ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 02:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   KRİZ !
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TuzRuhuESK

TuzRuhuESK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2008 Cum 02:20:24      KRİZ !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Tanıyan bilir beni, uzun süredir cc de vakit geçiren bi üyeyim, biraz mola vermiştim ve şimdi burdayım fakat böyle bi konu ile ön plana çıkmak hoşuma gitmedi.

Evet kriz, bu gün bütün dünya ülkelerinde kriz var, bırak dünyayı cebimizde kriz var ama bizim bu cc de bi türlü kriz olmuyo. Yönetim, sanal hayat diyosun da bari şu tipleri, vipi, zartı, zurtu da krize sokta insanlar TEKRAR alışa başlasın, eski cc yi bilen bilir ;).

İnanıyorumki, insanların niyetine göre dua veya beddua olarak değişkenlik gösteren şu cümleyi bir çok üye içinden geçiriyodur:

" Allah ım, şu ccyide kriz vursun. "

zeynoski

zeynoski resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2009 Per 22:55:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya bence.. su vıplere hep ayrıcalık tnınıo tmm doru ama buraya para harcamak ıstemeyenlerde var mesela parasız tıpler coaltılmalı . . 1 tane yetmıyokı ! ben bu konudan sıkayetcıyım bıraz parasız tıplerde olsun lutfen dıkkate alın    ..

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2009 Cum 01:47:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßencede katılıyorum size ya eskiden olduğu gibi 3 tip normal userlere bedava olsun aksiyonsuz eskisi gibi yada viplik düşsün tip düşmesede olur :) ekmeğe zam yapılır gibi vipede zam oldu ya eskiden ne güdel 550 cc ye alıyoduk :) keske o zamanlar kriz yoktu tabi 5-10 tane alsaydım :) ama işte zam habersiz aniden geldi bir daha olmasını istemiyoruım ben sahsen yani bana katılanda coktur o yüzden istemiyoruz :)) Yoksa yönetim istifa heuheuuehueh

zeynoski

zeynoski resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2009 Cum 12:09:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1 tane de olsa kızlara ve erkeklere ücretsiz aksiyonlu tip kullanımı olsa daha da iyi olurdu . Olmasa bile bir kaç tane ücretsiz tip.. Ayrıca VIP olmayanların ıstedıı kadar resım ekleyememesıde kotu . lutfen yonetıcıler dıkkate alın.Ve bir önerim daha var.. Saçma gelebilir biraz hayalide olabilir ammaa..

chatcityde araba kullanımı olsun . Parasız arabalar vosvos olsun . Paralı arabalar güzel marka arabalar olsun ferrari falan  . =D tamam sacmalamıs olabilirim ama hıc fena olmazdı ! =))

EnDLeSSILoVe

EnDLeSSILoVe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2009 Cum 12:43:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

3 ün 5 in peşinde koşmayın.Bırakın onlar sizin peşinizden koşsun

MerLeen

MerLeen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2009 Cmt 22:54:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zeynoski :

1 tane de olsa kızlara ve erkeklere ücretsiz aksiyonlu tip kullanımı olsa daha da iyi olurdu . Olmasa bile bir kaç tane ücretsiz tip.. Ayrıca VIP olmayanların ıstedıı kadar resım ekleyememesıde kotu . lutfen yonetıcıler dıkkate alın.Ve bir önerim daha var.. Saçma gelebilir biraz hayalide olabilir ammaa..

chatcityde araba kullanımı olsun . Parasız arabalar vosvos olsun . Paralı arabalar güzel marka arabalar olsun ferrari falan  . =D tamam sacmalamıs olabilirim ama hıc fena olmazdı ! =))

zeynoski harikasınn:)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir