ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 03:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
    ÇOK PİS DİZİ İZLERİM
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 21:14:49      ÇOK PİS DİZİ İZLERİM sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Oldum olası televizyonda ne var ne yok peşine düşemeyenlerden ve öyle manyak gibi pcde dvd, film yükleyip şu kadar filmim oldu kasıntılığına geçemeyen biriyim....

Ama mütemadiyen düşündürdüğü için beni güzel oyalayan LOST ve PRISON BREAK dizilerini bitirdim.

ee ne olucak derken aslında ulusal bir kanalda gene yayımlanan ama benim ilgilenmediğimden bilmediğim HEROES dizisini söylediler.Bende bir araştırma yaptım sizinle paylaşmak istedim belki sizde benim gibi izlemeye başlarsınız :D

Heroes, 25 Eylül 2006 tarihinde Amerikan NBC kanalında yayınlanmaya başlamış olan televizyon dizisidir. Dizinin ilk bölümü 14,3 milyon seyirci çekmiş ve NBC kanalında son beş yılın en fazla reyting alan dizisi olmuştur. Heroes un Türkiye deki ilk bölümü 4 Mart 2007 Pazar günü 21:00 da CNBC-e de yayınlanmıştır.Türkiye de de çok beğeni toplamaktadır.

İngilizce heroes sözcüğü "kahramanlar" anlamına gelir.

KONU : Dizi "sıradan insanlar" gibi olduğunu düşünürken, bir gün inanılmaz yeteneklerle uyanan insanların hikayesini anlatıyor. Japon bir bilgisayar yazılımcısı, zamanı ve mekanı yönlendirebildiğini keşfeder. New York lu bir ressam, geleceği resmedebilmektedir. Liseli bir ponpon kız, hiçbir şekilde yara almadığını, bir anne, güçlü bir ikinci kişiliğe sahip olduğunu, bir polis memuru, başka insanların düşüncelerini okuyabildiğini keşfeder,başkan adayı bir kişi uçma yeteneğini keşfeder ve daha bir sürü süper güçlü olan insanlar.

Tüm bu insanların "insanlığı kurtarmak" adına yapmaları gereken görevleri vardır. Bu zor bir görevdir.

Birde bir sembol olayı var bunuda şöyle açıklıyoruz :Sıkça görünen ve yeni kahramanlarla alakalı olan bu sembol stilize bir RNA molekülüne benzemektedir. 12. bölümde Ando Masahashi sembolün iki Japonca karakterin birleşimi olduğunu ortaya çıkartmıştır. "Büyük yetenek" manasına gelen 才 (sai) ve "mucize" anlamındaki 与 (yo) karakterlerinin birleşimidir.Bu sembol bir çok kez bir kahramanla ilişkili olarak görünmüştür. Ayrıca dizide Tanrı vergisi işareti olarak söylenmektedir:

Bennet lerin evinde dekoratif bir obje olarak.

Matt Parkman ın bulunduğu bir cinayet olay yerindeki yüzme havuzunda.

Chandra Suresh tarafından yazılmış bir genetik profil program ekranında akan yazılar
arasında yinelenen bir şekil olarak.

Hiro Nakamura Times Meydanı na ışınlandığında arkasında yer alan reklam panosunda.

Chandra Suresh in yazdığı genetik program çalıştığında bilgisayar ekranında.

Peter Petrelli tarafından yapılan bir resimde.

Isaac Mendez tarafından yapılan resimlerin bir çoğunda.

Mohinder Suresh in dairesinde yer alan haritanın üzerindeki bir post-it notta.

Claire Bennet in geometri ders kitabında.

Sylar ın dairesindeki resimlerde.

Niki Sanders ın ikinci kişiliği Jessica ortaya çıktığında omzunda dövme olarak
Gelecekten gelen Hiro nun sahip olduğu, 16.yy da yaşamış bir samuray olan Takezo Kensei ye ait katananın kabzasında.

Chandra Suresh in Activating Evolution isimli kitabının kapağında.

Isaac Mendez in 9th Wonders çizgi romanının 14. sayısının sol üst köşesinde (Micah ın okuduğu 13. sayıda sembol yer almamaktadır).

Mr. Bennet in Haiti li yardımcısının boynundaki kolyede.

Isaac Mendez tarafından yapılan Niki/Jessica resminde boya katmanının altında.
Homecoming bölümünde ulaşım firmasının sembolü üzerinde.

How to Stop an Exploding Man bölümünde bir savaşçının sancağında.

Takezo Kensei adlı, Kyoto da yıllar önce yaşamış, mitolojik bir karakterin simgesi olarak. (bkz. üstteki madde)

Not: Biri bloğuma not düşmüş üçüncü sezon fiyasko diye ...Ühüüüü

Jelin....

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 02:28:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yabancı Dizi izlemeye lisede Dawson s Creek ile başladım. Hayatımın dizisiydi diyebilirim, herkese tavsiye ederim.

Ve Prison Break ile tanıştım cnbce de, hayatımın dönüm noktalarından biri gene :) Yok böyle dizi ya  Lost izlemedim ama PB gibi etkiliyecek dizi bulmak zordur:) bütün bölümleri var Lost un ama hala başlamak içimden gelmedi, ama izleyeceğim:)

Heroes 2 sezon tv den takip ettim , güzel dizi ama PB gibi müptela oluncak birşey değil. Genede izleyin derim :) 3. sezon bölümleri hazır onunda PB 6. bölümü izliyim heroes te çıkacak aradan:)

Ve benden de sizi bir tavsiye ;

Dünyanın En komik dizisi ,  How I Met Your Mother  

ve cnbce deki tüm komik dizileri izleyebilirsin iiyiler.

Çizgi dizi olarak açtığım Avatar başlıgına bakabilirsiniz...

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 13:27:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BP gibisi yok evet bunu bende kabul ediyorum...Heroes da bir kaç bölüm seyredilmesede Yalan Rüzgarı gibi kalınan yerden devam ediliyor...En sıcak bulduğum Hiro nun I DID IT diye bağırması oldu...Bakalım sıkılana kadar devam edicez

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 14:45:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tavsiye edeceğiniz türk dizisi yok mu ? hep yabancı menşeli dizi söylemişsiniz  ama lost en iyisi

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 15:56:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir dizi manyağı olarak size kişisel beğenimden oluşan en iyi dizileri sunuyorum:

En iyi dram dizisi: Six Feet Under
En iyi suç (crime) dizisi: Oz
En iyi aksiyon dizisi: Prison Break
En iyi tarih dizisi: Rome
En iyi fantastik dizi: Carnivalé
En iyi bilim kurgu dizisi: Battlestar Galactica
En iyi gizem (mystery) dizisi: The X-Files
En iyi komedi dizisi: Seinfeld
En iyi çizgi dizi: South Park
En iyi anime dizisi: Avatar: The Last Airbender & Death Note (Bu ikisi arasında kararsızım)
Ve son olarak izlediğim en iyi dizi: LOST

Heroes yukarıdaki isimlerin yanına yaklaşamaz. Kötü bir dizi değil ama kesinlikle en iyi diziler arasında değil.

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 16:22:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Bir dizi manyağı olarak size kişisel beğenimden oluşan en iyi dizileri sunuyorum:

En iyi dram dizisi: Six Feet Under
En iyi suç (crime) dizisi: Oz
En iyi aksiyon dizisi: Prison Break
En iyi tarih dizisi: Rome
En iyi fantastik dizi: Carnivalé
En iyi bilim kurgu dizisi: Battlestar Galactica
En iyi gizem (mystery) dizisi: The X-Files
En iyi komedi dizisi: Seinfeld
En iyi çizgi dizi: South Park
En iyi anime dizisi: Avatar: The Last Airbender & Death Note (Bu ikisi arasında kararsızım)
Ve son olarak izlediğim en iyi dizi: LOST

Heroes yukarıdaki isimlerin yanına yaklaşamaz. Kötü bir dizi değil ama kesinlikle en iyi diziler arasında değil.

dizi maxte mi izliyorsun ??  çoğunu ilkkez duydum

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 16:26:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bezbebek>>  ( bizi Bu diziden mahrum bırakmıyarak sabah öğle akaşam gece tekrarlarını yayına koyan fox yönetimine sevgilerimi iletiyiroum )

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 17:55:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lTraCyMcGrady1l :

bezbebek>>  ( bizi Bu diziden mahrum bırakmıyarak sabah öğle akaşam gece tekrarlarını yayına koyan fox yönetimine sevgilerimi iletiyiroum )

eskiden hayat bir filmdi şimdi ise dizi

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 18:36:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok pis sigorta attırırım ptesiye dek de elektrik kesintisi olur.Bana ne ya ben anlamam elektrikişinden derim :)

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 20:30:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LaserSail :
Çok pis sigorta attırırım ptesiye dek de elektrik kesintisi olur.Bana ne ya ben anlamam elektrikişinden derim :)

lasersail üstteki üyeyi yolda görsen ne dersin başlığı  ile karıştırdın  bir sonraki sayfaya bak

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir