ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 20:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yurdum İnsanı
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 14:43:45      Yurdum İnsanısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BUNU EVDE DENEMEYİN!!

Komşularının tuvaletini kullanmaktan bıkan işyeri sahipleri için çözüm aslında gözlerinin önündeydi. Evet, çözüm çok basitti. Onlar da herkesin yapacağı gibi buzdolabı kasasınının arka kapağını çıkartıp dolabı duvara monte etti. Artık bir kabinleri vardı. Bundan sonra bir pisuvarı içeri yerleştirmek çocuk oyuncağıydı...
Hayati YALÇIN/ DHA

FOTOĞRAFIN ARKASINA BAK...

Sizce bu insanlar ne yapıyor? Merakınızı hemen giderelim... Sivas ta bir tören alanındayız, protokol yerlerinde oturuyor. Ancak bir sorun var, protokol tribünü rüzgardan bir inip bir kalkıyor. Hemen pratik Türk zekası devreye giriyor, tribünün arka kısmında bulunan çadırın uçmaması için görevliler tören boyunca çadırı tutuyor. Şapka çıkarıyoruz... Halife Çetinkaya DHA

FRİKİK AÇISI...

İzmir deki otomotiv fuarında tanıtım yapan manken Şebnem Schaffer i hayranları bir an olsun yalnız bırakmadı. Hayranlar mankenin tanıttığı otomobilin etrafında dört dönerken Schaffer frikik vermemek için kılıktan kılığa girdi... Cesur Sert DHA

ONLARI KAYBETTİK

İngilizce öğrenenlerin yakından tanıdığı "Mr. and Mrs. Brown", Bursa daki bir yabancı dil eğitim merkezinin reklamlarında ilginç bir şekilde kullanıldı.
Duygu Okumuş / AA

EKRANINIZIN AYARI İLE OYNAMAYIN!
Antalya da banana ya binip çok beğendi, Erzurum ovasında da benzerini yapmak istedi. Pratik zeka ve yaratıcılık birleşti. Yurdum İnsanı köşesi böylesini görmedi!..
Turgay İPEK/ DHA

OTOMOBİLLERE KİMSE BAKMADI...

İzmir 4 üncü Motorshow Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı, kapılarını ziyaretçilerine açarken fuarda tanıtılan araçlar mankenlerin gölgesinde kaldı. Artık bir klasik haline gelen mankenlerin cep telefonuyla fotoğrafını çekme modası, fuarda zirveye çıktı... Cesur Sert DHA

PARAYLA DEĞİL SIRAYLA...

Batman da aralarında kentin önde gelenlerinin de bulunduğu bir grup Fenerbahçeli, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarı için yerel gazeteye vefat ve başsağlığı ilanı verdi. Batman Gazetesi ndeki ilanda, "Fenerbahçeliler olarak, siz çilekeş Galatasaray ve Beşiktaşlı dostlarımızın acısını paylaşıyor, her sezonlarının bu sezon gibi olmasını yüce Allah tan niyaz ediyoruz" denildi. Geçen yıl da Galatasaraylılar, Fenerbahçeliler için benzeri bir ilan vermişti. Futbolun güzel ve mizahi yönünü gösteren Batmanlılara teşekkür ediyoruz... A.A

HIRSIZIN VİCDANLISINA DENK GELDİLER

Kemer debir eve giren ve değerli eşyalarla 600 YTL çalan hırsız, çaldıklarını bir özür mektubuyla geri bıraktı. Hırsızlık olayından 10 gün sonra çamaşır asmak için mutfak balkonuna çıkan Julia Bacaksız, askılığa mandallanmış siyah bir poşet içinde çalınan eşyalar ve paranın eksiksiz bir şekilde durduğunu görünce şaşkına döndü.
Leyla Yağmurlugil / AA

YORUMSUZ

Muharrem KONTAZ/ DHA

62 DEN TAVŞAN ÇIKARAN BELEDİYE

Kendi personelini kadroya almak isteyen Belediye,formalite icabı memur sınavı açtı, ancak "kişiye özel" şartlar koydu. Örnek mi? Bayan olmak, KPSS 2004 ve 2006 sınavlarına girmiş ve 62 puan almış olmak!..
Tayfun TUNA/ DHA

YAZISIZ

İsmail Çimen / Samsun, AA

SÖZE GEREK YOK...

Tarkan ın baldızı olarak DJ lik yapan Berna Öztürk, Gaziantep te çaldı, gösterilen ilgi söze gerek bırakmadı... Zeki Günay DHA

KAMPANYALAR HIZ KAZANDI

Konya da seyyar satıcılık yapan 72 yaşındaki Şahin Büyükyıldırım, bağımsız milletvekilliği için adaylığını açıkladı. Seçim kampanyasına zaman kaybetmeden başlayan Büyükyıldırım vaadlerini, hazırladığı tekerlekli tabela ile sokak sokak gezerek duyuruyor
Mehmet Kayhan Yıldız / DHA

HER GENÇ KIZIN RÜYASI!

Ankaralı doktor, ayrıldığı kız arkadaşından özür dilemek için uçak kiralayıp, Beyşehir e gitti, havadan kuru gül yaprağı döktürdü
Zafer Akpınar / AA

KARTAL YOK, O BENİM!

Düzce... 75 yaşındaki Ömer Bilgin in, bahçe kapısına yazdığı bu yazı başına iş açmış. Evde kartal olduğunu sananlar sık sık kapısını çalarken, O bir Beşiktaş taraftarı olduğunu ve kartalın da kendisi olduğunu anlatmakya çalışıyor
Ayşenur Yaman / DHA

BU TAKIM SUSMUYOR!

Kız futbol takımının sahaya çıkan 9 futbodlcusundan 8 i "Dilli" soyadını taşıyor. Sadece kaleci Kezban Gündoğdu, “Dilli” soyadını taşımıyor. Kaleci Kezban’ın önünde forma giyen 8 oyuncunun isimleri şöyle: Sibel Dilli, Melek Dilli, Seda Dilli, Samiye Dilli, Fatma Dilli, Tuğba Dilli, Yasemin Dilli, Ebru Dilli
Yunus Emre SEL/ DHA

HEP ÇALIŞACAK DEĞİLLER YA, BU DA ONLARIN DANSI!

MODİFİYE BİSİKLET

Adana da ayakkabı boyacılığı yapan 55 yaşındaki İbrahim Abut, kazandığı her kuruşu, hayattaki tek varlığım dediği bisikletine yatırmış. Parasızlıktan evlenemedim diyen Abut, "Bisikletim ben her şeyim. Bu dikiz aynalar çocuklarım" diyor.
Abdullah Yangın / DHA

MONEY MATİK İLE BOZUK PARA DERDİ BİTTİ!

Bir firma tarafından geliştirilerek patenti alınan "Money matik" makinesi sayesinde, bozuk 1 YTL, 50,25, 10 ve 5 YKr lere tek tuşla seri şekilde ulaşmak mümkün. Makineye ilgi en çok minibüsçülerden...
Rıfat Yerlikaya / AA

YAZISIZ

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 18:41:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
emeğine sağlık manolya  çok hoş   

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 19:04:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir