ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 09:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler
forum sohbet oyun basliklari
   İkiz kuleler..
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

GoogleSpei

GoogleSpei resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2009 Pzt 23:50:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yaklaşık 2 senenin üzerine ilk defa yazıyorum. Yanlış bilgilerle adımı kullanarak silinen veya küflenmeye yüz tutmuş kişilere bir iki kelam edimde anladığım kadarıyla yıkılmış forumu canlandirim...

Klasik yazım şablonunu kullanayım... ancak ozaman anlıyor bazıları...

vogen :
Goglespei geri dönmüs

Geri dönmüş? Nereye? Senin bile kabullendiğin yok olmuş foruma mı? Dönmek için bir neden varmı? Yada gidişime vesile olan nedenlerden biri veya bir kacı ortadan kalktımı veya kaldırıldımı?

NoT: Sonuçları değiştirmekle uğraşmayın... Azcıkda sebeplere bakın...

vogen :
bütün ajanlara, yönetime küfür eden adam burada. Yahu bu adam CC ajan, editör, yönetim vs...

Şimdi bir kişi NOA denen adamda dahil olmak üzere hani o İP numarımı görüyordu ya, diğer nicklerimleda beni takip edebiliyordu ya yada ccop geçmiş yazılarıma bakarak bir tek küfür bulsun hemen karşımda olan yani kufur ettiğim kişiye gerekli belgeleri yollasın beni mahkemeye versinler. Alınacak tazminatın 2 katını sana yollayacam...

Bu kısa girişten sonra, Hurrem ve piyanist dahil olmak üzere realde beni gören kişilerden biri bile benim ne kadar argo ile yakın olduğumu iyi bilirler. o yüzden de en başta gerekli cevabı aslında onlar vermeliydiler... DEğilmi hurrem sultan. İlk önce kufur etmediğimi anlatman gerekirken sadece mesaj tarihini belirtiyorsun :) Anlayana oda yeter ama bu adam anlamaz...

vogen :
küfür kafirden atılmamışmıydı?

Ben atılmadım. NOA denen emekli Şef benim kendime ait bir site acmama dayanamadı :) Sonrada banladı nickimi ve 1000 mesajımı sildi. Sonra sistem geri yukledi ama birdaha sildi mesajlarmı:)

Sonucda ccop veinfumum ve href sadece seyretti bu olanları :) Yanı kufur den değil NOA nickimi banladı ve başka nicklerle site içersinde sanki bir şey olmamış gibi sohbetime devam etmemi istediler.

vogen :
Atıldıkdan sonra kendisine site yapıp CC ajanlarına, editörlerine...

Ya arkadaşım bilmiyorsan otur kenarda seyret :)

Ben banlanmadan evel sitemi acmiştim :) Site acttığım için banlanmıştım. Daha dogrusu nickim banlandı...

ben gidince rahat etmişiniz . forum 4-4 olmuş :)

NoT: Bu konudan 2 gun sonra haberim oldu anca haber verdiler:) Kusura bakmayın biraz paslanmışım. Malum hayat devam ediyor ve 7 sitem daha var:)

Hadi size kolay gelsin. Bu yazım size 1-2 ay yeter:)

Mesajı yazan : Googlespei

MinosTeyZe

MinosTeyZe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2009 Sal 02:33:51sohbet oyun linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2009 Cmt 02:24:25sohbet oyun linki
·GoogleSpei· :

Yaklaşık 2 senenin üzerine ilk defa yazıyorum. Yanlış bilgilerle adımı kullanarak silinen veya küflenmeye yüz tutmuş kişilere bir iki kelam edimde anladığım kadarıyla yıkılmış forumu canlandirim...

Klasik yazım şablonunu kullanayım... ancak ozaman anlıyor bazıları...

vogen :
Goglespei geri dönmüs

Geri dönmüş? Nereye? Senin bile kabullendiğin yok olmuş foruma mı? Dönmek için bir neden varmı? Yada gidişime vesile olan nedenlerden biri veya bir kacı ortadan kalktımı veya kaldırıldımı?

NoT: Sonuçları değiştirmekle uğraşmayın... Azcıkda sebeplere bakın...

vogen :
bütün ajanlara, yönetime küfür eden adam burada. Yahu bu adam CC ajan, editör, yönetim vs...

Şimdi bir kişi NOA denen adamda dahil olmak üzere hani o İP numarımı görüyordu ya, diğer nicklerimleda beni takip edebiliyordu ya yada ccop geçmiş yazılarıma bakarak bir tek küfür bulsun hemen karşımda olan yani kufur ettiğim kişiye gerekli belgeleri yollasın beni mahkemeye versinler. Alınacak tazminatın 2 katını sana yollayacam...

Bu kısa girişten sonra, Hurrem ve piyanist dahil olmak üzere realde beni gören kişilerden biri bile benim ne kadar argo ile yakın olduğumu iyi bilirler. o yüzden de en başta gerekli cevabı aslında onlar vermeliydiler... DEğilmi hurrem sultan. İlk önce kufur etmediğimi anlatman gerekirken sadece mesaj tarihini belirtiyorsun :) Anlayana oda yeter ama bu adam anlamaz...

vogen :
küfür kafirden atılmamışmıydı?

Ben atılmadım. NOA denen emekli Şef benim kendime ait bir site acmama dayanamadı :) Sonrada banladı nickimi ve 1000 mesajımı sildi. Sonra sistem geri yukledi ama birdaha sildi mesajlarmı:)

Sonucda ccop veinfumum ve href sadece seyretti bu olanları :) Yanı kufur den değil NOA nickimi banladı ve başka nicklerle site içersinde sanki bir şey olmamış gibi sohbetime devam etmemi istediler.

vogen :
Atıldıkdan sonra kendisine site yapıp CC ajanlarına, editörlerine...

Ya arkadaşım bilmiyorsan otur kenarda seyret :)

Ben banlanmadan evel sitemi acmiştim :) Site acttığım için banlanmıştım. Daha dogrusu nickim banlandı...

ben gidince rahat etmişiniz . forum 4-4 olmuş :)

NoT: Bu konudan 2 gun sonra haberim oldu anca haber verdiler:) Kusura bakmayın biraz paslanmışım. Malum hayat devam ediyor ve 7 sitem daha var:)

Hadi size kolay gelsin. Bu yazım size 1-2 ay yeter:)

Mesajı yazan : Googlespei

Komik olma 2 gün sonra haberin olmuş! Sana Googlespei adını takan benim, sen sonrasında bu nicki aldın...

Sana arka çıkabilecek ajan, moderator, şef, yancı, çaycı bozuk adamdır. Senin burada onlara söylediklerini ben hatırlıyorum, onlar unuttuysa bilemem, onların sorunu. 

Senin nickin banlanmadı, sen banlandın CC de. Yanlış (eski) bir başlığa doğru yorum yapmışım sonuçta....  

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir