ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 17:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Sanat ve Felsefe
forum sohbet oyun basliklari
   İkİ Ayakli Hayvan
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 14:02:50      İkİ Ayakli Hayvansohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Hasta ruhlu kelimeler eşliğinde kime haykırsam mikrop öldüren bu soğukta?

En çok kendimi öldürmeliyim sadist satırlarda.Hayır! önce başlayan hikaye bitirilmeli ki bilinsin bir ölümün düşü.İki ayaklı hayvanın olur mu düşü? Düş dediğin düşünebilen iki ayaklılar içindi,sonradan edinilmiş isim ise sosyal sınıflandırma özelliği.Demem o ki; düş kurmak için düşünceye,düşünebilmek içinde gerekli iki ayağa sahip bir hayvanım.Sosyal statüm gereği iki ayaklıların en aşağılığıyım.Şimdi hikayeyi geliştirme zamanı…

İnsanlar…Doğuşumun şeref pastasından nasiplenen aç varlıklar.Herşey onlarla başlar.İlk tanışma…İçgüdüseldir embriyodaki konaklama.Zamanı gelince çıktığın iç en kutsalındır.İsminden bilinmesede iki ayaklıların en özelidir ve belirleyici özelliği anne oluşudur.Tüm iki ayaklılar arasında doğuşuma merhametli davranan tek varlıktır…Aydınlanma çağında ondan aşılanmış sevgiyle bakarsın dünyaya.Baktığın dünyada çocuk olmak büyümeye programlanmış iki ayaklıya sunulmuş acıtan bir hediyedir.Çocuk olmak kolaydır karmaşık olsada güzeldir dünya…Anne dışındaki iki ayaklıları tanıma evresinde başlar nefret.Her tarafındadırlar;büyümeye devam ettikçe aşı etkisini kaybedip her zerren nefretle dolmaya başlar…Yalnızlık denilen büyülü kelimenin peşine düşüp koparsın iki ayaklılardan.Bütün yüzler yabancısındır artık ve düşünebilen iki ayaklılar sınıfından “hayvan” tanımlamasıyla uzaklaştırılırsın aşağılık mertebesine(!)..İnsanlar…Sevgi verdikçe seni nefrete sürükleyen varlıklar.Mutlu olmak isterken sana mutsuzluğu vadeden yaratıklar.Sizler! bilinki en merhametliniz annemdi;onunda sevgisi sadece banaydı…Ey nefretimin tohumları! Sizi sevmekle başlamıştı hikaye ve size nefret beslemekle bitti payınıza düşenler…

Aşk…Başladığı andan gerisinin nisyanıdır.Yeniden doğuşun embriyosuz evresi…Nefreti süresiz kadro dışı bırakan en pembemsi bulutların adıdır aşk…Bulutlara sürükleyen ise iki ayaklıların en güzelidir.Güzelliği;bir anneyi aldatmanın yürek sancısıdır…Uzaktan bakmalarla başlar güzellik.İlk fark edilen saçlardır;uzun ve siyah…Uzaklar sancıtınca yaklaştırır adımlar…Bir nefes ötede gözler…Derinliği tattırınca bir çift göz;kaybettirir seni kendi kuytularında.Kuytularda içini kemiren;gölgesiz,yer kaplamayan sessiz bir ses..Kuytulardan çıkışı gösteren bu dost sese kulak asmalı ve sıyrılmalı kuytulardan…Gözlerin ve saçların sahibine fısıldama zamanı…İlk fısıldayış.İlk duyuş.Reddediş!!!Kuytudaki ses!ne yaptın bana? Şeytan!!!Anne!beni affet;utancım Adem’den doğma…Artık çok geç! Yalnız bırakıldım…Sığınmalı başka aşklara…Saçlar,gözler ve ses! Reddediş kısır döngüsü!!!Şeytan’da sırt çevirdi…Yalnızlık ve bilince kazınan tanımlama;iki ayaklı hayvanım ben!..

Hayat…Yalnızlığa itilince fark edilen canavar.Anlamsız bakarken dünyaya,pasif cellat…Saplanmışken akıl kaybettiren bataklara,tüm silahlarını çeken aktif yok edici..Şimdi söyle bana hayat! nerene sığdırayım intiharımı? Önce iki ayaklıları sevdirttin sonra nefreti büyüttürdün bana.En sonra aşkı sundun…Bulutlarda gezdirdin yüreğimi…Şeytan ile işbirliği yapıp bir sese gönderdin kulağımı.O sesin,yüreğimde yangın çıkarmak için yol alacağını bilen sendin.Şimdi tüm nefretim sana! Hadi söyle bana;nerene gömeyim leşimi?..

Baktığın dünyada büyümek ne zor iştir.Yeniden çocuk olabilmek mümkün müdür? Çocuk kalabilmek bir düştür.Neyseki her büyüyen iki ayaklı ölmeye programlı…Yeniden bakmak dünyaya…Beklide kaderimdir nefret…Anne! beni embriyona geri al!..
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir