ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 19:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   İsrail rahat durmuyor!
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2008 Cmt 19:45:58      İsrail rahat durmuyor!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

İsrail, saldırılarına kentin merkeziyle kuzey kesimleri vurarak devam ediyor. Hastane kaynakları, saldırılarda ölenlerin sayısının 195 e çıktığını bildirdi. Saldırılarda 300 den fazla kişinin yaralandığı, 120 sinin durumunun ağır olduğu kaydedildi.

Hedef alınan karakolların birinde yerlerde yatan onlarca üniformalı güvenlik görevlisi cesedinin görülebildiği ve onlarcasının da yıkılan binaların enkazı altında olduğu bildiriliyor. Saldırının şiddetini gözler önüne seren görüntüler, ülkede ne tür bir vahşetin yaşandığı konusunda hafızalara kazınacak gibi gözüküyor.

Öte yandan saldırıların ardından başbakan Erdoğan yaptığı açıklamada saldırıları kınadığını belirterek, İsrailin bu tavrının barışa indirilmiş bir darbe olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak: Mynet

Not: Hayatını kaybeden Filistinli din kardeşlerime Cenab-ı Allah tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum.

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2008 Cmt 22:42:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
  CC-Forum > Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet > KRİSTAL ŞEKERLİKTEKİ BAYRAMLAR >
  9.Ara.2008 Sal 16:44:33

Gazze de kurban!
Yüz binlerce insan...
Çoluk çocuk, bir ablukada sıkışmış.
Bir yanı kapı duvar Mısır.
Bir yanı kalbi duvar İsrail.
1.5 milyon tutsak. 1.5 milyon rehine. 1.5 milyon insanlık. 1.5 milyon insanlık ayıbı.
Kaçı aç, kaçı bi ilaç.
Kalbi aç.
Bu bayram şöyle düşünün.
Zengin, mütevazı ya da yoksul hanenizde...
Tüm pencereler kapatılmış, tüm kapılar kilitli, tüm çıkışlar yasak, tüm bakışlar karanlık.
Bir nefes alın, alabiliyorsanız...
Ya da...
Gazze vicdanınıza düşmüşse, devletseniz, hükümetseniz, insansanız...
Bir nefes verin, verebiliyorsanız!

UMUR TALU - SABAH

bayramda aklıma filistin gelmişti :(( 

Mavi1907

Mavi1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2008 Cmt 23:04:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
            GAZZEDEKİ  SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZZ. UMARIZ BIRİLERİ   BU SOYKIRIMA DUR DER.....

Mavi1907

Mavi1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2008 Cmt 23:07:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
        HERKESI  YARIN PROTESTO MITINGİNE BEKLIYORUZZ

UnfaithFull84

UnfaithFull84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2008 Sal 19:25:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HİÇKİMSENİN YAŞAM TARZINI, NEYİ NASIL BENİMSEDİĞİNİ, NASIL EĞLENDİĞİNİ,KENDİNDEN GEÇTİĞİNİ, AHLAKINI FALAN ELEŞTİRMİYORUM..

BİR İNSAN EVLADI OLARAK DİYORUM Kİ  SADECE :

ORADA,FİLİSTİN DE ŞU SOĞUK GÜNLERDE, SEBEPSİZ YERE, SUÇSUZ,MASUM İNSANLARIN KATLİAMI YAPILIRKEN, O İNSANLAR İNSAF BEKLERKEN, YARDIM BEKLERKEN YILBAŞINI KUTLAYIP DELİLER GİBİ EĞLENENLERİN İNSANLIĞINDAN EVET İNSANLIĞINDAN VE VİCDANINDAN ŞÜPHE EDERİM...

İNSANLIĞI VE VİCDANI ÖLMEMİŞ OLANLAR BUNU DUYURSUNLAR SİZDEN RİCAM!...

JipPjooCce

JipPjooCce resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2008 Çar 02:45:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hangi siyasi ve felsefi görüşte olursa olsun kendisine insanım diyen herkes İsrail in bu katliamları karşısında sesini yükseltmeli,sokaklara çıkmalı ve saldırganlıkları kınamalı. Savaşların hiçbirini çoçuklar çıkarmadı, anneler çıkarmadı. Acının çoğunu çocuklar çekti, gözyaşını anneler döktü.  

Filistinli kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun.

Bizim üstümüze kar, onlarınkine mermi yağıyor!!

FeNoMeN66

FeNoMeN66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2008 Çar 10:43:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Filistinin en büyük düşmanı İsrail değil. HAMAS TIR.

pintyy

pintyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2008 Çar 12:40:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
kendi attıkları roketlerde can verirler umarım

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2008 Çar 14:07:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·UnfaithFull84· :

HİÇKİMSENİN YAŞAM TARZINI, NEYİ NASIL BENİMSEDİĞİNİ, NASIL EĞLENDİĞİNİ,KENDİNDEN GEÇTİĞİNİ, AHLAKINI FALAN ELEŞTİRMİYORUM..

ORADA,FİLİSTİN DE ŞU SOĞUK GÜNLERDE, SEBEPSİZ YERE, SUÇSUZ,MASUM İNSANLARIN KATLİAMI YAPILIRKEN, O İNSANLAR İNSAF BEKLERKEN, YARDIM BEKLERKEN YILBAŞINI KUTLAYIP DELİLER GİBİ EĞLENENLERİN İNSANLIĞINDAN EVET İNSANLIĞINDAN VE VİCDANINDAN ŞÜPHE EDERİM...

Sevgili Din Kardeşim..

Vicdan Muhasebesi Yapmış, Akabinde "Birşey Yapmalı" Düşüncesi İle Ortaya Tepki (Sessiz Cığlık) Koymak İstemişsin. Ve Bu Harekete Yandaş İçin Cağrısında Bulunmuşsun. Peki Sorarım Sana! Neyi Veya Neleri Değişdirebilirsin? Kendini Ve Cevrendekileri "Eğlenceden Mahrum" Bırakman, Neler Yapar. Eminimki Sende Bu Soruları Farklı Boyutlarda Sorup Ve Cevaplarını Kendi Bünyende Cevaplamışındır... Peki Dünyada Sadece Filistin"demi Kan Akıyor Yada Katliamlar Oluyor? Cevrene Daha Dikkatli Bak Derim:) Belki Apartmanındaki Bir Komşunun, Acil Maddi Ve Manevi Yardıma, İhtiyacı Olabilir. Lafla Değil, İcraat İle Yardım Elini Uzatman Daha Doğru Olur. Kendini Cezalandırman, Kimsenin Umrunda Olmaz..

Sadece Piskolojik  Rahatlık İstiyorsan, Diyeceğim Birşey Yok..

Herkesin Yeni Yılını Kutlarım.. Yeni Yıl, Sağlık, Mutluluk, Bol Para, Huzur Getirsin..

Hoş Kalın.

UnfaithFull84

UnfaithFull84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2009 Sal 14:35:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BecquereI :
·UnfaithFull84· :

Sevgili Din Kardeşim..

Vicdan Muhasebesi Yapmış, Akabinde "Birşey Yapmalı" Düşüncesi İle Ortaya Tepki (Sessiz Cığlık) Koymak İstemişsin. Ve Bu Harekete Yandaş İçin Cağrısında Bulunmuşsun. Peki Sorarım Sana! Neyi Veya Neleri Değişdirebilirsin? Kendini Ve Cevrendekileri "Eğlenceden Mahrum" Bırakman, Neler Yapar. Eminimki Sende Bu Soruları Farklı Boyutlarda Sorup Ve Cevaplarını Kendi Bünyende Cevaplamışındır... Peki Dünyada Sadece Filistin"demi Kan Akıyor Yada Katliamlar Oluyor? Cevrene Daha Dikkatli Bak Derim:) Belki Apartmanındaki Bir Komşunun, Acil Maddi Ve Manevi Yardıma, İhtiyacı Olabilir. Lafla Değil, İcraat İle Yardım Elini Uzatman Daha Doğru Olur. Kendini Cezalandırman, Kimsenin Umrunda Olmaz..

Sadece Piskolojik  Rahatlık İstiyorsan, Diyeceğim Birşey Yok..

Herkesin Yeni Yılını Kutlarım.. Yeni Yıl, Sağlık, Mutluluk, Bol Para, Huzur Getirsin..

Hoş Kalın.

Değerli arkadaşım,

Emin ol çevresindeki insanlara duyarlı olmayan biri kilometrelerce ötedeki insanların yaşadığına da duyarlı olmaz, sanırsam bunu burdan bilmek zor.. Kaldı ki, insanlık suçu bir katliamdan,bir soykırımdan masum insanların,çocukların, bebeklerin ölmesinden bahsediyoruz bu yardıma muhtaç insanların durumundan çok daha ağır bir vicdani sorumluluk olduğu için sesimi de bu kadar gür çıkardım. Elbette insanlık Hitler in yahudilere yaptığı soykırımı da affetmez,Irak takileri de,Guantanamoda,Burma da olanları da.. Bilmem senin bunlardan haberin var mı?

Yazdıklarım veya eğlenmemem (tabii bu eğlence anlayışınıda baya bi sorgulamak lazım!! ) varsın kendimi cezalandırmak olsun ama benim gördüğüm tek birşey varki, bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyen insanların başına birgün aynı şey gelirse bakalım o zaman kendilerini duymayan, kendi hayatlarını umarsızca eğlenceyle yaşayanlara tepkileri ne olacaktır..

BU BİR VİCDANİ SORUMLULUKTUR İSTER KABUL ET İSTER ETME.. BU KESİNLİKLE BÖYLEDİR.. VİCDANI SIZLAYACAK HASSASİYETTE OLAN İNSAN EĞLENMEZ KARDEŞİM..

TABİKİ EN ÖNEMLİSİ EYLEME GEÇMEK,VEYA EN AZINDAN DUA ETMEKTİR AMA ONLARI ANLAYABİLMEK ZATEN VİCDANİ BİR MESELEDİR.EYLEME GEÇMEK İÇİN,DUA ETMEK İÇİN DE ONLARI ANLAMAK HİSSETMEK LAZIMDIR!

SEN EĞLENMEK İSTEYİP DE BU SÖYLDİKLERİMİ SAÇMA BULUYORSAN O SENİN VİCDANINLA ALAKALI BİR DURUMDUR BİRŞEY DİYEMEM... BEN GÖREVİMİ YAPAR AVAZIM ÇIKTIĞI KADAR TEPKİMİ ORTAYA KOYARIM... SONUCU VE BAŞARIYI ALLAH A HAVALE EDERİM..

SAYGILAR..

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir