ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 20:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ajanlar görevini yapamıyorlar

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

tolgaatacanberk

tolgaatacanberk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 04:44:22      ajanlar görevini yapamıyorlarsohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    ajanlar görevini yapamıyolar  cc nin  içeriklerini bilmiyolar kafalarına göre tavır sergiliyorlar bu adaletli bir davranışmıdır ilgililerin beni bilgilendirmesini rica ediyorum.      sevgilerimle....

barabarabara

barabarabara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 05:13:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güzel bi cvp yazardım ama forum msjım yüzünden 24 saat aldım küfürde etmedim ama ne biliyim ama var işini yapmayan ajanlar cc de çogu zaman ajan bulamıyoruz son 2 haftadır ajan yok piyasada bi yıldızlar bi zuzu bide ahu var gerisini göremiyoruz şu an bile ajan yok cc de bi ozko var birde julyet var başka kimse yok belki düzelir he :)

CLumSyI

CLumSyI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 06:28:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bende sesleniyorum buradan ezilmiş bi halkın üyesi olarak CCDE ajan sistemi kalksın..Herkes ÖZGÜR hareket etsin artıkın.!(filtre zaten yetiyor hepimise)

PrinceofCC

PrinceofCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 06:40:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Fedayyn

Fedayyn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 06:44:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Evet Tolga Beye kesinlikle katılıyorum. Ajanlar görevini yapmıyor. Neden mi?! Çünkü, bu başlığı açan üye o kadar iki yüzlü bir insanki her gördüğümde tiksiniyorum. Odada bir saniye daha durasım gelmiyor. Sitedeki üyelere ettiği hakaretlerin, küfürlerin haddi hesabı yok. Ayrıca dün akşam da tiksindirici bir olaya şahit oldum. Odaya öyle bir nick ile girdi ki, böyle artık kendi kendime dedim ki " Yok abi artık bu cc ye girilmez. Böyle adamlar olduğu sürece burdan bir zevk alamayız" ama sonrasında tekrar bir düşündüm. 1 kişinin yaptıkları beni neden bu kadar ilgilendiriyor ki. Sayın Şeflerim burdan size sesleniyorum. Lütfen bu şahsiyetin cc ile ilişkisi öyle veya böyle kesilsin. Ben bir tane üye görmedim bu kişinin davranışlarını tasvip eden. Tolga nın da dediği gibi ajanlarımız aslında şeflerimiz görevlerini yerine getirip bu kadar uygunsuzca sitede dolaşan ve sahte nicklerle milleti rahatsız eden kişinin ne olursa olsun siteden ilişkisini kesmeliler.

Fedayyn

Fedayyn

Fedayyn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 07:06:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

barabarabara :
Güzel bi cvp yazardım ama forum msjım yüzünden 24 saat aldım küfürde etmedim ama ne biliyim ama var işini yapmayan ajanlar cc de çogu zaman ajan bulamıyoruz son 2 haftadır ajan yok piyasada bi yıldızlar bi zuzu bide ahu var gerisini göremiyoruz şu an bile ajan yok cc de bi ozko var birde julyet var başka kimse yok belki düzelir he :)

Bu konuya sadece şöyle açıklık getirmek istiyorum. Bugun odalarda dolanırken karşılaştığım ajanlar: Zuzuzezezizi, ccAhu, muratugras82, jisell, ExuLLa, LeCoultre ve 5 adet yıldızlı ajanlarımızın hepsiyle de bugün karşılaştım. Yani 10 adet ajanımızı bugün sadece ben gordüm. Eminim ki, benim görmediğim ajanlarımızda bugun cc ye katkı da bulunmuşlardır. Özellikle, OZKOOOO nickli ajanımızı yıldız aldığından beri günde 12 saatten fazla online görüyorum. Diğer yıldızlı ajanlarımızda, gerekeni layığınca yapıyorlar. Ama ben inanıyorum ki, basit hatalar dışında bütün ajanlarımız görevlerini tam anlamıyla yapıyorlar. Ancak değinmem gereken bir nokta daha var. O da ajan eksikliğinin hala hissedilmesidir. Bu da zamanla aşılabilecek bir konu olduğu için açıkçası çokta büyük bir sorun teşkil etmiyor.

Fedayyn

enuball

enuball resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 13:47:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·tolgaatacanberk· :
    ajanlar görevini yapamıyolar 

Kimi ajan arkadaşlarımız oda içerisinde bulunduğu sürece hem sohbet akışını hemde kendi sohbetlerine yön vermekle kalıp,Sohbet odası içerisinde rahatsız olduğunuz davranışlardan dolayı ajan arkadaşlarımızı "özel" den, uyararak şikayetinizi onlara açıklayabilir.Bu konun mansurunda herhangi bir şekilde cezanın gerekcesi varsa gereken yapılır.Keza teşkil eden bir husus yoksa sizlerin ajanlara fevri davranak olayın gerekçesini onlardan öğrenebilirsiniz!

·tolgaatacanberk· :
     cc nin  içeriklerini bilmiyolar kafalarına göre tavır sergiliyorlar bu adaletli bir davranışmıdır ilgililerin beni bilgilendirmesini rica ediyorum.      sevgilerimle.... 

Chatcity sohbet odaları içerisinde bulunan bir çok üye chatcity içeriklerinden maaf nedeni ise sohbet odalarında sergilenmesi gereken davranışları hemen hemen kişisel şekilde idrak etmiş bulunmaktadırlar.Kimileri ajanların ceza sistemi konusunda bilgi sahibi olmadığı/kimileri bir takım ajanlarla kişisel anlamda sorunlar yaşayarak bunu gayri anlamda görevine yansıtması, akabinde "ajanlık" görevi alan bir çok arkadaşımız veya rozet taşımakta olan bir çok ajanlarımız eksiklikleri sadece insanlara göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü olmakla kalıp,Ajanlarla kişisel polemikleri olan arkadaşarımızın sucu göstermiş oldukları performanslarında bulmaktalar.Sohbet odalarında unutulmaması gereken bir konu hepimiz birer ajanız, yapılması gereken davranışların ve yanlışların telafisine sadece izin vermek,Hatalara engel olmak yapılan bir kusurun aşamasına izin vermemek.Tekabülünde unutmamak lazım ki hepimiz birer "Şefiz"

Teşekkürler

1BiLeBiLSeM

1BiLeBiLSeM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 18:51:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ajanlar hakkında bi problemin varsa bunu info@chaycity.cc sölemelisin bence

Burada bence hiçbir ajan görevini yapamıyor değil . Hemen hemen hepsi görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar

Haksızsam Lütfen Biri Bana Sölesin

MoCCaLoCCa

MoCCaLoCCa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2008 Sal 20:13:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ajanlari bilmem ama

OZKOOO ve JULIYET

Her konuda yardimci oluyorlar

merci pour

*MoCCa oCCa*

CC sohbet icin buraya