ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Haziran 2024, Cumartesi 06:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Masalımız Bitti Kahramanım!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2008 Per 20:24:18      Masalımız Bitti Kahramanım!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ufacıktım bu masala başladığımda.. Figürandım ben senin oyununda. ßir üst mertebeye hiç bir zaman erişememiştim zaten... Üstümde birçok yük var,ağırlık yapıyor.Anlaşılması zor, biliyorum. Aynanın karşına geçiyorum, son rujumu da sürüp başlıyorum provalara.. Herşey düzgün olmalı. Her ne kadar görünmeyeceğimi bilsem bile...

Farklıydı bu masal..Diğerlerine benzemeyen birşeyler vardı bunun içinde. Farklı anlam katan..
Üşüyorum ...

"Senin gökYüzünde uçaMam!"

Ama bildiğim de çok şey var.. Senin gökyüzünde uçamam! Kanatlarım kırılır. Düşerim... Gökyüzün dar gelir bana. Yetmiyor işte bana ayırdığın zamanın,mekanın,olayın,sevdan ... Yetmiyor işte! Uçamıyorum,istesemde .. Kırılır kanadım.Düşerim.. Ayrılık zor gelir bu bedene ....

Bilirsin beni..

"Senin yağmurunLa ısLanamam!"

Farklı bir duygu benimkisi.. Dolu gibi gelir yağmurun üstüme.. Ağır gelir,zaten ağır olan bedene.. Neler var anlatılması güç aslında. Neler var söylenmesi acı. Daha neler neler var ...

Ortasına gelmişti masal ın.. ßen hala yoktum piyasada.. ßoşuna mıydı onca hazırlık? Onca düşler? Onca sevda...
Herşey farklı olucaktı bu sefer.. /düşlerde .. /yalan dolan..

Ve..
Sonunda masalın sonunu getirmiştin.. ßen hala yok tum.. ßir köşedeüzüntümü paylaşıyordum, kağıdımla,kalemimle.. "Mutlu Son"du seninkisisanırım.. Gülümsüyordun ..
ßense içten içe, ağlıyordum !

Masal bitti kahraman ım..
Masal ımız bitti ..
Kollarında uyuyamam !
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir