ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 06:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Ben kurbana karşıyım!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2008 Çar 18:11:22      Ben kurbana karşıyım!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Haydar Dümen, Kurban Bayramı nda bir televizyon kanalında katıldığı programda kurbana karşı olduğunu söyledi.

Doktor Haydar Dümen, "Ben kurbana karşıyım. İster iyi desinler, ister kötü desinler. Kurban artık bugün için tekrar tekrar düşünülmesi gereken bir konu, hem ekonomik hem sosyal hem inançsal açıdan belirli bir şeyi bir bedelle satın alma olayına pek taraftar değilim" diye konuştu.
Cennete gidebilmek için kurbana ihtiyacım yok

Dümen, cennete gidebilmek için kurbana ihtiyaç olmadığını şu sözlerle ifade etti: "İçimi ben doğru tutarsam, hiç yalan söylemez, hiç yanlış yapmaz, hiç haram yemezsem ve ben cennete de gideceksem kurbana ihtiyacım yok."
Bu bayramın adı, yardımlaşma bayramı olmalı

Kurbanın cennete gitmek için bir vasıta olduğunu ifade eden Dümen, "Üzerine bineceksin, sırat köprüsünden geçeceksin. Bizim öğrendiğimiz bu. Eğer kurban bir yardımsa başkasına, bu bayramın adı bence yardımlaşma bayramı olmalı. Dünyaya böyle açılım yapmalı. Çok insancıl bir şey."Doktor, tanrının yer yüzündeki elidir

Yardımın kalıcı olduğunu, etin ise kalıcı olmadığını belirten Haydar Dümen, kendisinin para ve her türlü insani yardımı tercih ettiğini belirtti. Dümen, doktorların her gün bir insana yardım ettiğini anlattı ve "Doktorluk yapıyorsam, ben her gün kurban kesecek kadar yardım yapıyorum demektir. Çünkü doktor, Tanrı nın yer yüzündeki elidir. Bu söz benim, ben ürettim bunu. İyiye çalışırsa hayat kurtarır, kötüye çalışırsa anaları ağlatır."

Hayvanların acısız kesilmesi gerektiğine de değinen Haydar Dümen, bunun için Diyanet in de onay verdiği şoklamanın yapılması gerektiğini sözlerine ekledi.

bybrut568

bybrut568 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2008 Çar 18:27:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
haydar abiden çok bu dünyada yardım yapan varmı ya

SelamCC

SelamCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2008 Çar 18:38:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Paylaşım için teşekkürler manolya . Güzel programa benziyor. Ama link kırık sanırım

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2008 Çar 19:04:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

iki  insan aynı şeye bakıp tamamen farklı şeyler görebilir  karşındakini kırmadan ve inanclarını savunmak arasında çizginin nereden geçtiğini bulmak zor kurban bayramının bir amacı var oda yardımlaşmadır kesilen kurbanların etleri fakirlere verilir zengin bir müslümanın kurban kesmesi ve bu kesilen kurbandan bir beklentisi olmamalıdır bir beklentisi varsa bir anlamı kalmaz dinimizde zorlama yoktur emirler vardır isteyen bu emirleri yerine getirir istemeyen getirmez ama kabul etmemek  karşıyım demek inkardır

lRimel

lRimel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2008 Çar 19:54:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hihihihihih :D ilginç

xxresimdekidedexx

xxresimdekidedexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2009 Sal 22:13:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

o fuzuli ömrünü  gazetelerde,televizyonlarda  ereksiyon olabilen ve olamayanlarla geçirdin,birde "tanrının eli" gibi iddialı kelimeyi ben buldum diye seviniyorsun... zavallı.

tabii haydar dümen tabii, sen sütten de aksın, ne gerek var kurbana, dahası sen kurbanımıza kurban ol

beyoğluna(cennet) hergün nasılsa gideceksin,ne gerek var dolmuşa,otomobile,vapura,metroya...hergün yürü ,nasılsa kesin beyoğluna gidersin

ha kurban ,ha vasıta

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir