ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 14:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   NEDİR BU AJANLIK HEVESİ
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

pintyy

pintyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 18:51:33      NEDİR BU AJANLIK HEVESİsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhabalar,

Bune yaaa, herkes ajan olabilmek için can atıyor. Bu kadar önemli olmamalı ajanlık. Birilerine ceza vermekle onu bunu takip etmekle geçmemeli bence burda vakit. Gün boyu yaşamları mutlu ve acı olayları paylaşmalı, bolca tavla oynayıp yenilenle gırgır geçmeli, dans etmeli, aşk gösterilerinde bulunulmalı yeni arkadaşlıklar kurmalı, tabi bütün bunları yaparken onur kırıcı olmazsak herkes seviyesini bilirse kimsenin ajan olmasına zaten gerek kalmaz haksızmıyım ey cc üyeleri)))

bybrut568

bybrut568 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 20:03:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
pinty kadim dostum..  bende anlamadım ama senelerdir böyle.. Ayrıca ajanlardanda doğru düzgün görevlerini yapmayanlar oldugu için millet ajan olmak istiyor sanırım..

pintyy

pintyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2008 Per 17:52:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
gelen gideni aratır diye bi laf var sanki yeni gelenler onlardan iyi olcak nese boş verdim kim ne halt oluyosa olsun

IRONiNI

IRONiNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2008 Per 15:38:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Açık yerde tepecik kendini dağ sanır.

Baskangenc

Baskangenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2009 Cmt 07:58:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·bybrut568· :
pinty kadim dostum..  bende anlamadım ama senelerdir böyle.. Ayrıca ajanlardanda doğru düzgün görevlerini yapmayanlar oldugu için millet ajan olmak istiyor sanırım..

Kesinlikle Katılıyorum Kesinlikle...

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2009 Çar 11:05:17sohbet oyun linki

kendin diyosun hacı bu bi heves.sana saçma gelebilir belki haklısın ama dünya da mutlu olmak için varız.insanlar para verip vip oluyolar bunun sebebi ne sence onlara enayi mi demeliyiz aouu hayır belki vip olmak onların sevdiği bişey tartışma konusu açmışsın buraya resmen tartışma mutluluk vermez sen salla gitsin yaa sen mutlu olmana bak ne işin var ajan hevesiyle olmak isteyen olsun hacım  

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2009 Çar 16:28:08sohbet oyun linki
FBI ajan seçimi için mülakat yapacaktır.3 kişinin başvurusu kabul edilir.Birincisine karını seviyor musun? sorosu sorulur.Adam evet seviyorum der.Ülkeni seviyor musun? sorusu sorulur.Evet seviyorum der.Bunun üzerine masada silah var git ve karını vur derler.adam bunun üzerine silahı alır ve içeri girer 5 dk. içeriden ses gelmez ve sonra adam dışarı çıkar.yapamayacaım der. ikindi adama aynı soruları sorarlar. oda içeri girer ve yapamayacağım der.Sıra Temel e gelir.Aynı soruları sorarlar. Temel içeri girer ve önce 4 el silah sesi duyulur onun üzerine de bir cam kırılma sesi duyulur. Seçmeyi yapanlar hemen içeri dalar ve ne oldu diye sorarlar.Temel cevap verir:
-Verdiğiniz silah kuru sıkıydı. Bende kadını camdan atmak zorunda kaldım

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2009 Çar 16:29:13sohbet oyun linki

bedost

bedost resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2009 Çar 19:40:25sohbet oyun linki

Manoş Komikti valla :)

ama bende bi gün ajanlık başvurusu yapıcam

kabul olur olmaz bilemem ama benim kurallarıma göre

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir