ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 17:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   HAKKARİ DE HAİN SALDIRI:15 ŞEHİT:((
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

oskayyy

oskayyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2009 Pzt 15:13:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
gece çok soğuktu bayramın 4 günüydü bayrak tepeye yakın ketina tepede görevdeydik geceyi orada geçirdikten sonra mevzilerimeze çekildik biraz uyudum saatte baktığımda saat tam 12:30 du birden komtanlar herkezi uyandırdı ne olduğunu anlamadan bütün tim halinde pusuya yattık daha sonra aktütün karakoluna ait bayraktepeyi bastıklarını söylediler roket sesleri top sesleri beni çok ürkütmüştü o hain saldırı günü hiç birşey yapamadan orada bekledik şimdi düşünüyorumda keşke emir gelseydide bizde o gün çatışma anında arkadaşlarımıza yardımcı olsaydık ben o günü asla unutamam... ama şunu bilirim şunu söylerim      ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2009 Per 11:57:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

OSKAYYY   emir gideceği yeri iyi bilir.

PKK elebaşılarını yakaladık; `bırakın` diye emir geldi 

Güneydoğu`da uzun yıllar TSK`ya tercümanlık yapan Yıldırım Beğler, şok ifşaatlarını sürdürüyor.
 Diyarbakır emniyet gen .müdür ALİ GAFFAR OKKAN`ı Özel Kuvvetler`e bağlı C Timi`nin öldürdüğünü" açıklayan Beğler, dün de önemli itiraflarda bulundu. Beğler, görev yaptığı dönemde terör örgütünün elebaşıları Murat Karayılan ve Cemil Bayık gibi birçok ismi Kuzey Irak`ta yakaladıklarını söyledi. Ancak yukarıdan gelen emirle bu kişileri serbest bırakmak zorunda kaldıklarını ileri sürdü. Bölgede birçok kez PKK`ya göz yumulduğuna; hatta örgüte yardım edildiğine şahit olduğunu anlatan Beğler, "İstesek PKK`yı bitirirdik. Bitirmedik, çünkü bizim işimize geliyordu. Biz derken, Özel Kuvvetler... PKK`ya erzak veriyorduk, ilaç veriyorduk. PKK`ya silah veriyorduk." iddialarında bulundu. Beğler, bu ihanetin içerisinde Ergenekon davasında yargılanan bir subayın da olduğunu öne sürdü.

Kuzey Irak`ta TSK adına ajan olarak görev yaptığı dönemde Murat Karayılan`dan Cemil Bayık`a kadar birçok üst düzey PKK`lının yakalandığını savunan Beğler, şöyle devam etti: "Kuzey Irak`ta M. Yarbay`a bağlı olarak çalışıyorduk. M. Yarbay da o dönemde Şırnak Tugay Komutanlığı`na bağlıydı. 92 yılında Apo hariç hepsini yakaladık. Ne yaptılar? `Aman Türkiye`ye götürmeyelim, beklesin.` dediler. Buna ben bizzat şahit oldum. Başlarında nöbet tutanlar arasında ben de vardım. PKK`nın bütün merkezî kadrosunu Zaho`daki Talabani`nin karargâhı olan komite denilen yere getirdik. Burada bu gece kalsınlar, yarın götürelim şeklinde yukarıdan emir aldık. Daha sonra bir emir daha geldi. `Siz çekilin, peşmergeler onları korur, yarın erkenden götürürüz.` dediler. PKK`lıları gece peşmergelerin korumasına bıraktık. Fakat sabah geldiklerinde hiçbirini göremedik. Bize `Kaçtılar` denildi. Bir baktık Süleymaniye`ye Zala kampına gitmişler. Talabani almış götürmüş."

Beğler, Macaristan`dan gelen 4 bin Kalaş-nikof`un teröristlere verildiğini iddia ediyor. Doğudaki birçok kargaşayı kendilerinin çıkardığının da altını çiziyor. Beğler, kendilerine zaman zaman `Ortamı kızdırın` diye talimat verildiğini savunuyor: "L.G. (Ergenekon sanığı) diyordu ki, `Silopi`yi kızdırın biraz!` Tepeye çıkıyorduk iki roket salıyorduk. Millet sanıyordu PKK yaptı. Milleti topluyorduk, işkence yapıyorduk. Ortalık kızıştırmak bu." Beğler, "Ergenekon iddianamesinde ismi geçmeyen Ergenekoncu subay var mı?" sorusuna ise şu karşılığı veriyor: "Var. Ancak isimlerini söyleyemem. Çoğu görevde, çok faaller ve çok güçlüler. Kendim için değil, ailem için çekiniyorum. 2 general var, 1 yarbay var, 1 albay var.

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir