ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 03:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   chatcity ye neden takılıyorsunuz
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yengeclerim

yengeclerim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 11:35:58      chatcity ye neden takılıyorsunuzsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ben soylıyeyım en basta ben buraya dayımmın sayesın de uye oldum yanı dayım tavsıye ettı onu bu sıteye takılırken gordum ben de takılırım dedım arasıra sımdı bırakamıyorum neden ben de bılmıyorum

siz neden takılıyorsunz buraya

bu arada dıyımın nıckı:: MYSToRiouSS.

crazzybECATnAK

crazzybECATnAK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 20:42:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hani sazanlık gibi olmasında bana da arkım söledi burayı bende mi yoksa çok sevdm yaff..hay allah kahretsn..sen neden takılıyon pekibne sıkılıyorum diye.hep aynı şeyler var bu dünyada aç tv yi ırakta savaş efendm araba uçmuş dağdan felan falaannn....zuhaaaaa

yengeclerim

yengeclerim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 12:07:27sohbet oyun linki
ne anlamı var bu konuyla  ıragın araba patlamıs sana ne sen kendı ulkenle ılgılen bende bunu dıyorum zaten kendı ulkenle ılgılen ılgılenmıyorsan hayatın tadını cıkart senın neden takıldıgını tam  olarak anlamadım ben acıkladım zaten dayım  tavsıye ettı bana forumda yazıyor zaten  suraya mıllet te ınsanlık kalmamız be kımsede yurek yakkı yazsın lar buraya neden takıldıklarını

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 00:03:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yengeclerim :
ne anlamı var bu konuyla  ıragın araba patlamıs sana ne sen kendı ulkenle ılgılen bende bunu dıyorum zaten kendı ulkenle ılgılen ılgılenmıyorsan hayatın tadını cıkart senın neden takıldıgını tam  olarak anlamadım ben acıkladım zaten dayım  tavsıye ettı bana forumda yazıyor zaten  suraya mıllet te ınsanlık kalmamız be kımsede yurek yakkı yazsın lar buraya neden takıldıklarını

Sen bu kadar saçma bir soru sorarsan kız da saçmalar tabi. Tam Cem Yılmaz lık olmuş senin bu sorduğun hani şu "neden mizah" diye soran haber sipikeri gibi "neden takılıyorsun" soruya bak. Allah ım hala var mı böyleleri diye düşünürken nereden çıkardın bunu karşıma.Her şeyin altında bir neden aramayın

Hoşçakalın.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir