ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 22:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Sedefteki İnciler Gibidir Aşıklar
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FrankfurtYakisiklisi

FrankfurtYakisiklisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 22:08:39      Sedefteki İnciler Gibidir Aşıklarsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sedefdeki inciler gibidir aşıklar..!

Sen hiç HZ İbrahim vari yüreğin Allah aşkıyla yanarken bedenin ateşlere atıldı mı?

Yusuf misali gömleğin arkadan yırtıldı mı? Dipsiz kuyularda, atılsanda o aşk ile mutlu oldun mu?

Aşkı bütün hücrelerinde hissedip geceler boyu gözyaşları döktünmü her fırsatda gizli gizli ağladınmı aşkla şükürden aciz akldınmı secadende can vermek istedinmi.anadan yardan serden geçebildinmi aşk uğruna. Aşk fedakarlık ister .her şeyden vaz geçmeyi gerektirir onun razı olması için her şeye katlanmayı gerkektirir, aşk çile çekmektir, kendini nefsini feda etmektir.

Meryem taraflarım uyanır her gece mübahlardan bile kaçıp unutulmak taş olmak toprak olup savrulmak ister aşkla bu can kadınlıktan utanır secdelerde İSA vari oğullar dilenir dualar dualar eder gözyaşları katarım dualarıma.

Habibe annemin çilesimi yaşanan müslüman ken hıritiyan olan kocadan kaçan habeşistanın çilesine katlanan yıllarca yanlızlıkla bir çocukla ağlayan onu tesellisiz bırakmayan Aziz annemizin rüyasında nuruyla sevindiren Efendimizle şereflendiren Allah IM dizsizleşen kocalardan yakınan annelere gönder Efendimizi rüyalarına yalvarırım . Ahirzamanda seni seven anneleri sevindir Efendim!

Hatice validemizin asilliğine müşteriyim ,onun sabrını taşımak şefkatiyle teselli veren, ben olmak için gayretim,onun sabrını taşımak ne şereftir bilirim senden RABBİM ısrarla onun sabrını isterim.

H.Z AİŞE nin iftirası atılan üzerime, AİŞE vari göşyaşlarıma Vahiy inmeyecek biliyorum, anlımdaki iftirayı EFENDİM silsin istiyorum. Bakır tırnakları olucak iftira atanların yüzlerini yolanda kanlarını kim silecek bilmiyorum.

Haksızlıkları Zeynepvari haykırmak istiyorum zarar yine bana dokunur diye korkuyor susuyorum isyan ateşlerimi istiğfarla susturuyorum haykırsam sadefimde inciler çizilmesin istiyorum.

Hüseyni matemlerim her baharda yüreğimde yanacak biliyorum her çiçek Hüseyin misal şehit kokar şehir şehit kokar Muhammed (s.a.v.)i bir nefesdir her bahar.

HZ FATIMA Annemizin güzelliğini zerafetini ilmini ahlakını tüm Mümine kardeşlerim için istiyorum. Onun ahlakıyla yücelsin ruhumuz istiyorum ısrarla kapısında durdum yıllardır bekliyorum.

Kırık kalbime tüm hüzünleri gömüyorum,düşmanlar sevinmesin diye gözyaşlarımı gizliyorum, üzerini hüzünlerimin TEVHİD, SALAVAT, ZİKİRLERLE, TEKBİRLERLE, süslüyorum böylelikle güç kazanacağımı biliyorum .

ben aşkı Züleyhadan satın aldım BELKISVARİ BESMELEYE AŞIK OLDUM, YAKUBUN gözleri kimde akacak YUSUF misal ahirzamn kuyularında kaldık bizi kurtaracak İSA dır beklediğimiz.

YUSUF u Kenanda bendim arayan yitiğim var diye bendim kıvranan ahirzaman sokakalarında ASR-I SAADET arayan...

SEDEFTEKİ İNCİLER GİBİDİR ÖRTÜLÜ MASUM VALİDELERİNİZİ, HANIMLARINIZI SAKIN HOR GÖRÜPTE O İNCİLERİ ÇİZİP KIRIP ÜZMEYİN!

ÖLDÜKTEN SONRA MEZAR TAŞINA MI DEĞER VERİP MEZAR TAŞLARINI MI SÜSLEYECEKSİNİZ. OYSA ONLAR SİZİN DÜNYA VE AHİRET SÜSÜNÜZ ÖRTÜNÜZDÜR. MÜCHEVHER GİBİDİR HELAL DAİREDE EVİNDE BULUNMAYI İBADET SAYAN HANIMLAR.

O MÜCEVHERLERİN KIYMETİNİ BİLİN,
GİZLENDİKÇE KIYMETİ ARTAR MÜCEVHERLERİN...

Alıntıdır.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir