 ve daha eski üye bulmakta kesin kriter ne olacak? Hem ayrımcılık yapıyorsunuz demezler mi adama?

RobertKubica

RobertKubica resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 00:25:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  jaws  işini bilir bir kendi bide balatta mişon kaldı  eskilerden dimi jaws

DawsonCreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 08:57:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Robert bey  şu anda açtığımız başlık gırgırına açılmış bir başlık değil  ona göre yaz...

Sevgineti  külüp kuracak ve üye olacak kadar eski nick vardır CC de ayrımcılıkla alakası yok CC formda takımlara ait başlıklar da var ayrımcılık mı oluyor hayır...

Bizim külübü kurma amacımız CC deki en eski insanlar biraz daha belirgin olsun eğlence olsun özellikleri olsun vb... hem eskiler külübüne çoğu insan girebilecek sadece ortakları yöneticileri eski üyeler olcak pahera efendi...

bileydin

bileydin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 10:24:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Fikrin ana temasının  güzel olduğu kanatindeyim madem böyle bir şey düşünülmüş ve hayata geçirilmek istenmiş kendi kanatimce eskilerden ziyade dünden bugüne İnsan kalanlar yada kişilikler gibi yada dünden bugünlere sağ kalan güzel insanlar belki gercek sohbet severler gibi birşey düşünülebilir .Kesin favorimse cc Nişantaşı     evet bence en doğrusu bu oldu Her insan nişantaşında ikamet etmesede gercek manada etik ahlaka sahip geçmişinden bu gününe kadar sohbet odalarına sohbet ortamlarına sahip cıkmış karakter erozyonuna uğramamış nadir userleri böyle bir kulüp odasında bir araya getirmek bence daha mantıklı olacaktır belki bu kulubun ayrıcalıgından faydalanmak için  yeni arkadaşlarımızda özen gösterme gayretine düşerler   :))

img145/3492/bileydinrk3.gif

DawsonCreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 10:57:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bileydin düşüncelerin güzel ben katılyorum hepsine .

çoğunluk neyi uygun görürse onu uygulayacağız, şu anda senin yezdığın tüm düşüncelere katılyorum ben ayrıca külüp başkanınıda çoğunluk seçecek çoğunluktan kastım eski ve belirgin üyeler...

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 11:07:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben olumlu olan her faileyetin  yanındayım neden olmasın

Özgür

REMRON

REMRON resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 11:08:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evet guzel olur  ama eskiler yeni nickleri ile değil eski nickleri gelmeliler :))) ben de katkıya  hazırım

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 11:24:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok güzel bir fikir... 
dawson böyle bir fikirin düşünürü senin olman sevindirdi beni..

Kafana koyduğun şeyleri yapan birisinsen. sölediklerin lafta kalmıyor kolaykolay.

arkadaşların dediklerine katılıyorum eski nickleriyle gelsinler...

Ben pek fazla gelemiyorum cc ye ama en azından geldiğim zamanlar takılabileceğim bir mekanım olsun :)

Gerçe bana ne oluyorsa ben daha yeniyim burda eski felan değilim sizsiniz eski

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2008 Sal 11:25:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir