ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 13:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ChatCity Yönetimi, Ajanlarımız Ve Userler : Lütfen Bu Konuya Dikkat..!
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

S_E_F

S_E_F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 03:33:46      ChatCity Yönetimi, Ajanlarımız Ve Userler : Lütfen Bu Konuya Dikkat..!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Herkese selamlar ;

Sevgili arkadaşlar Chat City Yönetimine yardımcı olan ve bizlerin Chat City de huzur ve güvenini sağlayan ajanlarımız ve bizlerin özellikle bu konu üzerinde en az küfür ve rahatsızlık verici tavırlar sergileyen kişilere gösterilen tutumu bu konuda da her zamankinden daha çok özen göstermelerini rica ediyorum. Biliyorsunuz ki UYUŞTURUCU günümüzde  insanları bağımlı hale getiren, ruhsal yapısını bozan, pisikolojisini bozan, metabolizmasını olumsuz yönde etkileyen ve maddi manavi çöküntü yaşatan bir maddedir. Burada bunu tam olarak sizlere açıklamasını yapamam. Bu konuda da yeterli bilgiyi sahipte değilim. Fakat bu konuda İl Emniyet Müdürlüklerinin ve Emniyet Genel Müdürlüğünün yapmış olduğu internet sitelerinde gerekli açıklamalar mevcuttur ve yaşanmış olan hikayeler vardır.

Chat City yönetiminden ve Ajanlarımızdan isteğimiz ve bu yazıyı yazma geresinimi duymamdaki sebebe gelince;

Artık bu konu Reel ortamlardan farklı arayışlar içerisine giren ve bu gibi maddeleri pazarlamak isteyen, özendirmeye çalışan kişilerin sanal dünyada da gezmeye başladıkları ve kendilerine bir şekilde Pazar bulmaya çalışmalarıdır. Bunu yaparken de kendilerince uyuşturucu maddelere vermiş oldukları KOD İSİMLER ve UYUŞTURUCU MADDE İSİMLERİNİ NİCK OLARAK KULLANMAYA başlamışlardır. İşte bu yüzden Chat City Yönetiminin, onlara yardımcı olan Ajanlarımızın ve bizlerin konu üzerinde her zamankinden daha duyarlı olmaları gerektiğini, insanlarımızın ve gençlerimizin bu kötü madde ile tanışmadan adını bile duymada bertaraf edilmesi gerektiğini düşünüyorum ve sizlerinde gerekli ilgiyi göstereceğinizi umuyorum.

Saygılarımla...

Gerekli bilgi için :

https://narkotik.iem.gov.tr/main.html

https://www.egm.gov.tr/

Adreslerine başvurabilirsiniz !

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 03:42:43sohbet oyun linki
Yukardakı bılgıler cıdden uzerınde durulması gereken bır durumu belırtıyor. Sonucta bu tip bır dıalogun gecmesını engellemek görevımız olmalı dıye dusunuyorum. Yanı burda bulunan ınsanların yaş ortalamaları göz onune alındıgında burası cıdden bu tip ınsanlar ıcın cok cazip bı platform olmaktan kendını kurtaramayan bır yer. Bu konuda hassasıyetı kaybetmeden elımızden gelen duyarlılıgı en basta bız kullanıcılar olarak gosterırsek emın olun bunun onune bır nebze gecmıs oluruz. Bu konuda ellerındekı yaptırım gücü ile destek verıcek ajan arkadaslarında duyarlılıgını beklıyorum acıkcası.

S_E_F

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 18:45:04sohbet oyun linki

BİLİŞİM SUÇUNUN TANIMI

BİLİŞİM SUÇLARININ TÜRLERİ NELERDİR?

ÜLKEMİZDE EN ÇOK KARŞILAŞILAN BİLİŞİM ŞUÇLARINDAN ÖRNEKLER

BİLİŞİM SUÇU İLE KARŞILAŞTIĞINIZDA YAPABİLECEKLERİNİZ

BİLİŞİM SUÇLARI İLE İLGİLİ OLARAK MAĞDUR OLMADAN ÖNCE YAPILABİLECEKLERİNİZ

BİLİŞİM SUÇLARI İLE YAPILAN ÇALIŞMALARIN HUKUKİ DAYANAKLARI

YENİ TCK DA BİLİŞİM SUÇLARI

SANAL DOLANDIRICILIK (PHISHING)

NELER ÇALINIYOR ?

PHISHING NASIL İŞLİYOR ?

E-POSTA YÖNTEMİ NEDİR ?

PHISHING SALDIRILARINDAN NASIL KORUNMALIYIZ ?

KEYLOGGER

KEYLOGGER YÖNTEMİ

KEYLOGGER TÜRÜ YAZILIMLAR SİSTEME NASIL GİRİYOR?

KANUNLARDA BU SUÇ HANGİ MADDELERDE BELİRTİLİYOR?

GEREKLİ BİLGİ İÇİN :

https://www.iem.gov.tr/iem/?m=3&s=71

S_E_F

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 18:50:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 22:10:30sohbet oyun linki
En Üstteki Yazınızda Çok İyi Saptamalarda Bulunmuşsunuz Bravo Herkesin Bu Konuda Duyarlılığı Vatanı Ve Gençlerin Eğitimleri İçin Bir Borçtur...Bu Gibi Durumlarda Ajanlara Yardım Etmek En Doğrusu Tebrikler  S_E_F  :)

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 22:15:32sohbet oyun linki
IittIetiredev :
 Bu Gibi Durumlarda Ajanlara Yardım Etmek En Doğrusu
  Düzeltmek İstiyorum Gerekli Mercilere Yardım Etmek En Doğrusu :)

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 22:26:50sohbet oyun linki

S_E_F gerçekten çok önemli bir konuya değinmişsin...Nihayetinde hayatımızda kötü ne kadar şey varsa bu konuda hepimiz bilinçli olarak hareket edersek birşeylerin önüne geçmiş oluruz...Yaşadığımız şartlar ne kadar olumsuz olsa da insanoğlunun bu şekildeki alışkanlıklara başvurmaması gerektiğine inanıyorum...Ve nihayetinde ruhumuzun yönettiği bedenimiz bize Allah tan emanet. Bize emanet olan bu bedenin hakkını en iyi şekilde verebilmek için bu tür şeylerden kaçınmamız attığımız en doğru ama en doğru adımlardan biri olur...Bu tür şeylere bulaşmış arkadaşlarımıza da durumun önemini en ii şekilde anlatarak yardımcı olabiliriz...

S_E_F

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 05:09:48sohbet oyun linki

Tüketici Hakları Kanunu :

https://www.sanayi.gov.tr/webedit/gozlem.aspx?sayfaNo=952

4077 Sayılı Yasanın Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikler

• Ayıplı Malın Neden Olduğu Zararlardan Sorumluluk Hakkında Yönetmelik
  • Devre Tatil Sözleşmeleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
  • Etiket, Tarife ve Fiyat Listeleri Yönetmeliği
  • Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik
  • Kapıdan Satışlara İlişkin Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
  • Kampanyalı Satışlara İlişkin Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
  • Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
  • Paket Tur Sözleşmeleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
  • Reklam Kurulu Yönetmeliği
  • Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik
  • Tanıtma ve Kullanma Klavuzu Esaslarına Dair Yönetmelik
  • Ticari Reklam ve İlanlara İlişkin İlkeler ve Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik
  • Tüketici Konseyi Yönetmeliği
  • Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Yönetmeliği
  • Tüketici Kredisinde Erken Ödeme İndirimi ve Kredinin Maliyet Oranını Hesaplama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
  • Tüketici Sözleşmelerindeki Haksız Şartlar Hakkında Yönetmelik
  • sohbet forum arkadaş cagir

GoLetsGO

GoLetsGO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 16:51:36sohbet oyun linki
    Selamlar    s_e_f   güzel konuya değinmişin  benim nickim gogo  gogo nun anlamı da senin açmış olduğun konu ile ama ben gogo  kelimesini  o manada olsun diye kullanmıyorum   boşnakçada gogo=yapşkan(sülük)demek   ama kimse bunu bilmiyor  bende bundan sonra gogo  nickini kullanmayarak    az da olsa  katkıda bulunmak istiyorum  saygılar

S_E_F

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 04:54:18sohbet oyun linki
    Teşekkürler gogo ilgin ve alakan için.. Umuyorum ki burada bazı şeyleri sizlerde fark etmişsinizdir.. buraya yazı yazmak cevap yazmak önemli değil sadece bu bilgileri herkes bilsin ve öğrensin. bu bilgilerin güncel kalması önemli ve mutlaka bir gün lazım olur. çünkü burada yazılanlar boş şeyler değil..
    CC sohbet icin buraya
     <<1 23>>
    Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir