ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 23:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   X İLE Y ÖPÜŞÜR , İKİSİNDEN BİRİ GÖZÜNÜ KAPATMAZ , NEDENİ NE OLABİLİR ? :)))
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HepOyleOlurZaten

HepOyleOlurZaten resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 19:16:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
  Hiç birinizin yaşı konuyu sansürleyecek sınırda değildir sanıyorum... Hem forumda hepinizin emek harcadığı, düşüncesini sergilediği konuları görmek istiyoruz... İyi eğlenceler diliyorum...

Emin misin hürremin yaaa Vardı sanki üç beş tane 18 yaşı altı bebeler...Ben mi yanlış gördüm aceba....

xXxCHEEFxXx

xXxCHEEFxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 19:21:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·JerMenS· :

evet arkadaşlar yeni yılın forum olayına imza atıyorum :))) :p :P :p

soru : x ( erkek ) ile y ( bayan ) kromozonu öpüşmeye koyulurlar fakat içlerinden biri gözlerini kapatmaz ve sürekli açık tutmaya çalışır :))) sizce bu durumun nedeni ne olabilir ? ben 5 - 6 tane şık ekliyorum farklı bir yorumu olan yazabilir ? bakalım görelim ilginç yazılar bekliyorum ztn ;) :)))

a - ) biri öpüşmeyi bilmiyor :)))

b - ) duygusal anlamda hiç bir şey hissetmiyor :(((

c - ) birinin ağzı kokuyor ve dişleri sarararmış :))) :p :P :p

d - ) karşı tarafın tepkisini merak ediyor ve gözlemliyor ;) :)))

e - ) bulunduğu durumdan çekiniyor , kararsız :)))

f - ) öpüşme tarzı odur ;)

g - ) öpüşürken ısırıyor karşı tarafa acı veriyor :D :D

JerMenS  

çılgın arzularımın esiriyim ,,,

"H" şıkkı hepsi

JerMenS

JerMenS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 20:14:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·JerMenS· :

evet arkadaşlar yeni yılın forum olayına imza atıyorum :))) :p :P :p

topic i hazırlarken bu konunun olay yaratacığını , üzerinde farklı bakış açıları ile konuşulunacağını biliyordum :) bunu topic iğin içeriğini yazarken en başta ki yazımda berlittim ztn :) yazmış olduğum konunun açıkcası + 18 sınırlarına yaklaşacağını bile düşünmüyorum ;) o derece masum ;) açmış olduğum topic , yaşımızla bağlantılı hayatta ki tecrübelerimizin sadece en küçük bölümünün , en basitinden espirili ve masum bir şekilde yazıya dökümüdür ;) yazının ; kesinlikle , olumsuz yaklaşanların düşünceleriyle doğru orantıda olduğuna katılmıyorum . bu çizgiyi kavrayabilecek & ayırt edebilecek yaş ve olgunluktayım ;) katılmış olsam kesinlikle böyle bir topic açmazdım ztn ;) ;) konuya olumsuz , tek taraflı yaklaşan yorumlarıda okudum yorumları için teşekkürediyorum , olumsuz yaklaşan kişiler için bir artısı da açmış olduğum topic üzerinden reklam yapabilir renklerini belli edebilirler ;)

yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkürediyor , yeni yorumlar bekliyorum ve bekliyoruz :) bu konuyu benden daha fazla takip edenlerin olduğuna inanıyorum :) :p :P :p

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 21:42:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben simac ın arkasındayım , çok etkileyici bir başlık oldugunu düşünmüyorum.

konuya gelirsek  benim cevabım;

-Bence dillerini yeteri kadar içeride karıştıramadılar, şaşkın şaşkın bakıyor ?

Arresting

Arresting resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2009 Per 02:35:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SlEMENS :
 Forumda her ne kadar en iyilere girmese de, forumda bundan daha önce bunun kadar masum olmayan başlıklar açılıp, konular eklendi. ·Arresting·,siz ne kadar bu forumu takip ediyorsunuz bilmiyorum, fakat aşağıda vereceğim linkteki konuyu eminim en önce siz okumuşsunuzdur. Bilmem yanılıyor muyum?! Yorum yapan diğer arkadaşlar için de söylemek istediğim; lütfen değer yargılarınızı samimi bir şekilde yeniden gözden geçirip, öyle yorumlar yapın. Çünkü yukarıdaki yazı, kimliği belli olan iki kişinin yatak odası mahremiyetini anlatmıyor.

Görüşlerin ahlaki boyutunun insanlardan insanlara değiştiği kabul edilebilir bir gerçek..Mesela ben vermiş olduğunuz örnek linkteki başlığın konusunu paylaşıma uygun bulmaya bilirken,mahremiyetin aleniyetini anlatan paylaşımı uygun bulup paylaşan,paylaşımını gözler önünde gayet normal karşılayan kişilerde olabilir.Bu bir görüş meselesi...Ama konu bu değil..

Yorumumda vurgulamış olduğum;bu başlığın içeriği olmadığı gibi daha önceden açılmış masum olmayan topicler de değildi SIEMENS..O tür başlıklar vermiş olduğunuz örnek linkten de biliyorsunuz ki herzaman forumda mevcut.

Yorumumdaki vurgu,bu çeşit bir başlığın en iyilere taşınması üzerineydi.Zaten yorumum özneldi,yani şahsi görüşümü içeriyordu.Yazıma yazmış olduğunuz yorumdan dolayı cevap yazdım.(Daha da fazla yazmak istemiyorum bu konuda.)

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2009 Per 02:59:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bence öpüştüğü kişi öpüşmenin ö sünden analmıyordur da ondan.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2009 Per 09:35:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·JerMenS· :

soru : x ( erkek ) ile y ( bayan ) kromozonu öpüşmeye koyulurlar fakat içlerinden biri gözlerini kapatmaz ve sürekli açık tutmaya çalışır :))) sizce bu durumun nedeni ne olabilir ?

memlekette çeşit çeşit insan olduğuna göre bu durumunda çeşit çeşit sebepleri olabilir bence.tek bir sebebe bağlamak anlamsız olur kanaatindeyim

a)biri öpüşmeyi bilmiyor %5

b)duygusal anlamda hiç bir şey hissetmiyor %60

c)birinin ağzı kokuyor ve dişleri sararmış %5

d)karşı tarafın tepkisini merak ediyor ve gözlemliyor %10

e)bulunduğu ortamdan çekiniyor,kararsız %10

f)öpüşme tarzı odur %5

g)öpüşürken ısırıyor karşı tarafa acı veriyor %5

sağımızda,solumuzda bulunan ayı sayısını bilemediğim için tahmini yüzdeler yaptım:Pp

ne yazık ki sıfır ihtimalli bir şık yok bana göre :)

her şey mümkün

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

yeri gelmişken editörlere  şöyle bir soru sormak istiyorum

ana sayfada bulunan en iyiler bölümünün kıstasları nelerdir?

gerçekten çok merak ediyorum

çok yorum alması mı?

çok okunması mı?

eğer daha farklı bir şey ise şayet bilgi verilmesini rica ediyorum...

WhampiRes

WhampiRes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2009 Per 11:00:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Benim Görüşüm Genelde Erkeklerin Gözü Acıktır Patnerini İzlemeyi Sever Onun Tavırlarını.. Mimik Hareketlerinin Ne Kıvamda Oldğunu Ölcer  Büyük Bir İtiraf Benimde  Bazen Gözlerim Açık ...Gözlem Yapıyorum yapmakta Hosuma Gidiyor :):)  

JerMenS

JerMenS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2009 Per 11:18:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yorumlarınız için teşekkürederim arkadaşlar , benim bu konuda ki fikrim şudur :) öpüşmekte bir çeşit sanattır diyebiliriz :p :P :p bu sanatı iyi icra edemediğimiz zaman partnerimiz yapılan işten keyif almayabilir bu nedenle de adapte olamaz , kendini veremez ;) :) :) bu teoriden haraketle brz a şıkkı diyorum :) biraz da d şıkkının etki yapabileceğini düşünüyorum :p :P :p :) :)

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2009 Per 11:25:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir yaşıma daha girdim.Çok faydalı bilgiler katıyorsunuz etrafa.

Başlık ve içerik ise çok Haydar Dümensel ve Partnersel olmuş..Oldukça sıradışı ve etkileyici...Nereden aklınıza gelir bu güzel paylaşım kaynakları bir türlü anlamıyorum...

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir