ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 08:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Bayramlık Çocuk
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 01:36:10      Bayramlık Çocuksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bak sana bir kucak dolusu bayramlar getirdim,
Öpermisin çocuk gözlerimden?

Dokunurmusun şeker tadında yüzüme,
Bak bu bayram şekerler açtı sol yanağımda,
Isırmazmısın bir parça?

Avuçlarıma bayramlık kalbini bırakmazmısın,
Göğsümden rengarenk balonlar uçurdum fark ettin mi? .
Sana açılan gökkuşağı kapılarını araladınmı,

En az senin yüzün kadar masum öpücüklerini,
Her gülümsediğinde gözlerinde saklı çocukluğu görüyorum,
Kirpiklerine yapışmış çocukluğunu öpebilirmiyim?

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 13:46:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
emege saglık

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 14:27:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Belki de bayramda insanın isteyebileceği yegane şey : Çocuk olmak.

Herkesin Ramazan Bayramını kutlarım.

Teşekkür Ederim manolya41.

_________________________________________________________________________________

ÇOCUK ve ELBİSE

Yaşlı adam bir konfeksiyon mağazasının vitrine uzun uzun baktıran sonra ilerideki yeşillikte oynayan çocukların en zayıfına dönerek “Küçüüük!”diye seslendi , “Bana biraz yardımcı olur musun?”

Çocuk, hafta sonlarında yaptıkları misket oyununu ilk defa kazanmış olmasına rağmen arkadaşlarını bırakıp geldi. 7-8 yaşlarındaydı ve üzerindeki elbiseler tek kelimeyle dökülüyordu.

Yaşlı adam çocuğu, saçlarını aksadıktan sonra “Vitrindeki elbiseyi giymeni istemiştim. Bakalım üzerine uyacak mı?” dedi.Çocuk bu teklifi ilk önce şaka sandı. Ama adam son derece ciddiydi.Onunla birlikte mağazaya girerken ilk önce rüya da olup olmadığını, daha sonra da şimdiye kadar yeni bir elbise giyip giymediğini düşündü.Genellikle aile deki büyük çocuğa alınan veya komşular tarafından verilen giyecekler elbiselerin ona dar gelmesiyle birlikte ortanca kardeşe kalır,birkaç sene sonra da dizleri aşınmış veya delinmiş vaziyette kendisine yamanırdı. Ama her zaman hasta dedikleri babasının ne kadar zor para kazandığını bildiğinden, bu işe bir kere bile itiraz etmemişti. Şimdiyse ilk defa yeni bir elbisesi olacaktı. Üstelik bayram a üç gün kala…

Çocuk yaşlı adamın gösterdiği elbiseleri giydiğinde büyümüş olduğunu ilk defa fark etti. Hepsinin üzerine giydiği kaban bir başkaydı ve artık üşümeyecekti. Çocuk misketleri onun cebine bıraktığında iyice keyiflendi,irili ufaklı misketler gayet derin olan ceplerin bir köşesinde kalmıştı.Demek ki her bir cep en az elli misket alabilirdi.

Yaşlı adam çocuğu sağa sola döndürdükten sonra elbiselerin paketlenmesini istedi. Ve iş tamamlandığında tezgâhtara dönerek “Elbiseleri torunuma alıyorum.” Dedi,“Kendisine sürpriz yapacağım için onları bu çocuğun üzerinde denedim.”
Çocuk bir anda beyninden vurulmuşa döndü ve ne diyeceğini bilemedi. Ama artık büyüdüğüne göre bir şey belli etmemeliydi. Aynaya son bir defabaktıktan sonra üzerindekileri yavaşça çıkartarak bir kenara bir kenara fırlattığı eskileri giydi.

Adam elbiselerin torununa uyacağından emindi.
Yaptığı hizmet için çocuğa bir ciklet parası vermek istediğinde onu yanında göremedi. Haylaz velet, belli ki bu işten sıkılmıştı. Çocuk arkadaşlarının yanına döndüğün de bir kenara çekilerek onları seyretmeye koyuldu. Ve bütün ısrarlara rağmen oyuna katılmadı. Arkadaşları, “Niçin oynamıyorsun?” diye sordular, “En güzel misketleri sen kazanmıştın.” Çocuk inci gibi yaşlar süzülen gözlerini  arkadaşlarından  kaçırmaya çalışırken “Misketlerim bu elbiselere yakışmayacak kadar güzeldi.” Dedi, “Bu yüzden onları bayramlık kabanımın cebine sakladım
!”

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 16:12:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tskler Paylasım ıcın benı cok eskılere goturdun Manolya   Emegine Saglık arkadasım

enuball

enuball resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 16:17:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Küçüklüğümüzde arkadaşlarla toplanır, Kapı kapı dolaşır şeker toplardık.Aldığımız bayram haşlıklarıyla patlayıcı madde alır kimseye zarar vermiycek şekilde bayramın tadını çıkarırdık..Bohemian nın dediği gibi bayramda çocuk olmanın tadı bambaşkadır.Manolya41 paylaşımların için ve çoçukluğumuzun o güzel günlerine demir attığın için teşekkürler.

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 16:55:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 17:03:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sen yoksun çocuk

Bende yokum

Bayramlıkların başucunda mı sabahladın her zaman ki gibi?

Yok, muydu bayramlıkların?

Babam yok diye ağladın mı?

Ben ağladım

Kuşlara baktım ağladım

Bulutlara baktım ağladım

Duvarlara baktım ağladım

Kapılara baktım ağladım

Yağan yağmurlarla ağladım

Boynu bükük öyle kalımı verdin?

Ben kaldım çocuk, ben kaldım

Uyumadın mı sabaha kadar?

Uyku tutmadı mı?

Ben de uyumadım,

Yastık dike, ranza tabut, uyku ölüm..

Ağladım dolu dolu senin gibi

Gözlerim bayram etti

Ağlamak ne güzel şeymiş çocuk...

Bekir URFALI

Sevgi yağmurundan yüreğine bir damla düşürmeyi bilenlere

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 15:14:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
emeğine sağlık manolya
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir